Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 2 10
Call-Girls 6681
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την γκαμπυ την συνάντησα στον χώρο της σε γνωστό χοτελ.Η εμφάνιση της είναι περίπου ότι βλέπετε στις φώτο με αρκετά κάλο πρόσωπο για τα γούστα μου με ωραία ματια.Ξερει να μιλάει αρκετά καλά ελληνικά με σπαστή προφορά και αυτό διευκολύνει πολύ την συνεννόηση.Στο σοσιαλ είναι ομιλητική και μπορείς άνετα να ανταλλάξεις 2-3 κουβέντες μαζί της
Όσο αφορά το κυρίως πιάτο σε ρωτάει τι σου αρέσει και προσαρμοζεται.Γλωσσοφιλα δίνει βαθιά, η πίπα της αρκετά καλή το παίρνει όλο μέσα στο στόμα της αισθησιακά χωρίς καμμια αντιρηση και χωρίς δόντι.Στο σεξ όμως κατά την διάρκεια της ιπασσιας έβαλε τζελ και κοιτούσε το ταβάνι σαν να έκανε αγγαρεία μετά από προτροπές δικές μου βελτίωσε την συμμετοχή της,το τέλος με βρήκε στο στοματάκι της όπου με στραγγιξε κυριολεκτικά.Αναπαυλα για κανένα 5λεπτο με συζήτηση για διάφορα θέματα και έναρξη δεύτερου γύρου με πισωκολλητο όπου η συμμετοχή της ήταν φανερά βελτιωμένη και τελείωμα ξανά στο στόμα της
Συμπερασματικα η γκαμπυ είναι μια όμορφη νεαρή κοπέλα με αρκετα καλο στοματικο και εχει μια ταση προς gfe ρυθμους αλλά σε κάποιες στιγμές της συνεύρεσης έδειχνε ότι βαριόταν και για αυτό το λόγο θα το σκεφτώ σοβαρά να την ξανασυναντησω μιας και τα 180 για 1 ωρα δεν ειναι λιγα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, Mordigo, doc_lin και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Δεκεμβρίου, 2017
και τα 180 που της κατεθεσες φιλε μου ....υπεροχα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1