Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σημερινη τσαρκα στην δευτερη βαρδια και αφου γυρισα αρκετα σπιτια αποφασισα να βγαλω τα πρωτοφλοκια σε κατι νεο.Στο Ιασωνος 44 αριστερα πετυχα μια μελαχρινη κοπελιτσα με σγουρα μαλλια ,κοντη με ωραιο σωματακι και φατσα με ασιατικα σχετικως χαρακτηριστικα.Στο σαλονι ηταν λιγο επιθετικη για να σε βαλει στο δωματιο.Εδωσα το απαξιωμενο δεκαρικο και μπηκα στο αριστερο δωματιο του οικου.Μετα απο λιγο ηρθε και η φολα εε Κλαρα ηθελα να πω.Ειπε ενα γεια την ρωτησα το ονομα της μου ειπε Κλαρα.Ελληνικα δεν πολυμιλαει αλλα μιλαει λιγο Αγγλικα.Ειχε ανακοινωθει ελ.στοματικο στο σαλονι.Στο δωματιο χωρις ιχνος προκατ ανοιγει την καποτα και κατοπιν με νοηματα με ρωταει αν θελω με η χωρις.Φυσικα ειπα με σιγα μην της τον εδινα και χωρις.Ετσι την βαζει σε πεσμενο μοριο και αρχιζει τσιμπουκι μονοτονο μηχανικο ενω εγω λογω του μαλλιου της δεν μπορουσα να δω τιποτα αλλα μικρο το κακο.Αφου απεκτησα μια καλουτσικη στυση σταματαει και ξαπλωνει για ιεραποστολικο.Εκει τι να γαμαγες πτωμα τι αυτην καμια η διαφορα.Τελειως αμετοχη και στον κοσμο της.Την γαμησα ετσι για λιγο και αφου ειδα οτι τζιφος η δουλεια και για να προλαβω ενδεχομενη πτωση της σημαιας της λεω παμε στα τεσσερα.Εκει στηθηκε και αρχισα να την γαμαω και αυτη πως το παθε αρχισε να βγαζει καποιες κραυγουλες.Βεβαια ενω δεν ειχαν περασει παρα λιγα λεπτα αρχισε και τις μαλακιες οτι πρεπει να τελειωσω "finish" κλπ.Δεν της απαντησα και προσπαθησα να συγκεντρωθω για να τελειωσω.Τα καταφερα με το ζορι και αυτη μολις τελειωσα σηκωθηκε πανω ρωτησε ενα οκ? και εγινε μπουχος.Απ της μεγαλες φολες που εχω παρει στην καριερα μου στα μπουρδελα και φυσικα μακρυα συναγωνιστες μην την πατησει κανας αλλος με δαυτην...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλάρα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, alex2003, Jim25jim και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού