Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη μεσημέρι στις 12.10 . Βόλτα σε Αλκιβιάδου και Διδύμου και κατέληξα εδώ στα μεγάλα νούμερα της Φυλής . Ανέβηκα την σκάλα και η υπηρεσία μου είπε ότι δουλεύει η Μαρίνα , ελεύθερο στοματικό ,69 , γαμιέται αριστερά γαμιέται δεξιά λίγο όρθια ενώ κάνει και αυταρχικό.

Μετά απο λίγο εμφανίστηκε στο σαλόνι μια λεπτή κοπέλα , ξανθιά με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά , με μικρό βυζί για να μην πω ότι έχει μόνο ρόγα... , έχει πίρσινγκ στον αφαλό και στην μύτη καθώς και ένα τατού πεταλούδα πίσω χαμηλά στην μέση. Κάπου την έχω πετύχει ξανά αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ...τέλος πάντων πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο.

Η υπηρεσία είπε ότι τα ρέστα θα μου τα φέρει η κοπέλα και μου έφερε πετσέτα (κλειστή) για να κάνω μπάνιο αν θέλω. Έκανα το μπανάκι μου και την περίμενα , ήρθε στο δωμάτιο άφησε τα ρέστα καθώς και τα μωρομάντιλα στο κομοδίνο , είναι 26 ετών απο την Ρωσία , μιλάει καλά ελληνικά ενώ σε ερώτηση μου (για να θυμιθώ και εγώ που την έχω ξαναδεί )αν δούλευε αλλού πριν απέφυγε να απαντήσει .

Την πλησίασα και άρχισα να χουφτώνω τα κωλομέρια της και να την φιλάω στον λαιμό , φιλιά στο στόμα τα αποφεύγει .Της έβγαλα το σουτιέν και άρχισα να γλύφω τις ρογίτσες της οι οποίες αμέσως ανταποκρίνονται και μεγαλώνουν άμεσα και γίνονται σαν κουμπιά. Της έβγαλα το στρίνγ της και την γύρισα και την έστησα στα τέσσερα , ξεκίνησα να γλύφω το μουνάκι της αλλά δεν μπορούσα όπως ήθελα μίας και κρατούσε κλειστά τα πόδια της.

Την γύρισα ανάσκελα , τώρα είχα φόρα παρτίδα το μουνάκι της , ξεκίνησα να της το γλύφω τόσο αυτό όσο και την στενη της κωλοτρυπίδα της , κάθε περασματιά της γλώσσας μου απο την κλειτορίδα της την έκανε να τρέμει ενώ κατέβασε και υγρά αμέσως , κάτι ανάλογο έχω δει της δύο πρώτες φορές που είχα πάρει την Καρολίνα στο Φωκαίας 27 , σχεδόν είχε δακρύσει απο χαρά ενώ πίεζε και έστριβε δυνατά τις ρόγες της.

Γύρισε απότομα φέρνοντας το κεφάλι της μπροστά στον πούτσο μου , μια πολύ γρήγορη ερώτηση αν θέλω προφυλακτικό αλλά πριν κάν απαντήσω είχε πάρει τον πούτσο μου στο στόμα της. Πίπα αρχικά επιφυλακτική ρηχή αλλά με περάσματα και απο αρχίδια ενώ στην συνέχεια πολύ καλή βαθιά και υγρή. Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση με αυτήν ανάσκελα α και τα πόδια της πάνω απο τους ώμους μου , την κάρφωνα δυνατά ενώ τα υγρά της έτρεχαν απο το μουνάκι της , την γαμούσα πολύ δυνατά και βαθιά ενώ της τσίμπαγα τις ρόγες , στην κυριολεξία είχε λιώσει απο την καύλα , δεν μου έχει τύχει ξανά με κοπέλα του χώρου , δάκρυα κυλούσαν απο τα μάτια της ενώ ταυτόχρονα είχε ένα τεράστιο χαμόγελο στο πρόσωπο της ...αλλαγή στάσης στα τέσσερα , καλή στάση ενώ αντέχει και δυνατό γαμίσι και σε αυτή την στάση , την ρώτησα αν μπορώ να χύσω στο στοματάκι της(δεν ανακοινώνεται)αλλά μου είπε να χύσω στα βυζιά της. Ξάπλωσε ανάσκελα μου έβγαλε το προφυλακτικό με έγλυψε για λίγο και μετά μαλακίζονας με έχυσα στα βυζιά της.

Σηκώθηκε πλύθηκε , σκουπίστηκε σχολαστικά με μωρομάντιλα με χαιρέτησε και έφυγε .Εγώ έκανα το μπανάκι μου ξανά μίας και το αιρ κοντισίον στο δωμάτιο δεν λειτουργούσε και είχε ζεστή μέρα αλλά ήταν τέτοια η ένταση στο γαμίσι που ίδρωσα. Στο δωμάτιο έκατσα γεμάτο 20λέπτο , η υπηρεσία δεν χτύπησε πόρτα ενώ και η Μαρίνα δεν βιάζεται , καλό λεπτό κορμί , καλή πίπα δεκτική σε χάδια και σε γλείψιμο αλλά όχι σε φιλιά , καλά στησίματα , ένα αρκετά αρνητικό το ότι όταν ήρθε στο δωμάτιο μύριζε ιδρωτίλα...γενικά όμως μια καλή επιλογή .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 26, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.098
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2016
"Κάπου την έχω πετύχει ξανά αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ"
Μασατζίδικο Μιχαλακοπούλου 99. Μέχρι πριν ένα μήνα εργαζόταν εκεί ως Μαρίνα επίσης. Ρωσιδοκορεάτισα. Πολύ δυναμικό γαμήσι η κοπέλα, είναι και λεπτούλα και βολεύει. Την είχα πάρει 1 ώρα / 2 γκολ και μετά δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου.
Άξιος και όπως πάντα άψογος στην περιγραφή...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1