Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
α) Ημερομηνία επίσκεψης ,5/3/2017,
β) Επίσκεψη κατά τις 22:00-22:30,
γ) 20€,
δ) Έλλη ή Γκαμπριέλα,
ε) Μελαχρίνή με μελαμψή επιδερμίδα, μάυρο ψιλοσπαστό μαλλί πιασμένο κότσο με γλυκιά φατσούλα και τριαράκι πεσμένο στήθος
στ) Είχαμε πάει για ποτάκι μ έναν καλό μου φίλο και είπαμε να περάσουμε απο τα μπουρδέλα της Φυλής.
Πρίν είχα πάει στο Φυλής 67 , όπου για κακή μου τύχη δεν δούλευε η Λάουρα που γουστάρω πάρα πολύ και χύνω μόνο απο τη χημεία που έχουμε. Τλσπ, κάνουμε μια βολτίτσα όπου καταλήξαμε στο εν λόγω ίδρυμα. Εκεί ήταν αυτή η τρισμέγιστη καραφόλα που ούτε καν όνομα μας είπε η τσατσα.Η τρισμέγιστη καραφόλα στο σαλόνι δίνει την εντύπωση της συμπαθητικής και περιποιητικής κοπέλας, με ένα υφάκι βαράτε με και ας κλαίω. Η τρισάθλια τσατσά μας ανακοίνωσε ότι είναι πολύ καλή στο δωμάτιο. Ο συνδιασμός αυτός με έκανε να ενδώσω στο κασκαντεριλίκι....που να φανταστώ τι τρισάθλια επιλογή έκανα.
Μπαίνει το γίδι μέσα οπου τα προκαταρκτικά της ήταν να μου σκουπίσει τον πούτσο με μωρομάντηλο και να με κοιτάζει χαμογελαστή.....ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Μετά το γίδι μου ξεκινάει μια πίπα που μου δάγκωνε τον πούτσο.Της είπα πιο σιγά και απλά χαλάρωσε τη δύναμη. Θα έκανε το γίδι μια πίπα του διλέπτου και μετά μου λέει να πάω να τη γαμήσω απο πισω(εννοείται όχι κώλο).(Εκεί σιγουρεύτηκα πλέον ότι ατύχησα ). Της είπα πρώτα ιεραποστολικό και μετά στα 4 για να χύσω. Το γίδι γέμισε το μουνί του με τζέλ και μπήκα. Το κομοδινογίδι δεν έντεξε να τρώει την ψωλάρα μου και μου λέει στα 4.Τλσπ την βάζω στα 4 όπου εκεί που τη γάμαγα, το υπερμέγιστο γίδι εκανε λιγο πιο δεξιά και χτύπησα τον πούτσο μου.Της λέω "Τι κάνεις???"μου λέει "έκανες λάθος"...λές και μιλάει σε κανα παιδάκι που δεν ξέρει να γαμάει....Αν είχα παραπάνω δύναμη στο χώσιμο θα χτύπαγα το πούτσο μου άσχημα εξαιτίας της πανάχρηστης κωλοφόλας...... Με ρωτάει "Τελειώνεις???"
Οκ κρυώσα κι άλλο.Εκεί της είπα να κάτσει στα 4 και να τραβήξω μια μαλακία να τελειώνουμε...Πριν είχε πεταχτεί απο μέσα η τρισάθλια τσατσα και της είχε φωνάξει.....και το γίδι μου είπε ότι έχω δυο λεπτά το πολύ...Τλσπ..την έπαιξα για λίγο αλλά με τέτοιο κλίμα δεν θα έχυνα στον αιώνα τον άπαντα, οπότε και την έδιωξα....
Με λίγα λόγια απαράδεκτη συμπεριφορά τόσο απο κοπέλα(γίδι) όσο και απο τσατσά.Αν το γίδι δεν έιχε ξεκινήσει κατευθείαν να μου λέει να τελειώσω, θα είχα τελειώσει και δεν θα τη μαύριζα έτσι.
Το γίδι συστήθηκέ ώς Έλλη αλλά φοραγε ένα κολιεδάκι που εγραφε Γκαμπριέλα και η τρισάλθια τσατσα δεν μας είπε ονομα(τυχαίοοοοοοο;;;)
Η κοπέλα δεν κάνει για την δουλειά, με την καμία. Πείτε της να πάει να πλύνει σκάλες αλλα η συγκεκριμένη κι εκεί άχρηστη θα είναι.
Είχα χρόνια να αντιπαθήσω κοπέλα που κάνει αυτή τη δουλειά και ας μην συναντάω πάντα τις καλύτερες συμπεριφορές.Το μπουρδέλο αν και καθαρό θα πάρει κι εκεί χαμηλό βαθμό γιατι επι της ουσίας ,νομίζετε ότι μπορείτε να παίζετε με τα λεφτά μας και να μας κοροϊδεύετε, τσατσα και γίδι, επομένως θα φάτε συνολικά μαύρο.
Λεφτά δεν ζήτησα πίσω, γιατι ότι κάνεις είναι συνέπεια των επιλογών σου , οπότε καλά να πάθω.
Απο εκεί κι έπειτα όμως εννοείται ότι θα σας κράξω μετά απο τέτοια συμπεριφορά και θα προφυλάξω κόσμο απο τέτοια κωλόγιδα.

ΓαμήσουΓαμήσουΜΑΥΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΓαμήσουΓαμήσου

ΥΓ: Συναγωνιστές Sorry για τα μπινελίκια αλλά τα πήρα άσχημα, απο τη στιγμή που θα μπορούσα να πάθω και ζημιά.... δεν βρίσκω άλλες λέξεις να περιγράψω τη συγκεκριμένη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Έλλη
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
6.105
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas, fouxter και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού