Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161579
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πριν αρκετες μερες συναντησα την μαριαλενα. Ραντεβου σε κεντρικο ξενοδοχειο μιας και μετα απο πολλες ακυρωσεις την τελευταια στιγμη απο μερια μου ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ να συνδιασουμε τα ωραρια μας και βρεθηκαμε. Ηρθε στο ραντεβου στην ωρα της φορουσε μια μινι φουστα τζιν πλατφομες και ενα μπλουζακι. Ακριβως το ντυσιμο που μου αρεσει. Αριστη στην επικοιωνια απο το πρωτο λεπτο. Εμφανησιακα προκειται για ενα απλο κοριτσι καθημερινο που σου δινει την ιδεα οτι ειναι καποια που ενω μολις την γνωρισες ειναι λες και την γνωριζεις αρκετο καιρο και ξαφνικα μετα το ποτο βρεθηκατε στο κρεβατι.Στα του σεξ δεν λεει οχι σε τιποτα πηρε πρωτοβουλιες απο μονη της αφου τις ειπα τι μου αρεσει και πως μου αρεσει...!Βαθια υγρη πιπα που την κατατασω στο ΤΟΡ5 απο οσες εχω βρεθει εως σημερα. Αντεχει στο δυνατο και σφυροκοπημα στα 4 και ειδικα απο πισω το γουσταρει παρα πολυ και το δειχνει. Το σωμα γυμνασμενο και σφιχτο. Σε γενικες γραμμες ειναι μια κοπελα που θα περασεις καλα και οταν τελειωσεις απο το ραντεβου πηγαινοντας προς το σπιτι δεν θα νιωθεις οτι πεταξες ενα 100ρικο αλλα θα σου μεινει αυτη η αναμνηση εως την επομενη φορα.

ΥΓ Ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
apoc
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
393
Πόντοι:
3.115
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Makis99

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2015
Τα 150€ για πόσης διάρκειας συνάντηση τα έδωσες; γιατί για 1ω με πρωκτικό πάει 130€ απ' όσο γνωρίζω. Εκτός κι αν βάζεις μέσα και το κόστος του ξενοδοχείου. Ή αν η συνάντηση ήταν 1,5 ώρας.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1