Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Προσφατη συναντηση.
Την ειχα σταμπαρει καιρο(εχει βγαλει και καποιες πιο προσφατες φωτο) αλλα με προβληματιζε το γεγονος οτι η πλειοψηφια των κριτικων γι αυτη ειχε γινει πριν χρονια.
Την αποφαση την πηρα γιατι μου αρεσε πολυ στις φωτο. Φυσικα μεγαλο ρολο επαιξε και η πτωση στην τιμη της.
Ηρθε στην ωρα της, ντυμενη πολυ ομορφα. Εφαρμοστα ρουχα που τονιζαν το λεπτοκαμωμενο σωμα της. Ευφημος μνεια στο κορμακι και το σουτιεν που ανεδεικνυαν ενα στηθος ετοιμο να πεταχτει εξω ανα πασα ωρα και στιγμη.
Δεν χρειαζοταν να βγαλει τιποτα για να φανει το μεγαλο πλεονεκτημα της το οποιο ειναι τα ματια. Ματαρες για την ακριβεια.
Πρωτες κουβεντες(αγγλικα), προσπαθεια να σπασει ο οποιος παγος.
Τυπικες μαλακιουλες.
Ξεντυθηκε για να παει για ντουζ. Ωραιο κορμι. Βυζι 3αρι φυσικο, χαρμα οφθαλμων.
Πισω οψη μια χαρα.

Τελειωνει, ερχεται στο κρεβατι. Ξεκινημα με πιπα. Οχι ιδιαιτερα βαθεια, αλλα αρκετα εντονη με φροντιδα και στα κατω πατωματα. Θες οι καβλες που ειχα, θες η θεα της στους καθρεφτες(ωραιο δωματιο αυτο ειχε καθρεφτες και στους 4 τοιχους) η ανορθωση ηρθε γρηγορα. Περασμα σκουφου και πρωτη σταση cowgirl. Καλες σχετικα κινησεις(βοηθαει το αδυνατο σωμα της). Μετα απο λιγο ανασηκωνεται και γυριζει σε reverse cowgirl. Κατα την διαρκεια αυτων των 2 στασεων, ερχεται και η πρωτη παρατηρηση. Η εισχωρηση δεν ηταν πληρης. Σαν να το απεφευγε με τον τροπο της.
Οταν μετα απο λιγο, πηγε παλι να αλλαξει σταση και χωρις να ξερω τι ειχε στο μυαλο της, την σταματαω και σηκωνομαστε απ το κρεβατι.
Την στηνω στον καθρεφτη και ξεκιναω πισωκολλητο. Επειδη η αποσταση του κρεβατιου απ τον καθρεφτη ηταν σχετικα μικρη, υπηρξε μια δυσκολια στο να παρουμε την σωστη τοποθετηση(ολα της πουτσας δυσκολα Μαλακία). Το ενα ποδι της το ειχε σηκωμενο πισω και πλαγια. Η εισχωρηση και παλι δεν ηταν πληρης. Τι γινεται ρε γμτ? Γερο-μύστης
Καπου εκει πηρα δραστικα μετρα.
Κοινως την κολλησα στον καθρεφτη, της κατεβασα το ποδι και αρχισα να δινω με ενταση. Επιτελους, πληρης εισχωρηση. Αρχισε να βογγαει. Την επιασα απ τον σβερκο και της γυρισα ελαφρα το προσωπο ωστε να την βλεπω. Γυρισε, με επιασε και αυτη απο τον ωμο και το εργο τεθηκε στην σωστη βαση. Τα χερια μου πλεον ειχαν πολυ καλη προσβαση και στα βυζια της. Εντονο σφυροκοπημα για καποια λεπτα και το τελος ηρθε. Της το λεω, βγαινει και τον παιρνει στο στομα. Δεν εβγαλε την καποτα ομως...οποτε την εβγαλα ο ιδιος. cim σημαινει cim. Γλώσσα
Το θεμα ειναι οτι απο κατι τετοια, βγαζω συμπερασματα. Αυτο με βαση την οποια εμπειρια μου(η οποια σαφως δεν ειναι και πολυ μεγαλη, αλλα δεν την λεω και μικρη πλεον). Anyway, δεν εγινε και τιποτα. Πρωτος γυρος καλος.
Μπανιο κι επιστροφη.
Και καπου εδω συνεβη κατι πολυ απλο. Μου εφυγαν οι καβλες. Τελειως.
Ξελαμπικαρα, δεν ηθελα αλλο. Προβλημα. Εμεναν 30 λεπτα.
Σε μασαζ επρεπε να παω ο μαλακας Μαλακία Κεφάλι σε τοίχο!
Θα καθαριζα στα 80 το πολυ Κεφάλι σε τοίχο! Μαλακία
Τι κανουμε τωρα καζαμπουμπου?
Κανουμε τσιγαρο. Λεμε μαλακιες για να περασει καπως η ωρα και καπως ετσι φτανουμε στο τελευταιο 20λεπτο.
Κανω μια προσπαθεια να ξανασκεφτω σεξουαλικα(τραγικος το ξερω) Μαλακία και την ξαπλωνω για στοματικο. Προσπαθησα. Ομως αντι να υγραινεται, αυτη στεγνωνε κι αλλο Money Mouth
Δειγμα οτι δεν το εκανα με την ψυχη μου ισως. Δεν εχει καμια σημασια πως χρησιμοποιεις την γλωσσα σου, αν αυτο που κανεις δεν το ευχαριστιεσαι πραγματικα. Κοινως, δεν εφταιγε αυτη.
Με σταματαει και ξεκιναει στοματικο.
Κανει πολυ καλο δευτερο γυρο στην πιπα! Με φτυσιματα και αρκετο παθος.
Και καλαμπαλακια και ολα. Αυτην την φορα και πιο βαθεια.
Μετα απο λιγο ειχα αξιοπρεπη στυση αλλα οχι και για πολλα πολλα Εμμμμ
Οταν πηγε να περασει σκουφο λοιπον, της ειπα απλα οχι. Πιπα μεχρι τελους.
Καπως ετσι εγινε, με δυο επισημανσεις.
Πρωτον, εβαλε πολυ χερι και δευτερον μολις τελειωνα, ανασηκωθηκε τελευταια στιγμη και τελειωσα στα βυζια της αντι για στομα. Ωραια βυζια ειπαμε μεν, αλλα ρε κοπελια το σκοτωσες στο τελος Money Mouth
Δεν γαμεις, και που τελειωσα δευτερη φορα, πολυ ηταν.
Αλλα ειπαμε, αυτο δεν ηταν δικη της ευθυνη.
Στα συν της η προσπαθεια(δεν περιμενα οτι θα τελειωνα δευτερη φορα ετσι οπως εκατσε τελικα η φαση).

Eντυπωσεις. Αρκετα ομορφη κοπελα, με καποια πολυ ιδιαιτερα χαρακτηριστικα.
Επικονωνια αξιοπρεπης(μετρια αγγλικα), σχετικα κοινη βεβαια.
Στα του αγωνα. Πολυ καλη δεν την λες με τιποτα. Πολυ κακη επισης με τιποτα. Αξιολογη προς καλη υποθετω, με αστερισκο.
Δεν τρωει χρονο, δεν απανταει στο κινητο το οποιο κλεινει αν της το πεις, δεν λεει οχι σε κατι. Και το προσπαθει ακομα κι οταν οι συνθηκες ειναι αντιξοες(η περιπτωση μου στον δευτερο γυρο).
Ο αστερισκος παει στο οτι τηρουνται οι υπηρεσιες που διαφημιζει αλλα με δικη σας πρωτοβουλια. cim σημαινει αυτο που σημαινει.
Αυτα εννοουνται εκτος κι αν ζητησεις εσυ κατι αλλο. Κοινως μην το αφησετε το θεμα σε αυτην.
Ενα θεμα βεβαια ειναι γιατι θα πρεπει να την φερετε στα μετρα σας και να μην ειναι στα μετρα που πρεπει απο μονη της. Γερο-μύστης
Εγω δεν ειχα καβλες για ολοκληρη ωρα τελικα και σε αυτο δεν εφταιγε αυτη.
Μπορουσα να κανω την δουλεια μου και σε μασαζ, απο την στιγμη που εκλεισα cg ομως(μαλακωδως), αν εβρισκα κατι στα 100 θα εμενα πιο ευχαριστημενος απο οτι εμεινα. Δυσκολο βεβαια τοσο ωραια γκομενα να χει τετοια τιμη σε cg.
Και για ct παντως, αρκετα ειναι τα 150.
Δεν ειναι τυχαιο που επεσε η τιμη της σταδιακα λεω εγω. Γερο-μύστης

Καλη χρονια, καλα γαμησια μαγκες Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2014
Τι εγινε αυτή ρε παιδιά, χάθηξε? την έχει δει κανένας προσφατα?Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1