Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Cinema 175262
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
5.0
Ποιότητα προβολής
 
5.0
ήρθε και η σειρά του Αβέρωφ για να κλείσω τις εντυπώσεις μου από τα τσοντοσινεμά. Αθηναικόν και Κοσμοπολίτ μετά από αυτά που έχω ακούσει και διαβάσει δε θα μπω καν στη διαδικασία να παω...Αλλά και το Αβέρωφ συγκαταλέγεται σε αυτά που δύσκολα θα ξαναπάω. Για να είμαι ειλικρινής είδα τον περισσότερο κόσμο που έχω δει ποτέ σε τσοντάδικο. Σαββατο απόγευμα και κάποια στιγμή ίσως είχε και 45 άτομα συνολικά. Παρόλο όμως που προσωπικά δεν έχω πρόβλημα με ηλικίες 45-60, η πλειοψηφία του κόσμου ήταν παρακμιακοί. Αρκετοί έχουν τσακωθεί με το σαπούνι, άλλοι είναι εντελώς χύμα, γενικά η κατάσταση είναι πολύ cult. Τουαλέτες πολύ βρώμικες και γενικά δεν υπάρχουν χώροι για παιχνίδι πέρα από πίπες που δίνουν και παίρνουν συνεχώς. Υπήρχαν και κάποιοι αλλοδαποί. Δεν ενθουσιάστηκα. Ισως τέτοιοι χώροι είναι καλύτερα όταν έχουν λίγο κόσμο.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2013
Μέλος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 efi80

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2013
δεν εχω παει στο αβερωφ , διαβαζω μετρια σχολια εδω μεσα. στο κοσμοπολιτ στον εξωστη εχω βρεθει αρκετες φορες και εχω μαλακισει μερικους και εκανα και ενα δυο τσιμπουκια .γενικα μου αρεσουν οι ηλικιωμενοι οποτε λεω να παω μια φορα δοκιμαστικα
18 Σεπτεμβρίου, 2013
Ρε παιδιά όποιος έχει αρκετές εμπειρίες από Αβέρωφ και θέλει να μου δώσει κάποιες συμβουλές
πριν το επισκεφτώ ας μου στείλει στο stathisn.1981@yahoo.gr. Είμαι παθητικός 34χρ. και γουστάρω
τρελά τους ώριμους ενεργητικούς άντρες. Ευχαριστώ πολύ.
18 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΓλώσσαΦιλαράκο! έχω πάει μερικές φορές. Εάν γουστάρεις μεγάλους, και κολομπαράδες. Σου συνιστώ να πας. Θα φας καλά! Έχει ψωλαραδες 50ηδες, και πολλούς ξένους. Καλύτερη ημέρα.! Σάββατο απόγευμα η Κυριακή!!Εμμμμ
19 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγώ πάλι θα σου πρότεινα καλύτερα να πας στο Ορφέο ή στο video show. Λιγότερος κόσμος από το Αβέρωφ με αρκετά μεγάλο ποσοστό ώριμων και σίγουρα ποιοτικότερος κόσμος από το αβέρωφ (τουλάχιστον τη μοναδική φορά που το επισκέφτηκα)
22 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πηγα τελικα και εκανα δυο τσιμπουκια Γλώσσα
25 Οκτωβρίου, 2013
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Οι ενεργητικοί γαμιάδες-κωλομπαράδες που πάνε στο Αβέρωφ, γαμάνε ότι τρύπα
βρουν; Εννοώ, γουστάρουν μόνο θηλυπρεπείς παθητικούς ή γαμάνε και αρρενωπούς; Δηλαδή αν μπεις στο σινεμά
και δηλώσεις παθητικός, θα φας πούτσα είτε είσαι αρρενωπός είτε είσαι θηλυπρεπής; Ή μόνο οι θηλυπρεπείς
τρώνε πούτσα;
26 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΓλώσσαΦιλαράκο! έτσι και πας. Ότι και να είσαι. Και δήξεις ότι γουστάρεις, να τον τρως. Θα βρεις μπόλικους γαμιάδες. Εκεί μέσα υπάρχουν πολλοί κολομπαράδες. Εγώ που είχα πάει. Γαμησα 2 αντράκια, και τσιμπούκι εκανα, σε έναν για να χύσω.ΓλώσσαΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
10 Νοεμβρίου, 2013
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι και ας απαντήσουν μόνο σοβαρά άτομα που γνωρίζουν. Αν πας σινεμά για να φας 2-3
πούτσες από ώριμους κωλομπαράδες τι πρέπει να προσέξεις; Δηλαδή πες ότι εγώ που είμαι παθητικός γουστάρω
να πάω σινεμά και να φάω πούτσες από όλες τις τρύπες. Να με πηδάνε 1-1μιση ώρα από κώλο και από στόμα.
Επειδή υποψιάζομαι πως θα είναι σχετικά σκοτεινά τι πρέπει να προσέξω; Σίγουρα θα έχω πάνω μου αρκετές
καπότες. Ξέρει κανείς τι λιπαντικό πάει στο κώλο για να μην σπάσουν οι καπότες; Δηλαδή, να ευχαριστηθείς
πούτσες όμως να γαμηθείς και με ασφάλεια, μην κολλήσεις τίποτα.
29 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε φιλαρακι εσυ δε θες συμβουλες, εσυ θες το βιβλιο του μικρου εξερευνητη μια πυξιδα ενα μαχαιρι επιβιωσης παρασκευας
και κανενα αντισκηνο μη τυχον και βρεξει!!!
Για ενα να εισαι σιγουρος αμα τους αρχισεις με ολες αυτες τις ερωτησεις ενα ειναι το σιγουρο!!! επειδη θα τους σπασεις τα αρχιδια
στανταρ θα σε γαμησουνε μη σου πω οτι θα σε πλακωσουνε κιολας!!! Μας τα πρηξες μεγαλε!!! Μαλακία
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9