Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καινουργιο ετος καινουργια παθη καινουργιες προσδοκιες. Πρωτη καταθεση για τον 2018 μαλλον επιτυχημενη. Το μαλλον παει στο γεγονος οτι οτι και να γινει ποτε δεν θα φυγω 100% ευχαριστημενος ετσι ειναι ο αγοραιος ερωτας για αυτο παμε ξανα και ξανα. Τελος παντων να μην τα πολυλογώ με γενικουρες η κοπελα ειναι απο ουκρανια ο πολεμος εκει την εριξε στο επαγγελμα εχει περασματα και απο τουρκια απο οτι μου ειπε αλλα δεν ειναι η βασικη της δουλεια μιας που στην ουκρανια κανει κατι αλλο. Συμπερασματικα και μονο απο αυτο καποιος που εχει εμπειρια καταλαβαινει οτι η κοπελα ειναι κατι αναμεσα του amateur και το professional με οτι θετικα η αρνητικα εχει αυτο. Γερο-μύστης
παμε πρωτα στην εμφανιση το χειροτερο της σημειο ειναι το στηθος της ειναι αδιαφορο ουτε μεγαλο ουτε μικρο 1.5 -2 μεγενθος σιγουρα χαλαρο και γενικα θελει φτιαξιμο το καλο της σημειο ειναι το προσωπο και ο κολος της (για τα γουστα μου οσοι με ξερετε). Στο προσωπο εχει κανει πλαστικες για την ακριβεια εχει βαλει ενα ολοκληρο χειλος (το γιατι ρωτηστε την κοπελα δεν θα αναφερω πραγματα απο την προσωπικη μας κουβεντα)εγινε καλη δουλεια και δεν ειναι ουτε υπερβολικο ουτε κατι ασχημο και σε αισθηση σουπερ πρεπει να εχει βαλει γονιες και ισως τονισε ζυγωματικα η φατσα της ειναι στυλ παναγιωταρου απο το mystyle rocks (καπως ετσι το ελεγαν) στο plus ειναι οτι εχει καταπληκτικο μαλλι και στο χρωμα (χρυσο - ασπρο) και στην αφη πραγματικα μου εκανε εντυπωση. Υψος ηλικια οτι λεει στο site του γραφειου στο βαρος νομιζω λιγο υπερβαλουν παντως τα κιλα της δεν της φαινονται. Γενικα ουτε υποψια οτι ειναι χοντρη η κατι τετοιο πανω κατω οτι βλεπει κανεις στις φωτο. Παμε τωρα στα του αγωνα. περιεργη γκομενα οποιος παει θα το καταλαβει γενικα απο οτι μου ειπε οτι με καποιους πελατες γκαβλωνει (4 φορες εχυσε με εμενα) με καποιους οχι και ειναι το πρωτο κλικ λεει που θα της κανει οταν ανοιξει πορτα απο οτι λεει ομως σε ολους προσπαθει ασχετα που με καποιιους θα δωσει το κατι παραπανω. Πιπα βαθια και επιτελους FACEFUCK και οταν λεμε FACEFUCK αντεχει τοσο σκληρο οσο μια αμερικανα πορνοσταρ 18-19 ποντους που τον εχω του επερνε με πιεση και πνιγμους χωρις μα και μου γενικα το ευχαριστηθηκα της εριχνα και βρισιδια που οτι καταλαβα της αρεσουν οπως και σκαμπιλα σε στηθος και κολο γενικα κανει και gfe γαμιση κανει pse γαμιση. Παμε τωρα στο social δεν μιλαει απο μονη της βεβαια αν εσυ μιλας αυτη θα μπει στην κουβεντα με αριστα αγγλικα μαλιστα δεν θελει να τρωει χρονο οπως και να εχει παει με τα νερα του πελατη! Σε γενικες γραμμες δεν εχω να προσθεσω κατι η κοπελα ειναι οπως πρεπει (τουλαχιστον σε εμενα) δεν αρνηθηκε τιποτα, κουραζετε αρκετα γρηγορα (ξεχασα να το αναφερω), σεβετε τον πελατη εχει μια καλη εξωτερικη εμφανιση απλα νομιζω οτι αν πεσει πολυ δουλεια θα κλαταρει οποτε εκει δεν ξερω ποιος θα φαει την φολα. Να αναφερω και να τονισω οτι ημουν το πρωτο της ραντεβου στην πολη με οτι αυτο σημαινει για την αποδοση της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 07, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
600
Πόντοι:
881
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Πουτσαρας4, doc_lin, alladalla και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού