Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στο μπουρδελο αυτο πρωινα πηγαινω βασικα να δω το φιλο μου τον Αρη τον τσατσο - πρωην τουριστικο ξεναγο σε Γαλλια, Βελγιο, Ολλανδια κτλ - και να πεθανω στα γελια και αν κατσει κατι καλο το πηδαω κιολας. Αφου τα ειπαμε λοιπον για την Αμβερσα που ημουν προσφατα μου παρουσιαστηκαν δυο κοπελες, ενα αδιαφορο για μενα στυλιαρι αβυζο και η ζουμπουρλουδικη πιτσιρικα Μαρια με τα ωραια ματια, το πεταχτο βυζακικαι το τσουπωτο κολαρακι. Την εβαλα στο δωματιο λοιπον αφου εδειξε αυτοπεποιθηση στο να περασει με καποιον με 25 χρονια μπουρδελοεμπειριας οπως της ειπε ο Αρης για εμενα. Στα πρωτα πεντε λεπτα εκανε τα απολυτως τυπικα (γλυψιμο ρογας και βυζοτριψιμο στη κοιλια μου) για να προχωρησει σε μια πιπα που αντικειμενικα ηταν καλη, εμενα ομως δε μου ελεγε τιποτα. Μου αρεσε ομως που το πεος μου βυθιζοταν σε αυτο το ομορφο 20χρονο προσωπακι. Στο σεξ η Μαρια τα βρηκε λιγο δυσκολα γιατι δεν αντεχει μεγαλουτσικες ψολες αλλα μου αρεσε να τον παιζω δακτυλιαζοντας το απιστευτα στενο κολι της που αν το δωσει καποια στιγμη θα ειναι παραδεισος. Καπως ετσι φτασαμε να την εχω ξαπλωσει μπρουμυτα και να τη γαμαω ανοιγοντας τα κολομαγουλα της για να βλεπω πως τεντωνει η σουφριτσα της. Εχυσα καλουτσικα, συνολικα εκατσα περιπου 20 λεπτα, ο Αρης δε με ενοχλει ποτε, δε ξερω για εσας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού