Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400629
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Ντιάνα είναι μια μικροκαμωμένη Ρουμάνα που δουλεύει μόνο στο Xbar, και κάνει καμμιά φορά και πρωϊνες βάρδιες στο στούντιο το Σ144. Μη την μπερδέψετε με την συνονόματη όμορφη ξανθιά σεξομπόμπα που δείχνει και τη φάτσα της στις φώτο, η κριτική αφορά μια κοντούλα κοκκινομάλα (βαμμένη) που επαναλαμβάνω εμφανίζεται μόνο στο Xbar/Σ144.
Είναι λοιπόν μια κοντή πολύ αδύνατη κοπέλα με κάπως σκούρο δέρμα και νόστιμο μουτράκι. Όχι κάτι τρομερό εμφανησιακά. Μη με ρωτάτε γιατί την τίμησα, δεν θα ταν σωστό να το γράψω δημόσια. Το θέμα είναι πως δεν αποδείχτηκε καθόλου καλή πουτάνα. Ενώ στο σαλόνι ήταν χαμογελαστή, στο δωμάτιο ακολουθεί το μότο της ξεπέτας και μόλις μπήκε στο δωμάτιο μου είπε ψυχρά να ξαπλώσω. Ακολούθησε ερεθιστικότατο τσιμπούκι με υποβοηθητική χρήση ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΧΕΡΙΩΝ παρακαλώ, κάτι που δεν μου χει ξανατύχει! Κακήν κακώς της τον χώνω σε ιεραποστολική στάση στο πολύ στενό μουνί της, και της είπα και κάποια ‘’πικάντικα’’ λόγια μπας και σπάσει το κλίμα της μιζέριας, χωρίς όμως αποτέλεσμα. Στα τέσσερα η στάση της δεν με βόλευε καθόλου, κάποια χαστουκάκια στον κώλο δεν της άρεσαν αλλά δεν είπε τίποτα. Δεν πήγαινα καλά από στύση και αυτή φυσικά έριξε το φταίξιμο σε μένα. Της αποκρίθηκα πως με την Ζανέτ και την Τζούλια μια χαρά στύση είχα. Για την Ζανέτ σχολίασε πως είναι Βουλγάρα(!;) και για την Τζούλια μου είπε πως είναι φίλη της.
‘’Ξέρω τι κάνουν η Ζανέτ και Τζούλια και σου αρέσουν’’ μου λέει.
‘’Τι κάνουν’’ της αποκρίνομαι.
‘’Ξέρεις εσύ’’ μου λέει περιφρονητικά η θρησκόληπτη φεμινίστρια πουτάνα που η ‘’παρέα της’’ για 15 λεπτά κοστίζει 50 ευρώ.
Δεν ξέρω γιατί πήγα σε αυτήν και χαράμισα έτσι ένα πολύτιμο πενηντάευρο. Μουτζώνω τον εαυτό μου. Θα της ταίριαζε περισσότερο να ήταν μια ταπεινωμένη καθαρίστρια στις σκάλες κάποιας πολυκατοικίας παρά πουτάνα. Παρά ταύτα έχει βολευτεί να βγάζει ευκολότερα χρήματα ως πόρνη και μας τη λέει και από πάνω! Όταν έφευγε από μένα ισχυριζόταν πως είχε και άλλο δωμάτιο! Δηλαδή έχει και πελάτες;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Diana
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.185
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, anestis_38, Gingos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2016
Φίλε, το Μητσοτάκη τι τον έχεις; Μεγάλο χαμόγελο
P
px75
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1