Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφου καναμε τσαρκα με 2 συναγωνιστες(Ναι!) κατεληξα πως θα παω στην Ανια!Γλώσσα Με βοηθησε πολυ στην υπερδιεγερση μου ενα ροφημα smoothies(γαλα,μπανανα,αχλαδι,δημητριακα και μελι)! Προσκύνημα
Εισερχομαι στο στουντιο κ περιμενα να αδειασει δωματιο, για να περασω!Ματάκι
Δινω το 30αρι στην τσατσα και περιμενα το μωρο! Ελα ομως που ειχε 2 δωματια πρωτα κ ηξερα πως θα καθυστερησει το μωρο! Τοτε σκεφτηκα πως θα ριξω τα πρωτα μου με μια μαλακια!Μεγάλο χαμόγελο Πηρα μια χειροπετσετα την εβαλα πανω στην κοιλια κ την εχυσα..κατω απο τους ηχους του zoo radio!Ναι!
Ανακουφιστηκα πολυ,γιατι ηξερα πως το αλλο το 30αρι δεν θα το φαω σε δευτερο γυρο!Μεγάλο χαμόγελο
Μετα απο απο κανα 10 λεπτο μπαινει κ το μωρο!(Έρωτας)
Με ενα υφος συγγνωμη μωρο μου που αργησα..Προσκύνημα Στα ορθια κ μπροστα στον καθρεπτη δωσαμε ρεσιταλ προκαταρκτικων.
Εκει μπροστα την γυριζω κ αρχισα να ρουφαω την κωλαρα της,κατεβαζω την στρινγκαρα της αγρια κ εχωνα την γλωσσα μου μεσα στην κωλοχαραδρα της!Γλώσσα
Το μωρο αναψε για τα καλα ...γυρναει πεφτει στα γονατα κ μου ξεκινησε τις λαρυγγωτες πιπες τις.ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Επιανα το μαλλακι της το εκανα κοτσο κ της εδινα πιο χαλαρο ρυθμο!Γλώσσα Θα με ειχε ξεκανει...
Την στηνω ιεραποστολικα... με χαλαρο ρυθμο για αρχη κ τα φιλακια μου στον λαιμο της την αναστατωναν ακομη πιο εντονα! Της σηκωνω τα ποδαρακια να κοιτανε το ταβανι και να ειναι ενωμενα...εκει τα βογγητα της με καταγκαβλωσαν!Ναι!
Αλλαξαμε στα τεσσερα με μενα ορθιο να παταω στο πατωμα κ αυτη να κοιταει τον καθρεπτη! Το τεμπο μου ηταν λυσσαλεο...κουραστηκα λιγη πιπα κ με καβαλησε σε cowgirl.
Εκει " ΜΕ ΒΙΑΣΕ"(Ναι!...Προσκύνημα) κουνηθηκε τοσο εντονα κ με τοσο παθος που οταν τελειωνα ηθελα να φωναξω σταματα!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Χαιρετηθηκαμε με το μωρο ωραια...εχει μαθει αρκετα ελληνικα πλεον!Έρωτας

Νομιζω πως αν ηταν ετσι ολες οι ιεροδουλες μας, τοτε ναι θα αξιζε το 30€ κ ισως ηταν λιγο! Αλλα ειναι τελειως αλλιως τα δεδομενα.Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2018
Όνομα κοπέλας
Άνια
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.325
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, Jim25jim, skieros και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2018
Κωλογλυφαδα σου εκανε ?
09 Ιουνίου, 2018
Έχεις συνηθίσει εσύ να σε βιάζουν Γαμήσου
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2