Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0

Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τρίτη μεσημέρι στις 12.40 , αφού έκανα βόλτα(και μία κατάθεση στην Αλέσια Φυλής 71α)σε όλα τα σπιτάκια που ήταν ανοιχτά στην Φυλής , συνέχισα την βόλτα στα σπιτάκια της Φωκαίας . Ανέβηκα τα σκαλάκια και με υποδέχτηκε κλασσικά η γνωστή ξανθιά κοντή υπηρεσία με τους βύζους , είπε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες , κάνουν το ίδιο πρόγραμμα (ακα τελειωτικό στο στήθος)και ότι μπορώ να της πάρω και παρτούζα με 30 ευρώ.
Εμφανίστηκαν στο σαλόνι λοιπόν οι κοπέλες ,πρώτη η Μιρέλα καστανή με κανονικό σώμα ωραίο μουτράκι 1.5-2αρι σακουλιασμένο βυζι πίρσινγκ στα χείλη και μετά η Κατερίνα καστανή κανονικό σώμα μαλλί πιο κοντό φράντζα 1.5αρι βυζι επίσης πίρσινγκ στα χείλη η Μιρέλα πιο διαχυτική η Κατερίνα πολύ σφιγμένη. Κάποιοι την Μιρέλα θα την ξέρετε από την θητεία της στο Μεταξουργείο , αυτήν έβαλα στο μάτι γιατί μου έκανε κλικ , πήγα να συνεχίσω την βόλτα μου και στα υπόλοιπα σπιτάκια που είχαν μείνει με σκοπό αν δεν βρώ κάτι άλλο να επιστρέψω , τότε η ξανθιά υπηρεσία μπήκε μπροστά στην πόρτα έκλεισε το συρτάκι και ρώτησε με πια θα περάσω , της απάντησα ότι θα κάνω βόλτα και αν είναι θα επιστρέψω ,τότε άρχισε να λέει ότι πρέπει να περάσω οπωσδήποτε και ότι μπορώ να μείνω στο δωμάτιο όση ώρα θέλω μίας και δεν χτυπάει πόρτες(μάλλον δεν θυμάται τι έκανε όταν δούλευε στο Φυλής 84α πρίν ανακαινιστεί και μετά στο Φυλής 86β…)και ότι είναι πολύ καλές κοπέλες της στο δωμάτιο …της απάντησα κοφτά ότι θα συνεχίσω την βόλτα μου , τότε άρχισε ένα παραλήρημα φωνάζοντας , εσείς οι Έλληνες όλο βόλτα βόλτα βόλτα και μάτι…δεν γαμάει κανείς , κανείς δεν θέλει να περάσει καλά , της είπα να ανοίξει την πόρτα … Έφυγα συνέχισα στα τέσσερα σπιτάκια που είχαν μείνει και επέστρεψα , το κουλό ήταν ότι δεν με θυμόταν και άρχισε να παρουσιάζει πάλι της κοπέλες , της είπα ότι θέλω να περάσω με την Μιρέλα .
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από λίγο ήρθε , είπε ότι είναι από Ρουμανία 23 ετών ενώ σε ερώτηση μου αν έχει δουλέψει αλλού δεν ανέφερε το Μεταξουργείο αλλά είπε ότι δούλεψε για λίγο σε στούντιο αλλά εκεί δεν έχουν καθόλου δουλειά και έφυγε.
Ξάπλωσα , ήρθε στο πλάι μου και άρχισε να παίζει τον πούτσο μου , δάχτυλα και τρίψιμο στο μουνάκι της το απέφευγε όπως και το 69 παρόλο που ανακοινώνεται ….ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της καλή μπορώ να πώ χωρίς περάσματα από αρχίδια.
Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση με αυτήν ανάσκελα , είχε τα πόδια της λίγο ανασηκωμένα και δεν μπορούσα να διεισδύσω πολύ βαθιά , από φιλιά μόνο κάτι πεταχτά στα χείλη , αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , την πήρα πισωκολλητά , μετά από λίγο άρχισε κάτι εμφανώς ψεύτικους αναστεναγμούς σαν να την γαμούσε αράπης με τεράστια πούτσα ….συνέχισα να την γαμάω για λίγο και όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω βγήκα από μέσα της έβγαλα το προφυλακτικό και έχυσα στην κωλοτρυπίδα της και τα κωλομάγουλα της.
Μου ζήτησε να την βοηθήσω να σκουπιστεί και μου έδωσε μωρομάντιλο , στην συνέχεια πλύθηκε στον νιπτήρα με χαιρέτησε και αποχώρησε από το δωμάτιο , στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από δεκάλεπτο , πέρα από την καλή της πίπα όλα τα άλλα μέτρια ενώ δεν είναι και δεκτική , στο Μεταξουργείο ένα δεκαρικάκι θα της το έδινα πάλι αλλά εδώ σίγουρα όχι. Να πώ ακόμη ότι όσο ντυνόμουν άκουσα την υπηρεσία πάλι να φωνάζει στο σαλόνι για βόλτες και λοιπά , βγαίνοντας από το δωμάτιο διαπίστωσα ότι φώναζε σε δυο πιτσιρικάδες οι οποίοι άρχισαν να γελούν μαζί της και καλά έκαναν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2017
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.049
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού