Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 296246
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση στο Prive με την Ιόλη. Είχα κατέβει στην Αθήνα για δουλειές και προέταξα το βράδυ το OLYMPIAKOS - DARUSSAFAKA DOGUS για την EUROLEAGUE από το sex οπότε την συνάντησα πολύ αργά μετά τις 12 αφού θα μου έκανε την χάρηηη ! Πολύ καλή συννενόηση με SMS και με περίμενε στο Lobby.
Η Ιόλη είναι λοιπόν - όπως έχει προαναφερθεί - ελληνίδα μορφωμένη - απόφοιτος ΦΠΨ καποδιστριακού για όσους ξέρουν - μικροκαμωμένη 160 m 47 kg με γλυκό προσωπάκι με πολύ ωραίο διαπεραστικό βλέμμα. Βυζί ανύπαρκτο 0,5 και κωλί ωραίο με όλα τα επιπλέον κιλά εκεί για δάγκωμα (Όσα θα μπορούσε να έχει ...)
Μέση πόδια λεπτά και νύχια περιποιημένα !
Ντουζάκι μαζί και πλύσιμο του εργαλείου από αυτήν με πολύ νάζι ...
Βασικό μου μειονέκτημα είναι ότι επειδή είμαι 198m και άγαρμπος δεν γουστάρουν οι γυναίκες να κάνουν ντουζ μαζί μου γιατί τις βρέχω τα μαλλιά !!! [Μόνο ένα αλβανάκι είχα σγουρομάλλικο που δεν είχε πρόβλημα να τα βρέχει (και να την χύνω εκεί !!)

Στο παιχνίδι το κύριο μου πρόβλημα είναι ότι φιλά με το σταγονόμετρο διστακτικά. Κατά τα άλλα απλόχερο αλληλοχαμούρεμα πίπα τέλεια κωλογλυφάδα και γλύψιμο μπαλλών ΟΚ. Δεν είναι δεκτικκή στο δάγκωμα των τέλειων κωλομεριών της Της πρόσφερα απολαυστικό γλύψιμο με το οποίο μου είπε ότι τέλειωσε 2x !! Δακτύλιασμα ελαφρύ σε μουνί και κόλο έγινε μεν αλλά δεν με άφηνε να τα χώσω όσο βαθειά μπορώ και δεν με άφηνε επιπρόσθετα κάνω το αγαπημένο μου παιχνιδάκι : Προσπάθεια να έχω δυό δάκτυλα ένα σε μουνί και ένα σε κόλο και να προσπαθώ να τα ενώσω !
Αρχίσαμε με cowgirl στο μουνί συνέχεια με πιπούλα μετά ανάποδο cow, anal cowgirl, missionary anal όπου την σφυροκόπησα ανελέητα επί δίλεπτο και εκσπερμάτωση συδυασμός CIF CIΜ και φινάλε με snowballing ! (ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ !)
Ακολούθησε χαλαρό γλυψειματάκι του μουνιού της με εμένα λαχανιασμένο και αυτήν να με συγχαίρει !!! - το μουνί της μύριζε βέβαια χύσια και ιδρώτα ενώ στην αρχή ήταν αποστειρωμένο αλλά δεν χαλιέμαι !!!
Αγκαλίτσες φιλάκια και ξαφνικά τινάζεται να δει την ώρα και όταν κατάλαβε ότι πέρασε σηκώθηκε να ντυθεί !!!
Highlight λήξης : Όση ώρα ντυνόταν και μιλούσαμε τον έπαιζα και εκσπερμάτωσα στα σεντόνια για πάρτη της κάτι που της άρεσε πολύ και το έδειξε με ένα φιλάκι στο φίλο ...
Συμπερασματικά : Σχεδόν τέλειο ραντεβού με μια πολύ καλή κοπέλα.
Top plus : Το απίστευτα διαπεραστικό βλέμμα της στα μάτια σου όταν την σκίζεις
Minus : Δύσκολη στα φιλιά όχι απλόχερα και σχετικά λίγο ομιλητική. Δικαιολογήθηκε ότι πρώτη φορά πηδιόμαστε και δε έχει αναπτυχθεί η κατάλληλη χημεία ...
Κόστος 120 € και ένα 10ευρο πουρμπουάρ από εμένα ......
Το Prive πολύ καλό και φθηνό για ολοήμερη παραμονή στα 40 € !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 10, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
4 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
590
Πόντοι:
86
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, pacwman, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2017
Παίκτη, αρκετές οι επιμέρους ενστάσεις που αναφέρεις σε διάφορα σημεία της κριτικής σου, τόσο σε επίπεδο υπηρεσιών, χρέωσης, εμφάνισης, όσο και στην νοοτροπία της κοπέλας, με πιο χτυπητό αυτό το σημείο: "...ξαφνικά τινάζεται να δει την ώρα και όταν κατάλαβε ότι πέρασε σηκώθηκε να ντυθεί !!!". Απορώ λοιπόν που το ραντεβού σου το βρήκες σχεδόν τέλειο. Περί ορέξεως βέβαια...
12 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο πιαχτης είναι γαυρος. Αυτό τα λεει ολα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2