Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 296246
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κανονικά δεν ήταν να γράψω κριτική για Ιόλη μιας και είχε πολύ καιρό να αναφερθεί και δεν είχα λόγο να γράψω μια κριτική από το πουθενά. Επειδή όμως μπαίνοντας στο site για να γράψω κριτική για μια άλλη κοπέλα μου εμφανίστηκε φάτσα κάρτα αποφάσισα να πω και εγώ την γνώμη μου για να έχουν, όποιοι θεωρούν ότι βοηθούν οι κριτικές μου, ακόμα μία άποψη.

Την κοπέλα την έχω συναντήσει δύο φόρες. Μία φορά πριν από περίπου δύο χρόνια  και άλλη μία πριν κάτι μήνες. Από τις κριτικές που έχει, αυτές του Αντισθένη, Ρεμπέτη και Spunky είναι οι πιο αντιπροσωπευτικές κατά την γνώμη μου.

Εμφάνιση: Ελληνίδα - θα έλεγα γύρω στα γύρω στα 24 -  μια κατηγορία κάτω από girl next door. Δηλαδή φάτσα στα όρια του ασχημούλικου, αδιάφορη αν θέλουμε να είμαστε επιεικείς, για ένα 5 και σώμα λίγο καλύτερο αλλά  μακριά από το να το πεις καλό. Εντελώς petit και flat, δηλαδή κοντή (κάτω από 1.60) και άβυζη. Κανένα 6ρι το πολύ. Ούτε οι επιλογές της σε ρούχα και καλλωπισμό δεν βοηθούν στο να τονίσουν την θυλικότητα της.  Όχι απλά δεν την κοιτάς στο δρόμο ή όπου αλλού αλλά ακόμα και να στην πέσει, θα σκεφτείς… να το κάνω το ψυχικό ή όχι ?

Η απάντηση στο ως άνω ερώτημα είναι: Να το κάνεις. Γιατί η Ιόλη επιβεβαιώνει τον κανόνα που λέει ότι οι κοπέλες που εμφανισιακά «δεν το έχουν» τείνουν να τα δίνουν όλα στο κρεβάτι καλύπτοντας έτσι το μειονέκτημα της εμφάνισης. Και η Ιόλη είναι πρόθυμη για όλα. Δεν θα πάρει τις φοβερές πρωτοβουλίες αλλά πολύ δύσκολα θα σας πει όχι σε όποιο μονοπάτι και αν την οδηγήσετε. Τώρα λεπτομέρειες για το αν το κάνει στον πολυέλαιο, στο τζακούζι ή στο μπαλκόνι, το πώς και το τι δεν νομίζω ότι χρειάζονται. Πληροφορίες τέτοιου τύπου υπάρχουν στις άλλες κριτικές και κατά την γνώμη μου βρίσκονται πολύ κοντά στην αλήθεια. Στον αγώνα λοιπόν θα έβαζα 8- και το μείον πηγαίνει κυρίως διότι ενώ είναι έτοιμη για όλα, πιο πολύ ακολουθεί παρά αναλαμβάνει πρωτοβουλίες και της λείπει η σπιρτάδα, το πάθος, η ένταση ή όπως αλλιώς θέλετε να το πείτε.

Συμπέρασμα: Πολύ καλές υπηρεσίες από μία (το λιγότερο) πάρα πολύ μέτρια εμφανισιακά κοπέλα. Η τιμή ήταν στα 150 την ώρα, τώρα είναι τα ίδια για 1.5+ μια και δεν κοιτάει και πολύ το ρολόι. Προφανώς απέχει πάρα πολύ από το να είναι vfm. Σε αυτά τα χρήματα/ώρα υπάρχει γνωστή, καλύτερη στα σημεία, επιλογή. Για να γίνει vfm η τιμή θα πρέπει να είναι κάτω από 100 αλλά όπως πάντα αυτή είναι η άποψη μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
590
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Reporter, taz_s, fouxter και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2016
Ειςαι δύσκολος! Να δουμε που θα βάλεις το 10ριΧμμμ;
10 Φεβρουαρίου, 2016
Δέκα ή μάλλον 9 γιατί άριστα είναι μάλλον δύσκολο σε ποια κατηγορία ;
Γιατι Να είναι και πολύ όμορφη και φοβερή στο κρεβάτι και όλα αυτά σε πολύ καλή τιμη μάλλον απιθανο επίσης
12 Φεβρουαρίου, 2016
Εξαρτάται τι θέλει ο καθένας: ο τύπος εδώ λέει ότι βάζει 8 γιατί πιστεύει ότι θα βρει μουνάρα που να γαμιέται πρώτα. Εγώ τόσα χρόνια στο κουρμπέτι δεν έχω βρει στην Ελλάδα (και στο εξωτερικό, που βρήκα, οι τιμές έινα απλησίαστες: 500+ για 1 ωρίτσα!!)

ΆΡα Ιόλη και πάλι: τα κάνει όλα, είναι γλυκιά και υπάκουη και το φχαριστιέμαι πλήρως !!Ναι!ΈρωταςΈρωτας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3