Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπον μετα απο τσαρκα με τον Μπακαγιοκο Menathor(Ναι!),
μου εμεινε στο μυαλο αυτο το μωρακι απο την Ουγγαρια!Γλώσσα
Αντριαννα... Ξανθο μωρακι με μακρυ μαλλι, 31χρ.(Έρωτας), piercing διπλα στα χειλη, ωραιο προσωπο,στηθακια 2αρια στητα(Ναι!) και τελος ενα ωραιο κωλαρακι!Γλώσσα

Δινω το πορνοπαραβολο των 30€ για δοκιμασμα!Κουλ
Ερχεται μετα απο λιγο το μωρο,αφου τα ειπαμε λιγακι ..μου ειπε πως το αθλημα το ξεκινησε απο την Αλεξανδρουπολη!
Αρκετο χαμουρεμα και απο τους δυο μας εκατερωθεν. Μου λεει "βγαλτο κι εσυ να ειμαστε στα ιδια" (Προσκύνημα). Αρπαξε κατευθειαν το σηκωμενο εργαλειο και φορεσε το σκουφακι του!Μεγάλο χαμόγελο
Μου εκανε πιπα ενω ημουν με τα γονατα στο κρεβατι..ωσπου ξαπλωνω για να τον παιρνει πιο ανετα. Παραλληλα δαχτυλιαζα το ωραιο κωλαρακι της!Γλώσσα Η πιπα της δεν ελεγε και τπτ,ωσπου την σταματησα για να την γαμησω ιεραποστολικα. Την γαμουσα αρκετα χαλαρα για αρχη κι αυτη ανοιγε τα ποδια της ποτε -ποτε σε σπαγγατο(Ναι!). Σε μια στιγμη της πιανω τα ποδια και τα σηκωνω ενωμενα να κοιτανε το ταβανι. Γουσταραμε αρκετα ετσι και οι 2 και μερικα σκαμπιλακια που πεσανε στα κωλομερια της δεν δυσανασχετησε το μωρο!Ματάκι..Αλλαξαμε μετα απο λιγο σε cowgirl προς εμενα...Αρκετα καλα καθισματα το μωρο,ωσπου ξεκινησε το σφυροκοπημα της το εντονο!(Γλώσσα) Να κοιταζομαστε εντονα και να καταλαβαινει πως τελειωνα αργα -αργα και ανεβοκατεβαινε σιγα με βαθια καθισματα(Προσκύνημα). Ο ορισμος του στραγγιγματος!Γλώσσα

Χαιρετηθηκαμε με το μωρακι και ολα καλα!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2017
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.325
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, sithlord, makhswrx και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2017
Γραψε τις δικες σου εμπειριες(σουπερ γαμησια σου)... να παμε κι εμεις με τα μικρα πουλια μας!Μαλακία
02 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν θα ωφελήσει. Μία ιερόδουλος θα μου δώσει εμένα ένα σούπερ γαμήσι, ΑΚΡΙΒΩΣ επειδή θα γουστάρει την ψωλάρα μου !
Δεν ξέρω πώς θα αντιδράσει σε κάποιον που ΔΕΝ θα έχει αυτήν την ψωλή.
Συγκεκριμένα παραδείγματα σουπερ γαμησιών : Στο "τσίρκο" (26ης Οκτωβρίου 35 Α) με την Άντρεα ψηλή λίγο γεματούτσικη κοντό μαλλάκι και με την Σανέλ ψηλή ξανθό μαλλί πολλά τατουάζ. Αυτές οι δύο υπνωτίζονται όταν βλέπουν μεγάλη ψωλή ...
Αναφέρομαι σε παλιές πουτάνες, επειδή ΔΕΝ θέλω να προμοτάρω κάποια που δουλεύει τώρα. Θέλω να γράφω κριτικές για να μαυρίζω κακές επαγγελματίες, και όχι για να προμοτάρω. Δεν πληρώνομαι για να προμοτάρω.
B
Bordos
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2