Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...ήταν αρκετές οι ημέρες της καταπίεσης και μόλις μου λύσαν για λίγο το λουρί βγήκα
να κάνω κάπου την ανάγκη μου...
...δεν είχα το περιθώριο επιλογής , και έτσι η θέα ώριμων καμπυλοτήτων και ένα χαμόγελο ήταν αρκετά για να απαλλαχτώ απο ένα μπλέ...
...η ξανθιά ευχάριστη γυναίκα έθεσε τους πεταχτούς μικρομεσαίους μαστούς της στις λειχικές μου ορέξεις ...
...την άφησα να κάνει τις ενέργειές της , μου ανταπέδωσε της θήλο-λειχίες και ανταλλάξαμε τραχηλοχειλικές επαφές...
...την αιφνιδίασα με την πρότασή μου να εξετάσω γλωσσικά το αιδοίο της αλλά το δέχτηκε , και έτσι οι κορμοί μας παραλληλίστηκαν και άλλαξαν κατευθύνσεις ωστε τα στόματά μας να γεύονται τα γεννητικά όργανα του άλλου...
...κάθησε ύπτια και με κάλεσε να αντλήσω τους χυμούς του αιδοίου της , με έκλεισε μέσα της και το πρόσωπό μου εγκλωβίστηκε ανάμεσα στα σκέλια της σε βαθμό κυάνωσης και εκείνη έτριβε την πύελό της στο πηγούνι μου , καύλωνε και βογγούσε και όσο καύλωνε η στύση μου αντανακλαστικά έφτανε σε προεκσπερματισιακό στάδιο...
...κάθησε απο πάνω μου αλλά δεν μπόρεσα ν'αντέξω παρά για 3-4πιστονιές υπο την συνοδεία χειλεογλωσσικών επαφών , όμως μείναμε ενωμένοι για κάμποση ώρα μετά...
...βγήκα έξω και εισέπνευσα καθαρό ψυχρό αέρα , εκπνέοντας ατμό απο τους μεταβολίτες του υγρού ελευθεριακού συνουσιοπιοειδούς που χύθηκε στον εγκέφαλό μου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2015
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού