Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 202 10
Sex Studio 299916
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ολίβια λοιπόν. Την είχα βάλει στο μάτι από τις φωτογραφίες στο site.Περασα στο μαγαζί και είχε κοσμοσυρροή ειδικά για την συγκεκριμένη κοπέλα. Βγήκε από το δωμάτιο του ισογείου και γυμνή κατευθύνθηκε στο μπάνιο για να φρεσκαριστει.Διαπιστωσα ότι δεν ήταν τόσο σκινι όσο στις φωτογραφίες αλλά φουλ καυλιάρα με ωραίο πεταχτό κωλαρινι.Ηρθε με τα εσώρουχα χαιρέτησε τον κόσμο που ανέμενε με χειραψία και κατέβηκε για τα άλλα δωμάτια που περίμεναν.Ο προηγούμενος από μένα αποχώρησε και έτσι είπα αμέσως ναι και έδωσα το αντίτιμο.Κατεβηκα κάτω έκανα το ντουζ μου.Ακουβα κάτι ψιλοβογγητα από το δίπλα δωμάτιο γεγονός που με καύλωσε πολύ.Στην συνέχεια αυτά δυνάμωσαν καθώς ο χυστης έδινε πόνο,έτσι άνοιξα την πόρτα για να ακούω καλύτερα.Η φαντασια μου οργίαζε και έτσι σκεφτόμουν να κάνω ντου να μπω και γω μέσα για τρίο.Φυσικα θα με πετούσαν με τις κλοτσιες και έτσι κρατηθηκα μέχρι να έρθει η σειρά μου.Η Ολίβια ήρθε στο δωμάτιο μετά από κάνα 15 λεπτο.Εινα μια όμορφη κοπέλα της διπλανής πόρτας που ωραίο καλοσχηματισμένο κωλαρακι ,μικρά βυζάκια και φατσουλα για να της δίνεις πιπες με τις ώρες.Μετα από το τσιμπούκι που μου πήρε το οποίο ήταν ολίγο αδιάφορο την ανέβασα πάνω και ξεκίνησα το σφυροκόπημα.Ηταν nonstop κυρίως γτ μαρεσε να την ακούω να φωνάζει και επειδή έβαλα πείσμα να την κάνω να φωνάξει παραπάνω από ότι ο προηγούμενος.5 λεπτά έτσι και στην συνέχεια την έβαλα στα 4 όπου την καβαλησα και ξεκίνησα το σφυροκόπημα.Εβλεπα την κωλοτρυπίδα της και Καυλωνα γτ είχε μουσκεψει.Συνεχισα έτσι για 3 λεπτά περίπου όπου κατέθεσα εντός με δύναμη και βογγητο από μεριας μου.Αποχωρησε γρήγορα γτ το κουδούνι δεν είχε σταματήσει να βαράει και είχε αρκετή δουλειά στην συνέχεια.Περασα ένα όμορφο 15 λεπτο με ένα πολύ όμορφο πιπινακι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 06, 2024
Όνομα κοπέλας
Ολίβια2
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
768
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, giorgiodelafuentes2, Yatoputso και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2024
Ουφ..μας αναψες! Σειρα μας συντομα.. να την κανω να βογγηξει ακομη περισσοτερο..χε χε
review reaction 1 alanakos19641964
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1