Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 154 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ώρα, καιρός: κατά τη 13, καρεκλοπόδαρα

Οίκος: ρωσοκρατούμενος, άνω του μέσου όρου της πιάτσας αλλά προσοχή στις πόρτες, κίνδυνος από αναρτημένα αντικείμενα βλ. ρολόι στο 1ο δωμά

Τσα2: μπαμπούσκα πλήρως εναρμονισμένη με το νόμο της προσφοράς κ' της ζήτησης, ήτοι με χρονοδιακόπτη στο 7' κ' χτύπημα πόρταςΓαμήσου

Εκδιδόμενη: Τάν(ιούσκ)α εκ Πετρούπολης (αγίας, πρώην Λένινγκραντ). Milf, σκούρα (λίγα γκρίζα) μαλλιά, γαλάζια μάτια, 2 τατού (μέση: με τριαντάφυλλο κ' δεξιά ωμοπλάτη), 1,6 μ άνευ, 1,8 μ με, λίγη κοιλίτσα, σαμιαμίδι, 1,5 βυζί. Κλασσική περίπτωση που γειώνεις κ' κάνεις μέγα λάθοςMoney Mouth

Target group: τρελοπενηντ(αφευγ)άρηδες που σκορπάνε αφειδώς πολλαπλάσια της ταρίφας (Χ2Χμμμ;, Χ3Μαλακία, Χ4-ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟΚεφάλι σε τοίχο!)

Αναμονή: 30' κ' άνω αλλά με προειδοποίηση

Πλοκή: Η μο(υ)νοτονία των στάσεων μου επέφερε την ανάγκη για εξερεύνηση του κάμα σουτρα, συνοδοιπόρ(ν)ος μου η Τάνια, αντιπροσωπευτική ρωσίδα όχι λόγω σλαβικών χαρακτηριστικών αλλά υπηρεσιώνΈρωτας

Είσοδος με γλωσσόφιλα, smalltalk για το φαινόμενο του ξεμωράματος, αφαίρεση εσωρούχων κ' κωλοτρίψιμο. Ξεκίνημα με σόλο έμπειρου σαξοφώνου (όρθιος κ' doggy αυτή) με χουφτώματα. Ευγενική άρνηση δακτύλων. Εκδήλωση επιθυμίας μου για τρέλες κ' ξεκίνημα σε reverse cowgirl καθιστός κ' αυτή στα γονατά μουΚατσικογάμης Εν συνεχεία, διείσδυση καθιστά σε cowgirl στην άκρη του κρεβατιού. Αίφνης, 1 μικρό βήμα για τον ficki κ' 1 τεράστιο άλμα για την καύλα ήταν γεγονός!Γερο-μύστης Το 1ο λιφτ εορτάστηκε δεόντως με δυνατό πιστόνι!Κατσικογάμης Ικανοποίηση κ' θαυμασμός για τη δυσκολία του εγχειρήματος, κατ'ισχυρισμό της "53 κιλά".

Ανάπαυση σε cowgirl κ' συντονισμένες κρούσεις. Απελευθέρωση των υγρών στην κοιλιά μου με χείρα βοηθείας. Σκούπισμα με μωρομάντηλο, φροντίδα κ' προδέρμ για την καθαριότητα του δωματίου. Ευχαριστίες εκατέρωθεν κ' αποχώρηση με καλή διάθεση κ' χαμόγελο!

Ατάκα: "Τι τραβάμε!", πράγματι σκέφτηκα χαμογελώντας πίπα-κώλο-εμπλοκή.

Διάρκεια: 7'

Συμπέρασμα: άκρως εποικοδομητική σε κάθε '' εμπειρία. Συνιστάται ανεπιφύλακτα, με κλειστά μάτια, vfm εγγύηση!

Υ.Γ. Τα εύσημα μου στους scouters-ιερά τέρατα farkeli, professorx, free, nsmirni76 που διασφαλίζουν τις επιλογές μας σ'αυτούς τους χαλεπούς καιρούς!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Τάνια
ficki_ficki
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
12
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2013
Κανει η συγκεκριμενη ελευθερο στοματικο? ΕμμμμΕμμμμ Εγω παλιοτερα οσες φορες την πηρα δεν εκανε..Χμμμ;
13 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το ιδιο ηθελα να ρωτησω κι γω.. Χμμμ;
C
COBRA1986
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2