Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 321 10
Sex Studio 489453
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
ωραίος χώρος και αναμονή σαλόνι μόνος μου για την κοπέλα.
είχα δει από πριν ότι είχε βάρδια και πήγα καρφωτος, μιας και την είχα σταμπαρει μαζί με καταλεγια και άλλες δύο, οι οποίες θα τιμηθούν μελλοντικα, όμως δε δούλευαν τη συγκεκριμένη ώρα που μπορουσα.
η κοπέλα ήταν δωμάτιο.
τελειωνει και κατεβαίνει ολόγυμνη τις σκάλες, σκαει σαλονι για μοστρα και η τσατσά μου την παρουσιάζει ως κούκλα.
οντως είναι της είπα, τσίμπησα ένα μίνι λακτα σοκολατάκι, πλήρωσα και ανέβηκα τις σκάλες για το δωμάτιο 2.
πολύ ωραίο δωμάτιο, σωστος φωτισμος οχι κατι ουαου αλλα σωστος, ανωτερο από κάποια πορνοχοτελια και με ευρύχωρη ντουσαρα, σαν εξτρα δωματιο.
εξού και η μια φωτό από κάτω.
ειναι οι 3-4-5 προμοφωτος, αλλα με διαφορετικη διαρρυθμιση δωματιου.
έκανα ντους από μέση και κάτω και φύλαξα το πάνω μέρος για μετά τη συνεύρεση, ώστε να μη χάσω πολύ χρόνο.
δεν ηθελα να μπει μεσα και να με πετυχει στο ντους δηλαδη.
είσοδος μαλβινας με εσωρουχα-μαγιο (κάτι τέτοιο) και πορνοτακουνα, μετα απο αρκετα λεπτα παντως.
εγώ γυμνός να σκουπίζομαι με την πετσέτα... προσώπου.
λέω καλή φάση και πεταω ατακα, εσύ έβαλες τα ρούχα σου και εγώ τα έβγαλα.
χαχαχα χουχουχου γελακια, μια χαρά το πήρε σκέφτηκα.
γδυνεται και αράζει γονατιστή κρεβάτι κοιτώντας τον καθρέφτη ψιλοποζε.
σκάω δίπλα της και ξεκινάω λίγα χαδακια και χαϊδεματα στο κορμί της για να ψιλοκαβλωσω λιγο με την γκομενα.
αυτη απο προκατ 0.
είναι μετρίου προς κοντού αναστήματος, μαλλιά μακρια καστανά ψιλομπουκλε κάπως, φάτσα καλή έκφυλη και πουτανιαρικη, μικρό βυζί φυσικό με μικρές σχετικά ρώγες (μια χαρά), σώμα αδύνατο θηλυκό και όχι σκινυ μοντελε όπως στις φωτός της στο πόρταλ (ειναι παλιες), κωλος πεταχτος και μπαμπατσικος ελαφρώς για πολύ σπάνκ και οκ πόδια, τα οποία ήταν ελαφρώς αξυριστα στην αφη. δέρμα καλό και επίσης κάποια μικρά τατουάζ σκόρπια σε όλο το κορμί της.
η φωνη της ειναι λιγο μια μιξη αναμεσα σε ναζι και χαζογκομενας.
πανω στα ελαχιστα και αδιαφορα προκατ-σοσιαλ, μου πεταει για το ποσο ειμαι ηλικιακα.
την αφησα να μαντεψει.
ειπε 5-6 διαφορετικα νουμερα, ειπα μια μαλακια για να ξεφυγω απο την ακυρη ερωτηση της και κατεληξε να μου πει οτι αυτη ειναι 20, ειναι μοντελο, δουλευει σε agency (που βγαζει περισσοτερα απο εκει - αλλα γαμιεται για 25 ευρα κιολας για την πλακα της / βλεπε παρακατω - και ασχολειται και με το ινστα... λες και τη ρωτησα για το σιβι της.
προφανως ετρωγε χρονο.
με τα πολλα και με τα λιγα μου ειπε να ξαπλωσω για πιπα.
ξαπλαρω και γυρναει τον κωλο της σε μενα κοιταζοντας τον καθρεφτη.
της λεω τι κανεις, ποζαρεις ? ναι μου λεει, ειμαι λιγο ψωνιο.
λιγο ???? Χαχαχα!
σηκωνομαι ρε παιδια και παω ντιρεκτ να χωσω τη μουρη μου μεσα στην κωλαρα της, αλλα για να τη φιλησω και οχι να γλειψω επειδη δε μου εβγαλε τιποτα το αισθησιακο και ερωτικο το ολο στυλακι της και μου ερχεται μια ελαφρως ψαρομποχιτσα.
καλα οκ λεω. Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
γυρναει λοιπον κανονικα, μου φοραει καποτα, την ξεδιπλωνει και ξεκιναει.
η πιπα της αδιαφορη και με λιγο δοντακι. να τον βαζει ψιλο ολο και να κανει προσπαθεια για ντιπ, αλλα να το κραταει μολις λιγα σεκοντς και να το βγαζει σαν να πνιγεται. να φτυνει και λιγο και καποια σκαγια με πετυχαν στο ματι.
πηγα να γελασω, αλλα κρατηθηκα.
γενικα πολυ ακυρη πιπα για στουδιοκοριτσο... ψωνισμενο κιολας με τουπε.
η στυση μετρια προς καπως καλη, αλλα οχι τεζα.
με σταματαει, βαζει λιγο ζελ και ανεβαινει για ιππασια μετα απο ερωτηση της για το πως ηθελα να ξεκινησουμε.
ξεκιναει το ανεβοκατεβασμα και ταυτοχρονα αρχιζει να μου ερχεται και παλι η ψαρομποχιτσα, αλλα σε λιγο πιο ανεβασμενο λεβελ. ακομα δεν εδωσα τρελη σημασια, αλλα κατι μου ερχοταν για μυκητες προφανως.
το αφησα για λιγο ακομα.
η ιππασια της να ειναι και αυτη λιγο αχρωμη εως αοσμη και ταυτοχρονα μονοτονη χωρις καποια ενδειξη αισθησιασμου, με αποτελεσμα να βαρεθω.
αναλαμβανω δραση.
της πιανω τον κωλο και δινω πιο ανεβασμενο τεμπο και να πηγαινω για ακομα πιο απτεμπο.
η μυρωδια να ανεβαινει και αλλο λεβελ εντωμεταξυ.
καπου εκει καταφερα και εγλειψα λιγο τα βυζακια της για να διωξω απο το μυαλο μου την οσμη καπως.
με σταματαει μετα απο λιγο και μου λεει κουραστηκα, ελα εσυ τωρα.
πως θες ?
ελα εδω στην ακρη του κρεβατιου της λεω και μου απανταει οχι εκει, ελα στο κρεβατι.
πως θες δε με ρωτησες (?), ελα εδω λοιπον.
νευριαζει και μου λεει οκ, ετσι κι αλλιως 10 λεπτα εχουν μεινει και θα σου κανω μονο μια σταση ακομα. Χαχαχα!
της λεω ετσι στρικτλυ με το χρονο εισαι η' τωρα σου βγηκε ?
δεν απαντησε Σπασίκλας
μου στηνει κανονικα την κωλαρα της στην ακρη του κρεβατιου με μενα ορθιο, παλι καλα.
μπαινω χαλαρα και ξεκιναω να ανεβαζω τεμπο.
μαγκες... δεν προλαβαν να περασουν 15 σεκοντς και η ψαρομποχα οσο ανεβαζα ρυθμο, τοσο να γινεται πιο εντονη. εχω καταλαβει πλεον οτι παιζει μυκητιαση λογικα και ξεκιναω να δινω πονο πιο πολυ, μπας και καταφερω να χυσω τουλαχιστον και γλυτωσω τη χασουρα του 50αρικου, εστω κι ετσι.
ηδη με τη σκεψη και την εντονη οσμη, ειχε ξεκινησει να μου πεφτει σιγα σιγα, το ενιωθα.
σε δευτερολεπτα σκεφτομαι οτι θα τη σταματησω τελικα και θα τη διωξω αναγκαστικα, γιατι δεν πηγαινε αλλο με τη μυρωδια.
και εκει πανω σε μια μιξη απο κραυγουλες, εντονης οσμης ψαρομποχας και σταδικο πεσιμο της πουτσας, σταματαει η τυπισσα, πεφτει μπροστα και μου λεει δε μπορω αλλο.
πως με γαμας ετσι, τοσο πολυ εντονα, με πονας. ολο αυτο απο το πουθενα, χωρις κανενα σημαδι.
εχω μεινει παγωτο και ταυτοχρονα μου εχει γινει δαχτυλιθρα.
και συνεχιζει το ντελιριο... με πιανεις κιολας μου λεει ετσι εντονα, θα μου αφησεις σημαδια και εχω λευκο δερμα.
ρε συ της λεω, αν δε σε πιασω... πως θα σε γαμησω ?
εννοειται καθολου εντονα.
οχι μου λεει και τοσα χρονια δε με εχει πονεσει κανεις αλλος ετσι (τοσα χρονια-20 χρονων btw). Εμμμμ
ρε συ τι λες ? μα δε με αφησες καν να σε γαμησω.
και με ξεκιναει σιγα σιγα σε μια απιστευτη μουρλα.
και εγω, που ειμαι ετσι και ειμαι αλλιως και δε μου εχει ξανατυχει και μπουρου μπουρου ασχετο, για να γλυτωσει το κραξιμο.
την αφησα να ολοκληρωσει το κρεσεντο μαλακιας της και της ειπα οτι ξερεις κατι ?
θα κατεβω και θα μου δωσεις τα μισα λεφτα πισω, μου το οφειλεις ?
και οχι, ξεχασε το, δε θα παρεις τιποτα, με γαμησες τοση ωρα, μπηκες μεσα μου, τα μισα λεφτα απο τα 50 ειναι δικα μου και γαμιεμαι για 25 ευρω και θες να μου τα παρεις εσυ και παμε παλι μπουρου μπουρου ασχετο επι2.
ημουν σε φαση να γελασω η' να την αρχισω στο μπινελικι για να σκασει, αλλα φανηκα κιουριος.
την αφησα να τελειωσει και το 2ο κρεσεντο μαλακιας της και τη χαιρετησα.
τα ψυχολογικα και τα υπαρξιακα της ειχαν βγει στην επιφανεια και δε θα επαιρνε απο λογια και διαλογο.
μπηκα για μπανιο κανονικοτατα, εκανε τις σαπουναδες και τις φουσκες μου, αρωματιστηκα, ντυθηκα με το πασο μου και κατεβηκα τις σκαλες χαλαροτατος.
σκαω στην πορτα του κουζινακιου και φωναζω την τσατσα.
λεω μου οφειλεις τα μισα λεφτα, γιατι η τυπισσα, η κουκλα που μου ειπες με καμαρι, δε με αφησε να τη γαμησω και με εκοψε μετα απο 10-20 πουτσιες.
ταυτοχρονα παει να μιλησει η τυπισσα και η τσατσα της φωναξεμε εντονο υφος, να σταματησει.
προφανως ηξερε τα παραπονα που της ειχαν κανει και αλλοι.
της ειπα και αλλα και κατεληξα οτι η κοπελα δεν κανει για τη δουλεια, λεει ψεμματα, μιλαει ασχημα στους πελατες και τους κοροϊδευει για να τα τσεπωνει οσο πιο ησυχα και αναιμακτα γινεται.
με ακουσε χωρις να πει κιχ και μου λεει, μισο να σου δωσω τα μισα λεφτα σου πισω.
μου δινει 20 και της λεω, τα μισα ειπαμε.
μου λεει δεν εχω 5, ουτε εγω (απανταω) και περιμενω να τα βρεις.
εχω εγω πεταγεται η μαλβινα απο μεσα αχαχαχαχαχαχαχαχα.
ετσι μπραβο της λεω... θα σεβεσαι.
τα πηρα πισω και σηκωθηκα και εφυγα.

για να κλεισω.
1) ο χωρος παρα πολυ καλος, καθαροτατος και με ντουζαρα.
2) η τσατσα δεν ενοχλεισαι καθολου, με ακουσε και καταλαβε την πουστια της γκομενας που θελει να τα αρπαξει χωρις να κανει τιποτα σχεδον.
3) η μαλβινα απλα δεν κανει για αυτην τη δουλεια και γενικως δεν κανει για τιποτα, που νομιζει οτι καποια ειναι. ουτε να παρει πιπα ξερει, ουτε να γαμιεται ξερει, ουτε να μιλαει ξερει και ουτε την προσωπικη υγιεινη της προσεχει, που ειναι το πιο βασικο απο ολα.
ουτε για τα 3φ δεν κανει κοινως.

απο μενα ειναι ΜΑΥΡΟ-ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ και ποτε ξανα εννοειται !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαλβίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
25€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
δωματιο2α
δωματιο2β
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.282
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, Annapurna, xagnostos2006 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2024
Καλα βρε μα........... τοσες φορες εχουμε μιλησει εδω στο φορουμ για το χάλι της κορασις, πηγες και επεσες με τα μουτρα πανω της.Δεν συμφωνω με τις περιγραφες στα της εμφανισής της αλλα οκ οπως την δει κανεις.Μπαμ κανει απο το σαλοναρισμα οτι σου ερχεται η φολα, τι φολολιζα λεμε αυτη ειναι μακραν.
review reaction 1 koursaros66, papaphilips
28 Ιανουαρίου, 2024
@claimain
φίλε, μετά από τις τόσες ενημερώσεις και τις τόσες αντίθετες γνώμες που είχα με κάποιους για κάποιες, που τις θεωρούσαν μουναρες και θεαρες, έπρεπε να έχεις καταλάβει ήδη ότι προσωπικά μπαίνω μέσα εφόσων μου αρέσει κάποια, ασχέτως τι έχει γραφτεί, για να γράψω τη δικιά μου άποψη. ξέρεις πόσο ντιρεκτ γράφω.
δε χρειάζεται να αναφέρω ονόματα, φαντάζομαι κάποια τα έχεις δει και εσύ. στα κομεντς έχουν γραφτεί κάποια από αυτά έτσι κι αλλιώς.
αφού έγραψα τη δική μου κριτική λοιπον, είδα τις προηγούμενες για να δω αν υπάρχει απόκλιση και πόσο θα ήταν. οι περισσότερες σχεδόν ήταν σύμφωνες με τη δικιά μου.
άρα μια ακόμα επιπλέον σε αυτήν την καραφολαρα-κοροϊδια δε βλάπτει νομίζω. τέτοιες άχρηστες και πονηρές χρηματορουφιχτρες, πρέπει να ξεκουμπιστουν όσο πιο γρήγορα γίνεται.
Καπέλο
review reaction 1 Kerveras
28 Ιανουαρίου, 2024
Παπαφιλιπα αξιος της μοιρας σου που φολιαστηκες και εσυ και αλλοι τοσοι που την πατανε με τη συγκεκριμενη
τοσες κριτικες και τοσο κραξιμο στην ενημερωση για στουντιο δεν την ειδες?
η μηπως πιστευες οτι με σενα θα ειναι καλυτερη και θα καταφερεις να την ξεκλειδωσεις?? Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 Pa Luki Luk, papaphilips
28 Ιανουαρίου, 2024
Η συγκεκριμένη έχει περάσει από πολλα studio. Παντού τα ίδια έκανε. Δεν έχω παει ποτε μαζί της όχι επειδή έχω διαβάσει όλες τις κριτικές της αλλά επειδή πριν δυο χρόνια την είδα στην φάση της από κοντά. Ξανθιά ήταν θυμάμαι. Δουλευε σε κάποιο studio στο Γκάζι. Δεν την είχα δει ποτε από κοντά τότε ούτε την είχα ψάξει επειδή σπάνια παω Γκάζι για εξόρμηση. Είμαι σταθερός σε συγκεκριμένες αλυσίδες. Μόνο αν με βγάλει ο δρόμος προς Γκάζι ρίχνω καμία ματιά να δω τι παίζει. Μην πολυλογώ. Τότε μπαίνω στον χώρο δυο κοπέλες μια λατίνα και η Μαλβίνα. Η τσα2 ευγενεστατη μου λέει η Μαλβίνα είναι στο δωμάτιο πανω στην ώρα άκουγα φωνές αλλά όχι φωνές ψευτοκραυγες αλλά φωνές τσακωμου. Κοιταγα επίμονα όσο η τσα2 μου εσπρωχνε την άλλη προς το δωμάτιο. Ξαφνικά οι φωνές μεγάλωσαν σταματάει και η τσα2 να μιλάει κοιτάει προς τα εκεί μετά κοιτάει εμένα με ρωτάει τσακώνονται ? Πάνω στην ώρα βγαίνει φουριοζα με τα τακουνια στα χέρια φωνές κακό σηκώνομαι ανοίγω πορτα φευγω. Κάθομαι λίγο απέξω στο δρόμο βλέπω και ένα συναγωνιστή που έβγαινε από το απέναντι τον ενημερώνω τη συνέβει. Πάνω στην ώρα ανοίγει η πορτα και βγαίνει έξω με τα πολιτικα της και την τσάντα της. Έφυγε μόνη της με λίγα λόγια. Αυτή ήταν λοιπόν η πρώτη και τελευταία φορά που την είδα. Μετά την έψαξα εδώ και είδα όλες τις κριτικές που γράφονταν και γράφονται ακόμα....
review reaction 1 Hase, papaphilips
28 Ιανουαρίου, 2024
Ο συνάδελφος γάμησε σε δυο στάσεις - άσχετα αν δεν τελείωσε - και του έδωσαν τα μισά λεφτά πίσω. Οκ...
28 Ιανουαρίου, 2024
Φόλα ρε φίλε φολάρα,αφού πήρες τα μισά φράγκα πίσω πάλι καλα να λές
review reaction 1 papaphilips
28 Ιανουαρίου, 2024
@Revlimit
συμφωνώ μαζί σου, αλλά εξηγώ στον claimain το λόγο και απαντώ έμμεσα και σε σένα.

@Johnstef
τι εννοείς με το οκ ? Χμμμ;
28 Ιανουαρίου, 2024
Επόμενη στάση για την Μαλβίνα πλατεία Βάθης . Μόνο για εκεί είναι . Κριμα γιατί θα μπορούσε να είχε μαζέψει πολύ χαρτί ! Καμμένη
review reaction 3 papaphilips
09 Φεβρουαρίου, 2024
'Εψάχνα για κανα όμορφο studioκοριτσο για το Σ/Κ, είδα φώτος (αν και παλιές) και μου σηκώθηκε, μπαίνω να διαβάσω ... μου κατέστρεψες τα όνειρα... Χεχε!
review reaction 3 papaphilips
09 Φεβρουαρίου, 2024
@Mpooumpoukos
και εγώ φωτός είδα και πήγα, άσχετα με τις κακές κριτικές και την πρόσφατη δική μου.
το εξηγώ κιόλας.
το θέμα είναι ότι αν δεν πας από κοντά να δεις, δε βγαίνει άκρη.
εδώ θεοποιούν κάτι πλαστικά πατσαβουρια και κατι μετριότητες αν προσέξεις. ευτυχώς υπάρχουν gifs και βιδεος από κάποιες και καταλαβαίνω προσωπικα αρκετά πράγματα.
η συγκεκριμένη τώρα έχει ψυχολογικά, τα οποία μονο από κοντά (μέσα δωμάτιο) τα καταλαβαίνεις.
γενικώς θέλει ψάξιμο η φάση όσο ανεβαίνει η τιμή. στα "μικροποσα" και να κάψεις κάποια, δε σε πολυνοιαζει κιόλας (για μένα λέω πιο πολύ).
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2