Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 152 10
Sex Studio 348578
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχει περάσει αρκετός καιρός από τότε που είδα για πρώτη φορά την Μαρίνα σε τσάρκες μου και ανέκαθεν μου άρεσε αρκετά. Όμορφη νεαρή κοπέλα, Ελληνίδα, με ίσια μαύρα φυσικά (όχι extensions) μακριά μαλλιά, μέχρι την μέση περίπου. Το πρόσωπο της αρκετά ναζιάρικο και sexy με πονηρό βλέμμα και σαρκώδη χείλη. Το στήθος της φυσικό σε σωστές αναλογίες με τον κορμό της. Η περιφέρεια της και οι μηροί της, κλασσικής Μεσογειακής γυναίκας με έντονες καμπύλες και πιασίματα. Παρόλα αυτά μια μόνο φορά είχε τύχει να συνευρεθούμε, έχοντας περάσει πάρα πολύ καλά, και έτσι δεν χρειάστηκε πολύ για να αποφασίσω μια ακόμα συνάντηση μαζί της.

Γελαστή και αεράτη μπήκε στο δωμάτιο. Έβγαλε τα μαύρα εσώρουχα και τις μαύρες κάλτσες που φορούσε, μετά από δική μου παράκληση και ξάπλωσε δίπλα μου. Μιλήσαμε λίγο για να ξεκινήσουν δειλά τα πρώτα προκαταρκτικά που στην συνέχεια έγιναν πιο έντονα. Με χαλαρά χάδια, φιλάκια και αγκαλιές, αυξάνοντας σταδιακά την ένταση και το πάθος σε απόλυτο κλίμα gfe. Αρκετά καλή μαστόρισσα και στο στοματικό με καλή χρήση και παιχνίδια της γλώσσας, αυξομειώσεις στον ρυθμό, βαθύ κατά διαστήματα, και ενασχόληση με όλη την ευρύτερη περιοχή. Πολύ δεκτική και με άριστη ανταπόκριση και στην δική μου περιποίηση με διακριτικούς αναστεναγμούς, βογγητά και χάδια, καταφέρνοντας να με την όλη της συμπεριφορά να με «πείσει» ότι δεν είμαι με επαγγελματία, αλλά με μια γυναίκα που θέλει και αυτή να περάσει καλά μαζί μου.

Στο sex θέλησα να «συμπληρώσω» την προηγούμενη μας συνάντηση και έτσι όλη η σεξουαλική διαδικασία περιορίστηκε σε μια και μόνη στάση που δεν είχαμε κάνει την προηγούμενη φορά. Στα τέσσερα, μια στάση που με την περιφέρεια της Μαρίνας είναι ιδανική, πόσο μάλλον όταν η συμμέτοχη και τα στησίματα της είναι αυτά που πρέπει.
Έτσι ολοκληρώσαμε σε αυτή την στάση, αφήνοντας μου την εντύπωση ότι απόλαυσε και αυτή μαζί με εμένα, για να κουβεντιάσουμε για λίγο ακόμα μετά το τέλος, μέχρι να επανέλθουν οι σφυγμοί στο φυσιολογικό και την οριστική της αποχώρηση, δίνοντας μου ένα πολύ τρυφερό φιλάκι στο μάγουλο, χαμογελώντας πονηρά, ανανεώνοντας το ραντεβού μας, που έχω την αίσθηση ότι θα είναι πολύ σύντομα.….

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μαρίνα , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα2
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Eisenfaust, Kaloeros

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2015
ολα καλα...αλλα νομιζω οτι ειναι σερβα!!!
29 Ιανουαρίου, 2015
Η Μαρίνα, Ελληνίδα; GFE; "Διακριτικούς" αναστεναγμούς; - Ή γκρεμίστηκε κανας φούρνος ή λέμε για άλλη κοπέλα...
Και καλά όλα τα άλλα...αλλά να την περάσεις και για Ελληνίδα - υποτίθεται ότι είσαι ο έμπειρος εδώ μέσα Γλώσσα
29 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι δύο οι Μαρίνες σε αυτί το μαγαζί. Δυο Μαρίνες και ένα Μαρινάκι
(Updated: 31 Ιανουαρίου, 2015) 31 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν αναφερομαι σε αυτη την Μαρινα
http://www.goldenstudiogr.com/girls/marina

αλλα σε αυτην
http://www.triggeta3.com/girls/marina

Την ΕΛΛΗΝΙΔΑ που δουλευε στους Γερμανους μεχρι πρoσφατα και κανει πλεον βαρδιες στον ομιλο κατεχακη 5 κλπ.

mauros gatos Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
Aντιθετα καποιοι που δεν ξερουν πολλα, ειναι ετοιμοι να ριξουν χολη..........



4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4