Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συμπαθητική υπηρεσία είχε ένα «πολύ καλό κοριτσάκι», που έκανε «γυμνό τσιμπουκάκι» κι εξήντα εννιά στο εικοσάρικο.
'Επρεπε όμως να περιμένουμε γιατί ήταν στο δωμάτιο.
'Οταν βγήκε είδα πως επρόκειτο για μία νεαρή μελαχρινή (ίσιο μαύρο μαλλί σε κοντή αλογοουρά), μετριοχαμηλού αναστήματος, με γλυκό προσωπάκι, μικρό στήθος, κανονικό σωματάκι μ' ελαφρώς προπετή κοιλίτσα (τατουαζάκι στον αριστερό καρπό) και καλοσχηματισμένο κώλο.
'Ηταν η Νικόλ — η Νικολέτα, απ' το Λιοσίων 79 ισόγειο.
— Ποιος κύριος θέλει; (ενδιαφέρθηκε να μάθει η τσατσά κοιτώντας μια εμένα και μια τον γενειοφόρο μεσήλικα συναγωνιστή)
Αποχωρήσαμε αμφότεροι.
Επέστρεψα μετά το πέρας της τσάρκας.
— Περιμένετε λίγο (άκουσα την υπηρεσία απ' το κουζινάκι)
— Θα περάσω (ενημέρωσα)
Στο ευρύχωρο και καθαρό δωμάτιο (μοναδική παραφωνία η δυνατή μουσική απ' το ηχείο στο ταβάνι) περίμενα κάτι λιγότερο από είκοσι λεπτά.
'Οταν γυμνόστηθη εισήλθε η Νικόλ και πριν ξεβρακωθεί, ζήτησε συγγνώμη για την αναμονή μου.
Αφού της είπα τ' όνομά μου (εκείνη ρώτησε) ξεκίνησε με απαλά φιλάκια κι ακρογλώσσιο γλειψιματάκι στις θηλές κι αφού της το ζήτησα και στον λαιμό μου, χαϊδεύοντάς με ταυτόχρονα, με τ' ακροδάχτυλα, στ' αχαμνά.
Σύντομα μου φόρεσε την καπότα και παίρνοντας θέση ανάμεσα στα σκέλια μου άρχισε μια μέτρια πίπα συνεχίζοντας να με απαλοχαϊδεύει στ' αρχίδια.
— Για κάτσε λίγο στα τέσσερα να δω...
— Τέσσερα;
— Ναι, τέσσερα... Χαμηλά είσαι, ανέβα λίγο.
Το γαμήσι σε 'κείνη τη στάση (πήρε καλή θέση, είχε στενό μουνί, ψιλοβογγούσε ευλογοφανώς) διήρκεσε κάμποσες ψωλιές. Μέχρι που της ζήτησα να ξαπλώσω ανάσκελα και να έρθει από πάνω μου.
— Στενή... (είπα μιας και η πούτσα δεν γλιστρούσε...)
— 'Οχι, δεν έχω (βάλει) κρέμα...
Το γαμήσι και σε 'κείνη τη στάση (αφού πρώτα λίπανε τον κόλπο της) βάστηξε κάμποσα τριψίματα μπρος-πίσω, στριφογυριστά, ανεβοκατεβάσματα, με μένα να έχω χουφτώσει την κωλάρα της και περιστασιακά να γλείφω–ρουφάω τα βυζάκια της.
Με τέτοια τριβή η σεξουαλική μου εκτόνωση ήταν εξασφαλισμένη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2016
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ζορό_2, n.smirni76, Invisible Man

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού