Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163443
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τζαστίν Ολλανδεζα μιλφ γυρω στα 35-38,ξανθια ομορφη στη φατσα,γυμνασμενο βαρυ κορμι με κωλαρα και πολυ σφιχτα ποδια,θα μπορουσε ανετα να ηταν ποδοσφαιριστης Μεγάλο χαμόγελο
Παλια στη δουλεια,την εχω δει απειρες φορες αλλα ποτε δε με τραβουσε να μπω λογω των αμφιλεγομενων κριτικων της...Τελοσπαντων αυτη τη φορα μπηκα με μετριες προσδοκιες και 50ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι

Προσχαρη γυναικα,επικοινωνιακη,αρχισε να γδυνεται με το που μπηκε στο δωματιο κι εγω της ριχτηκα στα ορθια χουφτωνοντας την κωλαρα της και γλειφωντας τα βυζια της.
Πεσαμε στο κρεβατι οπου συνεχιστηκε το χαμουρεμα απο μερους μου και αυτη μου επαιζε τον πουτσο...προσπαθησα να τη φιλησω στο λαιμο και τα χειλη αλλα τραβιοτανε.
Την γυρισα μπρουμυτα και επεσα πανω της με σκοπο το οπισθεν πουτσοτριψιμο αλλα εσφιγγε τον κωλο της και δε μ'αφηνε...εχωσα τη μουρη μου στον κωλο της και της τον εγλειψα και μετα τη γυρισα κανονικα για γλειφομουνι οπου αρχισε τα ψευτικα μμμ και τις σκηνοθετημενες ατακες πραγμα το οποιο με ξενερωνει.

Η πιπα της ηταν καλη με ρυθμο και βαθος και μετα καναμε και 69...πρωτη σταση αυτη απο πανω με πλατη σε μενα κουνηθηκε καλα πανω κατω αλλα το αθλιο κρεβατι δε μ'αφηνε να το ευχαριστηθω.Την εστησα απο κατω να βλεπω και τα ομορφα ματια της και τη γαμησα σε χαλαρο τεμπο αλλα εβαζε ετσι τα ποδια της ωστε να μη μπορω να μπω τερμα μεσα,μιλουσε και πολυ οποτε της ζητησα να σταματησει...και τελος την εστησα στα 4 οπου τη γαμησα για αρκετη ωρα,γκρινιαξε για το χρονο 2-3 φορες αλλα με καλο τροπο και τελικα την εχυσα τυπικα κρατωντας σφιχτα την κωλαρα της.
Μου ειπε την επομενη φορα να παρω μεγαλυτερο προγραμμα γιατι αργω Χμμμ;...τα 50ε για ενα 20λεπτο της φανηκαν λιγα της κοπελας Θυμός...με χαιρετισε με ενα γεια και εφυγε

Συμπερασμα...ναι μεν εμπειρη γυναικα στο σεξ αλλα πολυ σκηνοθετημενη,δε σ'αφηνει να κανεις παιχνιδι και παιζει αποκλειστικα με τους δικους της ορους.Ενταξει ειναι γυναικα που σε τραβαει στο ματι αλλα βιαστικη και τυπικη και δεν θα ξαναπηγαινα γιατι υπαρχουν πολυ καλυτερες επιλογες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζαστίν
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.348
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ass_kavlos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού