Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα παρασκευής προς Σάββατο στις 01.45 . Μετά την μετριότατη κατάθεση με την Άρτεμις στο Χωματιανού 11β ήθελα να ρεφάρω και έφυγα καρφί για Μαραθώνος για να περάσω με την Μίρα , τα σπιτάκια στην Μαραθώνος κλειστά ενώ σε αυτό της Αχιλλέως δούλευε η Βαλέρια που δεν ήθελα να την πάρω πάλι , έτσι αποφάσισα να γυρίσω πάλι Φυλής και να δοκιμάσω την τύχη μου με μία ακόμα κοπέλα την οποία δεν είχα δοκιμάσει .

Στο σπίτι δούλευαν κλασσικά 3 κοπέλες όπως είχα δει και νωρίτερα η Άννα και η Χριστίνα με φουλ πρόγραμμα και η Αλίσια πρώην Αντριάνα με απλό πρόγραμμα , την έχω παλιότερα όταν έκανε φουλ πρόγραμμα και πετούσε στο δωμάτιο , σκυλί του πολέμου , τώρα έχω καιρό να την πάρω . Η Χριστίνα είναι μια καστανόξανθη κοπέλα απο την Αλβανία 23 ετών , νταρντανοχοντρή θα την χαρακτήριζα με 3άρι βυζί .

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , το οποίο είναι ωραίο με μεγάλο κρεβάτι αιρ κοντίσιον αλλά με αρκετά χαμηλό φωτισμό. Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , περίεργος αν και δεν είχε άλλο πελάτη άργησε αρκετά να έρθει . Ήρθε στο δωμάτιο και με ρώτησε αν είμαι έτοιμος , την ρώτησα απο που είναι και απάντησε να μαντέψω αλλά δεν πρόκειται να το βρω, της απάντησα ότι παρόλο που μιλάει πάρα πολύ καλά ελληνικά κατά 99% θα είναι η Αλβανίδα ή Ρουμάνα , απάντησε ότι όντως είναι Αλβανίδα και της έκανε εντύπωση διότι όλοι την περνούν για Ισπανίδα …

Τέλος πάντων ξάπλωσε στο κρεβάτι, έβγαλε το σουτιέν της και αφού με το χέρι της παραμέρισε το στρίνγκ της άρχισε να παίζει το μουνάκι της που έχει παχιά μουνόχειλα , ξάπλωσα στο κρεβάτι και άρχισα να ασχολούμαι με τις βυζάρες της , με ρώτησε αν μου αρέσουν και της απάντησα ότι είναι πολύ ωραίες , της έπιανε με τα χέρια της και τις πίεζε προς την μούρη και το στόμα μου , γενικά δεν βιαζόταν καθόλου , της είπα να βγάλει το στρίνγκ για να την γλύψω , ξεκίνησα να την γλύφω , της άρεσε μάλιστα πήρε και το μαξιλάρι και βόλεψε σε αυτό το κεφάλι της για να απολαμβάνει καλύτερα. Συνέχισα να την γλύφω και αυτή έπαιζε τα βυζιά της. Στην συνέχεια ξάπλωσα , κατευθείαν πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της η πίπα της πολύ ρηχή , γλύφει και αρχίδια γλύφει τον πούτσο και κατά μήκος σαν παγωτό , είμαι σίγουρος ότι μπορεί και καλύτερα αλλά ήταν εμφανές ότι κάτι την ενοχλούσε , την σταμάτησα την ρώτησα και μου είπε ότι είναι κρυωμένη/συναχωμένη απο το αιρ κοντίσιον και είναι με φάρμακα , την σταμάτησα και της είπα να μου φορέσει προφυλακτικό .

Μου πέρασε προφυλακτικό , τώρα η πίπα της σαφώς καλύτερη , φαινόταν ότι είχε διάθεση και ότι απλός δεν μπορούσε , της είπα να στηθεί στα τέσσερα , στήθηκε στην άκρη του κρεβατιού όπως της είπα σηκώθηκα όρθιος και άρχισα να την παίρνω πισωκολλητά , μετά απο κάνα 5λέπτο και ενώ όντως ήμουν στο δωμάτιο περίπου 15 λεπτά ήρθε η υπηρεσία και την φώναξε...προς τιμή της αυτή δεν μου είπε τίποτα , με ρώτησε αν θέλω να αλλάξουμε στάση , της είπα ότι θέλω την κωλάρα της αλλά μίας και πέρασε η ώρα άλλη φορά και ότι τώρα να χύσω στα βυζιά της , ξάπλωσε μου έβγαλε το προφυλακτικό και μου έπαιζε τον πούτσο , απο μόνη της μου είπε να ανέβω απο πάνω της τοποθέτησε τον πούτσο μου ανάμεσα στης βυζάρες της και μου έκανε ισπανική μέχρι που έχυσα , με παρακάλεσε να της φέρω χαρτί να σκουπιστεί , το έκανα , σηκώθηκε να πλυθεί και άρχισε να παραπονιέται (και αυτή) ότι δεν έχει δουλεία , πριν έκανε και 10 ραντεβού ανά βάρδια ενώ τώρα 2-3 ...

Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 18 λεπτά τελικά , εντάξει εμφανισιακά μόνο αν σου κάνει κλικ ή αν είσαι λάτρης του σωματότυπου , αρκετή διάθεση αλλά δεν μπορούσε πολλά πολλά λόγω του ότι ήταν άρρωστη , κώλο που έχει στο πρόγραμμα δεν δοκίμασα , ίσως την πάρω ξανά για να δώ συνολικά το πακέτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.076
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού