Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 121 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το πρωι της Τριτης επισκεφθηκα το Αγκυρας 12β για να καταγαμησω την Εβελινα.Προκειται για μια πανεμορφη νεαρη ξανθια ρωσιδα μεσαιου αναστηματος.Η κοπελα βγηκε στο σαλονι φορωντας ενα χριστουγεννιατικο καπελο του Αι Βασιλη.Εδωσα το μπλε εισιτηριο και περασα στα πορνοενδοτερα.Μετα απο λιγο ηρθε η κοπελα με χαμογελο.Ωραια σκεφτομαι απο μεσα μου θα περασουμε καλα.Η κοπελα μου ειπε οτι μιλαει μονο αγγλικα.Οποτε η συζητηση που παραθετω απο κατω ειναι σε ελευθερη μεταφραση δικια μου.
Εγω:Εισαι πολυ ομορφη!Μου αρεσουν τα ομορφα κοριτσια!
Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε να μου δινει ρομαντικα γλωσσοφιλα.Τρελαθηκα!Να σε φιλαει τετοιο μωρο! Μετα αρχισε να μου γλυφει τα μπαλακια
Εβελινα:Πως θελεις ? Με προφυλακτικο η χωρις?
Εγω: Με προφυλακτικο
Προσπαθουσε να βαλει το προφυλακτικο και γελουσε
Εγω:Γιατι γελας?
Εβελινα:Εχεις μεγαλη πουτσα και το προφυλακτικο ειναι μεγαλο.
Τελικα καταφερε να βαλει το προφυλακτικο και ξεκινησε το τρομπονι.Πρωτη σταση ιεραποστολικο και τα φιλια να συνεχιζονται.Δευτερη σταση πισωκολητο με αυτην να κουνιεται προς τα πισω.Τριτη σταση με αυτην απο πανω. Οταν καταλαβε οτι εχυσα δεν σταματησε αλλα συνεχισε να ανεβοκατεβαινει μεχρι να τα χυσω ολα μεχρι τελευταιας σταγονας.Μου εδωσε ενα τελευταιο φιλι και εφυγε.Πιστευω πως στην συγκριση με την αλλη κοπελα του οικηματος (Ολγα) η Εβελινα κερδιζει και σε εμφανιση και σε αποδοση.Γενικα ειναι ενα ευχαριστο κοριτσι και απο τις πιο ωραιες παρουσιες της Φυλης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2013
αρα εσυ την συστηνεις την εβελινα για ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης?? ωραια ελευθερη μεταφραση Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1