Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καθομουν και την παρατηρουσαMoney Mouth
Κοντο μαλλι,βαμμενο ξανθο,γλωσσα εξω κοροιδευτικα.
Τις προαλλες την εβλεπα σε κατι φωτο στο ιντερνετ στην κατηγορια celebrities upskirts, να μοστραρει πεντακαθαρο μουνοτρυπιδι και κωλαντερο.Ναι!Σε αυτες τις φωτο,και καλα παπαρατσιστικες,που εν αγνοια τους τραβανε οι φωτογραφοιΘυμός
Ολα τα ξεκωλια του Hollywood εχουν ξεσκιστει να δειχνουν μουνοχειλα βγαινοντας απο limoΘυμός
Ολες οι wannabe ηθοποιοι και τραγουδιαρες,που κερνανε πιπες σε χοντρους παραγωγους και θυμουνται μετα απο 50 χρονια οτι ο ταδε τις αγγιξε στον γιακα της μπλουζας και ζητανε αποζημιωσεις τα γαμηδιαΘυμόςΘυμόςΘυμός

Η Miley Cyrus κοσμουσε λοιπον τον τοιχο του εν λογω μπουρδελου σε μια αφισα στον τοιχο.Κανεις δεν περιμενε οτι το αθωο εκεινο κοριτσακι ,η Hana Montana,θα εξελλισοταν σε τετοιο ραδιουργο πορνιδιο και θα τραγουδαγε με το μουνι και το κωλοτρυπιδι φατσα καρταΘυμός.
Τσεκαρετε τις φωτο στο νετMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
Ουτε η ιδια περιμενε βεβαια οτι θα κοσμουσε τον τοιχο μπουρδελου στο ΜεταξουργειοMoney Mouth

-'Εγω ειμαι,πιο νεα',ειπε η Νικολ μολις μπηκε στο δωματιο και με ειδε με την τσαπου να κρεμεται να παρατηρω την Μiley.
-εσυ,ε;σε τι ηλικια;
-10Money MouthMoney MouthMoney Mouth
-μαλιστα,και τωρα ποσο εισαι;
-24
-αλλαξες λιγο ρε Νικολ,μακρυνε και το μαλλιMoney Mouth
-ε τι να κανουμε,εδω στο μπουρδελο..
Η Νικολ ειναι μια Αλβανη,μετριου αναστηματος.μακρυ, ωραιο-παντα λουσμενο μαλλι,ωραιο προσωπακι,λεπτουλα.Ειναι για μενα ο ορισμος του next door girl.Eυγενικη μεν,αλλα ξερει να βαζει και τα ορια της.Εκει που δουλευει βεβαια ειναι αναγκαιο.
Ειναι κοινωνικη κατα βαση.Τελευταια μπηκε και επισημως στο προγραμμα το 69,δεν ξερω αν θα κρατησει βεβαια.Και ελευθερο τσιμπουκι,μονο στους Ελληνες,στους μη σκουρους ουσιαστικαMoney Mouth
Ξαπλωσα στο ανετο κρεβατι.Το δωματιο-τερμα μεσα αριστερα- ειναι πολυ μεγαλο και αρκετα καθαρο.Οι τοιχοι καπως ξεφτισμενοι αλλα για τα δεδομενα του Μεταξιου πολυ πανω απο τον μεσο ορο.Μιλαμε για τον οροφο του Ιασωνος 10.
-πως θες το τσιμπουκι;
-βαλε καποτα.
εβαλε καποτα και αρχισε ενα σχετικα καλο τσιμπουκι βρισκομενη σε πλαγια θεση που μου επετρεψε με συνοπτικες διαδικασιες να χωσω το λαιμαργο μου κωλοδαχτυλο στο μουνοτρυπιδι τηςΝαι!Τατοχρονα της χαιδευα το ωραιο της μαλλι και χουφτωνα την περιοχη που κανονικα ειναι τα βυζια αλλα δυστυχως εκει βρισκονται δυο μικρα αγουρα λεμονακια διφορης κατα βαση λεμονιαςMoney Mouth
Δεν βιαστηκε στην πιπα και μολις πηρε η ψωλη της απαραιτητες διαστασεις της ειπα να ξαπλωσει.

Εφτυσε το δαχτυλο της,σαλιωσε την μουνα της και πηρε θεση.Της εβαλα το καυλι με ανεση .Δεν το λες ουτε φουλ δουλεμενο ουτε καμια παρθενα ειναι βεβαια.
Γαμησα λιγα λεπτα ετσι,χωρις κατι ιδιαιτερο να συμβειMoney Mouth
-γυρνα ρε Νικολ στα 4 να γαμησω και λιγο ετσι
-στα 4,για να χυσεις,ξερω.
Στηθηκε καλα,κεντραρα το μουνι της και τον ξαναεχωσα μεσα.
Εκει βεβαια αρχισα να ανεβαζω ρυθμους.Ειναι η σταση που πιστευω αν δεν σε κλειδωσει καποιο επιδεξιο κλεφτρονι μπορεις να εχεις το κουμαντο και να δωσεις καποιες καλες πουτσιεςΓερο-μύστηςΚαπέλο
Στα συν οτι εχεις και πληρη εικονα της κωλοτρυπιδας,για να δεις τι παιζει αφενος αλλα και για να ξεφορτωσεις ευκολοτερα.
Με το ενα χερι την ειχα πιασει απο τον ωμο,καθηλωνοντας της κατω,και με το αλλο ανοιξα καλα τα κωλομαγουλα να κοζαρω την κατασταση.Καθαρο κωλοτρυπιδι,δεν φανηκε ιδιαιτερα δουλεμενο,μπορει και να ξεγελαστηκαMoney Mouth,θα δειξει ο χρονος.

Γαμησα καμποσο ακομη ετσι και αρχισα να χυνω οτι φλοκια υπηρχαν στα εγκατα της μουναρας της.
Ξεστραγγιξα καλα.Η Νικολ δεν συνηθιζει να κανει μαλακιες,να τραβηχτει πριν χυσειςΘυμός η να κοροιδεψει αν μουγκριζειςΘυμός κλπ
που κανουν διαφορα τσογλανια που λυμαινονται την περιοχηΘυμόςΓαμήσου
-εχυσες,οκ;ρωτησε πριν τραβηχτει
-οκ Νικολ,μπορεις να αποχωρησεις(οκ,δεν το ειπα ετσι)Εμμμμ

Οπως προειπα, η Νικολ, για μενα τουλαχιστον, ειναι ωραιας εμφανισης,αρκετα τιμια και συμπαθητικη.
Ολα ειναι θεμα γουστου παντα.Καπέλο

Η Νικολ με τα πολλα εφυγε.Εμεινα μονος να καθαρισω τον πουτσο μου και να ετοιμαστω.Ηταν η δικια μου σειρα για αποχωρηση.
Εριξα μια τελευταια ματια στην Μiley στον τοιχο.
Την φανταστηκα στο μπουρδελο να γαμιεται με Πακι για ενα ταληρο.
Αλλα οχι,αυτη δεν κανει τετοια,δεν ειναι πουτανα.
Αυτη γαμιεται με παραγωγους και λεφταδες του Hollywood για την καριερα στο τραγουδι.
Και δειχνει ωοθηκες και γκροβερακι κατα λαθος,ατυχημα πανω στην σκηνη ηταν.
Η Νικολ μολις τελειωσει την βαρδια θα βαλει το τζινακι της και θα παει σπιτι.

Καλιφορνια-Μεταξουργειο,τοσο μακρια και τοσο κοντα συναμα..

Τα σεβη μου ΜυστεςΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.139
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, messinia, levotuss και 41 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2018
Πόση γνώση ποιαΠροσκύνημα
24 Φεβρουαρίου, 2018
Όπως πάντα γλαφυρός με αναφορές που ξεπερνούν την κριτική σε αυστηρά πλαίσια! Καπέλο
24 Φεβρουαρίου, 2018
Έτσι όπως ξεκίνησες τη κριτική φίλε νόμισα ότι μπήκες σε άλλο σπίτι Προσκύνημα
24 Φεβρουαρίου, 2018
Τυπε νομιζω εισαι ετοιμος πια να κοσμησεις με τον γραπτο σου λογο την παγκοσμια λογοτεχνια....Ναι!ΚαπέλοΠροσκύνημα
25 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε quaresmaΚαπέλο
25 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα σεβη μου στους Μυστες Επιρρεπη και GiannoΚαπέλοΝαι!
25 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε dodinos τα σεβη μουΚαπέλο
25 Φεβρουαρίου, 2018
Ένας Μπουκόφσκι στην Αθήνα
25 Φεβρουαρίου, 2018
"χουφτωνα την περιοχη που κανονικα ειναι τα βυζια αλλα δυστυχως εκει βρισκονται δυο μικρα αγουρα λεμονακια διφορης κατα βαση λεμονιας" Για ακόμη μια φορά, έγραψες...
Είσαι μια ολόκληρη κατηγορία μόνος σου !!!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
26 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα σεβη μου στους τυπους jaygatsby και ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣΚαπέλοΚαπέλο
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2