Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 4 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Τραγικη το ενα της ξυνιζει το αλλο της βρωμαει, ολο μη το ενα και μη το αλλο δεν αφηνει τιποτα ουτε φιλια ουτε δαχτυλα ενω στο γραφειο μου ειχαν πει οτι τα κανει, αγενης οσο δεν παει μου λεει πως εισαι ετσι μηπως εχεις παρει τιποτα, στραβωσε που την περιμενα εξω απο το μπανιο δεν ηθελε να τη χουφτωνω επειδη την κρυωναν τα χερια, απατεωνισα ηθελε να μου φαει αλλα 20 για το β γυρο ενω ειχα ξεκαθαρισει με την τηλεφωνητρια οτι ειναι μεσα στην τιμη των 120 μαζι με ελευθερο φυσικα πηρε τα αρχιδια μου και εφυγε στο 45λεπτο οχι στην 1 ωρα αλλα ετσι και αλλιως ηταν διαδικαστικου χαρακτηρα. Μοναδικη οαση στην ολη ιστορια το τσιμπουκι που κανει αλλα τι να το κανεις οταν σε εχει χιλιοξενερωσει. Συνοψιζοντας, ηταν μια αποτυχημενη βραδια, ειναι μακραν το χειροτερο call girl που εχω παρει αμα ηταν να εχω τοσο περιορισμενες υπηρεσιες την εβγαζα και σε στουντιο με ενα 50αρι ακομα κλαιω τα 120 που εδωσα. Κριμα γιατι ειναι ομορφη αλλα υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
bourdeliaris1984
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.034
Πόντοι:
7.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2014
τσ τσ τσ, μα τι ειναι αυτά που λέτε κύριε ο petset pelat και ο palermos την αποθεώνουν την κοπέλα ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
21 Δεκεμβρίου, 2014
Με το άβαταρ που έχεις, τι περιμένεις κι εσύ; Να είσαι τυχερός; Άλλαξέ το να δεις άσπρη μέρα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2