Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεταμεσονύκτια στοχευμένη καταδρομική σε Φυλής, Φωκαίας και Διδύμου, προς αναζήτηση πρωτοχρονιάτικου κουλουριού! Κουλ Στο συγκεκριμένο οίκο εργάζονταν δύο κοπέλες, παρόμοιας εμφάνισης και υπηρεσιών, με τη μόνη διαφορά ότι η μία προσέφερε και την πίσω πόρτα της. Μαντέψτε ποιά προτίμησα...! Πλατύ χαμόγελο

Από θέμα εμφάνισης όχι κάτι το ιδιαίτερο, αν και αυτά τα πράγματα είναι εντελώς υποκειμενικά. Συμπαθητικό πρόσωπο, μεγάλα βυζιά με ωραίες ρώγες, και τροφαντός κώλος που έγινε αμέσως πιο ωραίος στα μάτια μου όταν έμαθα ότι προσφέρεται στο μενού. Γλώσσα

Από υπηρεσίες πολύ φιλική, αγκαλιές φιλιά στο σώμα και φαινόταν ότι θα δεχόταν και φιλιά στο στόμα, όμως το απέφυγα. Αφήνει πιασίματα παντού, άφθονο πιπίλισμα στις ρώγες, και ζούληγμα στις βυζάρες της. Αφού κάβλωσα για τα καλά, βάζει το προφυλακτικό στο στόμα της και μου το φοράει με μαεστρία (χωρίς να αφήσει αέρα μέσα) και αρχίζει μια απίστευτη πίπα με προσπάθειες για deepthroat. Αφού τη σταμάτησα μετά από λίγο για να μην χύσω, τη στήνω στα 4 και αρχίζει το γλέντι. Το μουνάκι της σχετικά στενό και με καλή αίσθηση. Μετά από λίγο της ζήτησα το κουλουράκι της, το πήρε μέσα αβίαστα και αδιαμαρτύρητα. Ξεκινήσαμε σιγά σιγά, όμως η κορύφωση ήλθε με επική στιχομυθία "σκίσε μου την κωλάρα μου" και "πάρ'τα όλα μέσα στην κωλάρα σου" και "έτσι, χύσ'τα όλα μέσα στην κωλάρα μου". Κατσικογάμης Η υπηρεσία της υποδοχής (τσα2) ευγενέστατη, και δεν μας ενόχλησε. Το σύστημα δεν με αφήνει να βάλω πάνω από 7, αλλιώς θα έβαζα 10 και στις υπηρεσίες και στη συμμετοχή/διάθεση της κοπέλας. Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια. Γλώσσα Αυτά!

Υγιαίετε...!Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Νίκη
Υπηρεσίες
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2015
Μια κι έριξες μανίκι εις τη Νίκη μπορείς να μας πεις ηλικιακά που κατατάσσεται?
Στο περίπου, γιατί Interpol δεν είσαι. Αν την έκοψες κάτω από 30 τότε θα την έχω στα υπόψιν....
Αρχιδάκια έγλυψε?
Της το ζήτησες?
Η δεύτερη κοπέλα ποια ήταν, έδινε κι αυτή κωλαράκι?
Πιθανώς να είναι η Τζούλια.
N
Ntountaras
06 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για ηλικία δεν ξέρω σίγουρα, θα έλεγα μεταξύ 20-30. Αρχίδια δεν έγλυψε, αλλά πιστεύω αν το ζητήσεις δε θα σου πει όχι. Τη δεύτερη κοπέλα δε τη θυμάμαι. Πάντως κωλαράκι δεν έδινε, αλλιώς θα τη θυμόμουνα. Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2