Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 46 10
Μασατζίδικα 142016
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η συναντηση εγινε περιπου το 15αυγουστο η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη .
Σαλοναρισαν 3 κοπελες ζωη σαρα και ερρικα πηρα την ερρικα οι αλλες δυο δεν ηταν στο στυλ μου.
η ερρικα ειναι αδυνατο με 2αρια στηθη αδυνατη με πολυ ωραιο κορμι μελαμψη πρεπει να ναι γνησια ρομα .
Με οδηγησε στο ντουζ που ειναι μεσα απ τη πορτα φυσαρμονικα πηρα το μπανιερο μου και τη περιμενα .
Εσκασε με το μαυρο φορεμα το οποιο εβγαλε και εμεινε με τα προστυχα τα μαυρα τα εσωρουχα της που με φεραν πιο κοντα της !!!!!!!!!!
Αρχισε να με τριβει αισθησιακα και ακουμπωντας τα βυζια της στο κεφαλι μου ωραιο μασαζ παραλιγο να με παρει ο υπνος .
Με γυρισε ανασκελα ετριβε τους προσαγωγους και πηγαινε προς τους ορχεις μεχρι την ανορθωση του πουτσου μου .
Με ρωτησε αν ηθελα πιπα με προφυλακτικο της ειπα χωρις με καβαλησε καναμε λιγο 69 ,γυρισε στα τεσσερα τη γαμησα για λιγο
μεχρι να βγαλω την καποτα και την εβαλα να γονατισει και ν αρχισει παλι τη πιπα .
Της γαμαγα το στομα οπου εχυσα πανω στα βυζια της τα σκαγια την πηραν στα μαλλια και λιγο στη μουρη .
Με ρωτησε και η ιδια αν θα ξαναρθω μου λεει σιγα μην ξαναρθεις και η ιδια το καταλαβε οτι ειναι παλτο Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Μια μετρια συναντηση που δεν θα θυμαμαι και πολλα πρωκαταρκτικα ανυπαρκτα θελει δουλεια στο κομματι του σεξ .
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έρικα
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
4.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, taksiarxis και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού