Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε Σάββατο βραδάκι στις 20.40.....η Ελένα είναι καστανή λεπτή με 1.5 βυζί και σε γενικές γραμμές καλλίγραμμο σώμα , την έχω πάρει πιο παλιά όταν δούλευε ώς
2 φόρές στο Φωκαίας 25α και άλλη μια φορά πρίν ακόμα φύγει για το Μεταξουργείο (κάτι που το αρνείται ότι δούλεψε εκεί , μάλιστα μου είπε ότι είναι μια κοπέλα που της
μοιάζει Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο)στο Φυλής 84β......την πρώτη φορά την δικαιολόγησα γιατί ήταν εμφανέστατα κουρασμένη αλλά και άρρωστη , την δεύτερη φορά ήταν πολύ μέτρια και προσπαθούσε
να με τελειώσει απο την πίπα...στο τέλος της συνεδρίας της την είπα και με παρακάλεσε να μην κάνω παράπονα στην τσα τσα και ότι την επόμενη φορά θα είναι καλύτερη...την τρίτη
φορά ήταν μιά απο τα ίδια....σήμερα στο σαλόνι έπεσε φοβερό καυλάντισμα για κανα 5λέπτο ενώ η Ελενα με είχε πιάσει από το αριστερό χέρι και η τσα τσα απο το δεξί και με τραβούσαν
να περάσω στο δωμάτιο.....η Ελενα υποστήριζε ότι έχει αλλάξει και πρέπει να περάσω και σχεδόν με εκλιπαρούσε... τέλος πάντων λέω απο μέσα μου και περνάω... ήρθε στο δωμάτιο
χαμογελαστή με ρώτησε τι κάνω και ξάπλωσε δίπλα μου χωρίς να βγάλει το στρινγκ και μέ ρώτησε αν μπορεί να με φιλήσει στο στήθος και στο λαιμό , να της απάντησα και στην κυριολεξία
μου όρμησε , πήγα να την χουφτώσω και μου πιάνει τα χέρια μου μου τα βάζει πίσω απο το κεφάλι μου και μου λέει κάτσε ξεκουράσου και απόλαυσε.....με φιλούσε σχεδόν σε όλο το πάνω μέρος του
κορμιού μου και ανταλλάσσαμε γλωσσόφιλα , όταν μου σηκώθηκε μου πέρασε προφυλακτικό και άρχισε την πίπα η οποία ήταν πάρα πολύ καλή με προσπάθειές dt χτυπήματα στα χείλη της λάγνες ματιές
γλύψιμο αρχιδιών(για πολύ λίγο)δάχτυλο στο μουνάκι της δέχεται , μετά από κανα 7λέπτο πίπας με ρώτησε αν είμαι έτοιμος και πώς θέλω...της είπα να ανέβει απο πάνω , έβαλε λίγη κρέμα και ανέβηκε
από πάνω μου , άρχισε να κουνιέται με διάθεση να έχει συμμετοχή αλλά υπήρχε έλλειψη συγχρονισμού , της είπα να αφεθεί και άρχισα να την γαμάω εγώ ενώ αυτη είχε γύρει το κορμί της πάνω μου
και με φίλαγε ασταμάτητα , αλλαγή στάσης στα τέσσερα όπου ξενέρωσα γιατί πήρε την κλασσική στάση που έπερνε και παλιά με τα πόδια της κλειστά , της είπα να αλλάξει στάση αλλά μου είπε
ότι πονάει , τέλος πάντων είπα δεν πειράζει και άρχισα να την γαμάω δυνατά ενώ αυτή φώναζε εμφανέστατα ψεύτικα(το πολύ ψεύτικο με χαλάει αρκετά) μετά από λίγη ώρα ήρθε το τέλος .στο δωμάτιο
έκατσα 18 λεπτά χωρίς να χτυπήσει πόρτα ένω μετά με ρώταγε πώς ήταν και αν πέρασα καλά.....

Υ.Γ 1 υπάρχουν φώτος στον Ρομαντισμό.
Υ.Γ 2 πραγματικά δεν μπορώ να πώ αν όντως έχει βελτιωθεί ή απλά προσπαθεί περισσότερο με αυτούς που την γνωρίζουν και της την λένε στο σαλόνι για την απόδοση της..
όπως και να έχει αν κάποιος δεν την έχει πάρει μπορεί να το χρησιμοποιήσει για να περάσει καλύτερα(να πεί δηλαδή ότι παλία ήσουν έτσι κλπ)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλενα(Ρομπέρτα/Σοφία
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.049
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού