Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ελλάδα 2017...η χώρα παραδωμένη στους απατεώνες, στη μιζέρια, στην φτώχεια και στην ανέχεια....
ΜΠΟΥΡΔΕΣ!!!!! 3 μέρες προσπαθώ να τη συναντήσω και είναι φούλ...Ναι!Ναι!Ναι!
Χα χα....το να προσπαθήσεις να πάρεις call girl στη Θεσσαλονίκη κοντά στις μέρες που έχουν πληρωθεί οι συντάξεις είναι ο 11ος άθλος του Ηρακλή...
Καλά ρε παπούδια, εγγόνια δεν έχετε; Αφήστε λίγο και εμάς να ξεδώσουμε και να αποβάλλουμε το εβδομαδιαίο άγχος πάνω σε μία ωραία ύπαρξη...

Πολύ ωραία γυναίκα η Ρίτα, ή όπως τη λένε πραγματικά...
Γύρω στα 30 την έκοψα αν και δεν μου είπε πόσο είναι. Οι φωτογραφίες είναι ελαφρώς επεξεργασμένες όσο αφορά το κορμί της αλλά πάλι πραγματικά την αδικούν όσο αφορά το πρόσωπό της.
Μάλλον είναι το έντονο μακιγιάζ ενώ άβαφτη είναι πραγματικά πολύ όμορφη. Αυτό που ξεχωρίζει πάνω της είναι η απίστευτη μαλλούρα της...Ναι!Ναι!Ναι! να τη βγάλω κανα βράδυ στο οχτάμπαλλο να χαζέψουν όλοι...Ναι!Ναι!Ναι!
Στο κορμί τώρα, στήθος όπως το βλέπετε, αλλά λίγο νερουλό στην αφή με ρώγες που δεν ανταποκρίνονται και πολύ στο παιχνίδι.
Η περιοχή της κοιλιάς λίγο χαλαρή και μου έδωσε την εντύπωση πως μάλλον είναι και μανούλα...Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Ωραίος κώλος και μπούτια με πολύ ελάχιστα σημάδια κυτταρίτιδας. Βασικά ένα ωραίο λεπτό κορμί αλλά ελαφρώς χαλαρό.
ΔΕΝ, επαναλαμβάνω ΔΕΝ είναι από τη Μόσχα...Ναι!Ναι!Ναι! Δεν θυμάμαι την πόλη παρόλο που μου την είπε 4 φορές και κόντεψα να πάθω και κάταγμα στη γλώσσα μου όταν πήγα να την προφέρω...
Αγγλικά επιπέδου Tsipras, σχεδόν 0 δηλαδή...Αλλά πάνω στον αγώνα καταλαβαίνει τί ζητάς....
Να συμπληρώσω στην εμφάνιση την απουσία τατουάζ, (δεν θυμάμαι από πότε έχω να δω γυναίκα χωρίς τατουάζ) και τα εξαιρετικά περιποιημένα νύχια στα χέρια και στα πόδια της. Δεν έχω κανένα φετίχ με πόδια ή δάχτυλα, αν και καμμία φορά μου αρέσει να τα πιπιλίζω την ώρα που σμπρώχνω, αλλά μου έκανε εντύπωση και το αναφέρω....
Στο κυρίως πιάτο έμεινα πολύ ικανοποιημένος αλλά μου άφησε την αίσθηση της βιασύνης και του άντε να τελειώνουμε, όμως της επέβαλα το ρυθμό μου και αυτά που ήθελα και δεν είχαμε παρατράγουδα.
Φιλάει πολύ ωραία και αισησιακά.Έρωτας
Στην πίπα πρέπει να έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα και φαίνεται, μιλάμε για μαστόρισσα όχι μαλακίες...Ναι!Πραγματικά το ευχαριστήθηκα αλλά όπως προανέφερα το σταμάτησε γρήγορα το τραγούδι και έπρεπε να επιμείνω για να συνεχίσει κανα δυό στρφές ακόμα...
Το νινί της έχει πολύ καλή αίσθηση και τον τρώει άνετα δυνατά χωρίς παράπονο, αλλά δοκίμασε να βάλει το χεράκι της για να τελειώσω πιό γρήγορα, φυσικά και της το έκοψα το κολπάκι.
Τελείωμα στο στοματάκι της όπου και εκεί προσπάθησε να το αποφύγει...(πολύ δεν γκρινιάζω;)
Δεύτερος γύρος πάλι σε χαλαρούς ρυθμούς και κυρίως στα 4 όπου το θέαμα του δουλεμμένου κώλου της είναι φοβερό....

Πέρασα αρκετά καλά παρόλο που γκρινιάζω, αποδίδω τη μέτρια απόδοση της κοπέλας στην κούραση των προηγούμενων ημερών. Όπως προανέφερα δεν είναι και κανα πιπίνι για να μην καταλαβαίνει από τέτοια.
Πρόκειται για μια πολύ όμορφη γυναίκα με εμφανή εμπειρία στο κρεβάτι που θεωρώ πως αν την πετύχω στα καλά της θα με στείλει αδιάβαστο. Γι' αυτό και θα επιδιώξω να την ξαναδώ σίγουρα....

Φεύγωντας είπα να περάσω και από τον σταθμό του ΟΣΕ για φωτορεπορτάζ για το thread του τυπάρα ΝΑΣΣΟΥΝαι!Ναι!Ναι! αλλά τα ξύδια μπόμπες που έπινα χθες με τον Αζάζελ και τον Φακίρη άρχισαν να με ενοχλούν οπότε είπα να μη ρισκάρω τη ζωή μου σε εχθρικό χώρο που έχει καταληφθεί από παππούδες ταλιμπάν του ρομαντικού έρωτα...Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, john100, ILIAS1339 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2017
ΚαπέλοΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1