Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67887
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συναντηση πριν κανα μηνα περιπου.

Κατ' αρχην να πω πως ειναι η πρωτη μου κριτικη (so be gentle people Γλώσσα), παροτι ειμαι χρονια μελος και παροτι απολαμβανω τις δικες σας κριτικες και τις συζητησεις στο forum κλπ. Ειναι απλα παγια τακτικη μου να μην γραφω συχνα διαδικτυακως, αν κι εχω αποφασισει απο 'δω και περα να γραψω καποιες εμπειριες μου εδω, καλες και η λιγοτερο καλες. Επισης πρεπει να πω πως οι κριτικες σας με εχουν βοηθησει πολυ, στο να αποφυγω "φολες" και να ανακαλυψω "διαμαντακια". Στην περιπτωση της Μαρινας ομως, δυστυχως θα πρεπει να πω πως διαφωνω με την πλειοψηφια των φιλων εδω μεσα κι εν τελει την "πατησα", καθως πραγματικα περιμενα πολλα και μαλλον απογοητευτηκα.

Για να μην ειμαι αδικος, ειναι ωραια γυναικα, οπως την περιγραφουν οι περισσοτεροι, εχει καπως αγριο προσωπο βεβαια, που προσωπικα δεν ειναι του γουστου μου, αλλα εχει ομορφα ματια κι ενα ωραιο κορμι, αν κι οχι ιδιαιτερα σφιχτο. Καλος κωλος, οπως λενε οι περισσοτεροι εδω περα. Δεν ειναι το ωραιοτερο μουνι που κυκλοφορει εκει εξω σε καμια περιπτωση, αλλα οποιος παντως πει πως δεν θα την κοιταζε στον δρομο θα πει ψεματα. Επισης την τεχνικη "την εχει" οταν θελει δεν το συζηταμε. Αλλα τα πραγματικα θετικα σταματανε εδω...

Στα του "αγωνα" λοιπον, μου εδωσε την αισθηση οτι ηταν σε μια φαση "παμε να βγαλουμε την υποχρεωση να φυγουμε"! Οπως προανεφερα την τεχνικη την εχει, ξερει να στηνεται και να παιρνει πιπα κλπ, ειναι ωραιο μουνι και ξερει τι κανει, δεν γινεται να μην καυλωσεις, ενιωσα ομως οτι εκανε τα παντα μηχανικα κι ηταν διαρκως "μη το ενα, μη το αλλο", σε βαθμο που με ξενερωσε. Κεφάλι σε τοίχο! Δεν μου εβγαλε διαθεση κι ερωτισμο και γενικα καταλαβα πως για να περασει καλα καποιος μαζι της πρεπει να παει εντελως με τα νερα της, να ακολουθησει τη δικη της "μανιερα" και να μην εχει και πολλες απαιτησεις. Οσον αφορα το κομματι της επικοινωνιας και της συμπεριφορας, εκει πασχει πραγματικα. Στην καλυτερη περιπτωση θα μπορουσε να πει καποιος οτι βγαζει μια αδιαφορια και μια ψυχροτητα. Στη χειροτερη, οπως ενιωσα εγω δηλαδη, μπορει να πει καποιος οτι ειναι διαρκως ξινισμενη και βγαζει μια αρνητικη αυρα απο την πρωτη στιγμη που εμενα προσωπικα με επηρεασε και με χαλασε. Αναφορικα με το πρακτικο κομματι της επικοινωνιας ειχα διαβασει κριτικες και προφανως και πηρα ρισκο, καθοτι για μενα ειναι σημαντικη, αλλα και παλι μου εδωσε την αισθηση οτι ειναι καλυτερη στο να μιλαει τα Αγγλικα, παρα να τα ακουει και καταλαβαινετε τι εννοω. Μια-δυο φορες που προσπαθησα οσο πιο απλα να της εξηγησω τι θελω ηταν "περα βρεχει" και προσωπικα ενιωσα οτι το κανε επιτηδες.

Προφανως δεν "κολλησε" η χημεια. Δεκτον. Ισως να ειναι λιγο με τα "φεγγαρια" της. Επισης δεκτον, αλλα δεν ειναι κιολας οτι θα ψαχνουμε ποτε θα ειναι ο Κρονος στον Ερμη για να γαμησουμε! Μαλακία Ισως το προβλημα της ουσιαστικης επικοινωνιας να αποδειχτηκε για μενα τοσο μεγαλο και να την αδικω. Απο την αλλη ομως εχω παρει κι αλλες φορες κοπελες που με το ζορι μιλαγαν Αγγλικα και τα πραγματα ηταν πολυ καλυτερα. Γενικα πρεπει να πω οτι δεν περασα καλα κι εν τελει επειδη ειχα υψηλες προσδοκιες κι αναγκη να μου ανεβει η διαθεση, απογοητευτηκα! Ηταν δυστυχως μια αποτυχημενη συναντηση με μια κατα τ'αλλα ομορφη κοπελα που ξερει να γαμιεται, αλλα με μενα το εκανε εντελως μηχανικα και χωρις καυλα. Ισως ειμαι εγω ο περιεργος και στους περισσοτερους να αρκουν αυτα. Εμενα προσωπικα μου αρκουν οταν θελω να ριξω ενα γρηγορο ξεφορτωμα στη Φυλης. Οταν πληρωνω ενα call girl απαιτω περισσοτερα, απαιτω και διαθεση και θετικη αυρα και παιχνιδι κι επικοινωνια, οσα πρεπει να απαιτουμε νομιζω ολοι, φροντιζοντας πρωτιστως φυσικα να ειμαστε εμεις ευγενικοι και καθαροι και σωστοι στα τυπικα. Απαιτω οσα πχ. η Δημητρουλα του AGN (στην οποια χρωσταω συντομως μια αποθεωτικη κριτικη!) ξερει να κανει αρτια και στα οποια η Μαρινα, τουλαχιστον μαζι μου υστερησε, γι' αυτο και δεν σκοπευω να την ξανασυναντησω, καθοτι ηταν μια απο τις απογοητευτικοτερες εμπειριες που ειχα με call girl (οπως προανεφερα στην αρχη, συνηθως παω πολυ στοχευμενα)και καθοτι δεν μου προσεφερε οσα ηθελα, δεν μου εβγαλε κατι ομορφο και δεν δικαιωσε τις προσδοκιες μου. Και τα 100 ευρω σιγουρα ειναι λεφτα που δεν βγαινουν ευκολα στις μερες μας και δεν μας παιρνει να τα χαλαμε τσαμπα και βερεσε. Φυσικα οπως πολυ ευστοχα λεει κι ενας φιλος εδω μεσα, αυτη ηταν απλα η δικη μου αισθηση κι εμπειρια, δεν σημαινει πως ετσι θα ειναι τα πραγματα για ολους, ωστοσο θελησα, προς ενημερωση και πιθανοτατα, αποφυγη, παραδειγματισμο και συμμορφωση, να μοιραστω αυτη την εμπειρια μου μαζι σας...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
39
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andy Dufresne, makhswrx, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2017
Μπράβο φίλε. Άντε γιατί τα 100 είναι πολλά λεφτά και πρέπει να ιδρώνουν την φανέλα και να μην το παίζουν ιστορία επειδή έχουν πολλά ραντεβού !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1