Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δουλειές στο κέντρο και παράλληλα είχα στο μυαλό μου από μέρες να βρω ευκαιρία για disney έτσι ώστε να τιμήσω την Καρίνα. Μπήκα στο τσαρδί χωρίς να δω κανένα άλλο. Κόσμος δεν υπήρχε, ούτε και δωμάτια κι έτσι με το που την βλέπω δίνω το εισιτήριο εισόδου στην υπηρεσία.
Εμφάνιση κοπέλας:
Ηλικία- 25 έτη
Ύψος - 1,74 άνευ υποδημάτων
Σκουρόχρωμη τσιγγάνα με χαρακτηριστικά της φυλής στο πρόσωπο της, μελανούρι του γάλακτος
Μικρό στήθος έως ανύπαρκτο με μεγάλες σκουρόχρωμες ρόγες που καυλώνουν και ποπός μαλακός και σχετικά τσουποτός.
Γδύνομαι και περιμένω κανέναν τρίλεπτο να έρθει η κοπέλα, κι ενώ κάνει στάση 69 την οποία δεν έχω ανάγκη στα καταστήματα του Μεταξουργείου.
Μπαίνει ευδιάθετη και μιλάμε, μου περνάει καπότα σε πεσμένο μόριο αλλά δεν τσαντίστηκα γιατί θα έβγαζε μετά το σουτιέν της για να την περιποιηθώ. Οι ρόγες αμέσως καύλωσαν ενώ η κοπέλα είχε ανέβει από πάνω μου και πνιχτά απολάμβανε τα παιχνίδια της γλώσσας. Παράλληλα μου χάιδευε τα αρχίδια και λίγο κάτω από την περιοχή αυτών, σαν να παίζει γυναίκα το μουνί της την ώρα του αυνανισμού, πραγματικά πρωτόγνωρο. Συνέχεια της λέω να τον πάρει στο στόμα της και ξεκινάει ένα καλούτσικο τσιμπούκι ενώ χάιδευα την μουνάρα της και χούφτωνα και την κωλάρα ... παράλληλα της τον έσπρωχνα πιο μέσα για να φτιαχτώ τελείως. Την στήνω στα τέσσερα με εκπληκτική θέα, πασπάτευα τα καπούλια της και την γάμαγα δυνατά με αυτή να συμμετέχει ικανοποιητικά. Ύστερα στάση κανονική όπου εκεί με βρήκε και το τέλος.
Πρόκειται για ένα ωραίο στυλιάρι που μου αρέσει και σίγουρα θα τιμηθεί ξανά και στο μέλλον. Όαση στις φάλενες της πρωινής βάρδιας της περιοχής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alex2003, Gingos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2016
Γύφτισσα Top Model.
Βανάκιος Νεολογισμός.

Σπασίκλας
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1