Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
εχοντας μια παλια εμπειρια απο την εβελινα πριν απο 1μιση χρονο περιπου στο τσιρκο..νομιζω υπαρχει κ κριτικη,ειπα να την επισκευτω μιας κ ακουσα πως εχει γινει πιο καυλιαρα....μπαινω λοιπον την βεπω να σαλοναρει.....ωραια κοπελα με ωραιο σωμα..αλλα την ειδα πολυ πεσμενη χωρις καθολου ορεξη....λεω να φυγω..μετα το ξανα σκεφτομαι κ λεω θα στρωσει μεσα....μαλλια......ερχεται μεσα...λεει ενα γεια...τα χερια σου γιατι ειναι κρυα??λεεω πλυθηκα...ααα λεει .
θελοντας να κανω κουβεντα εφαγα ακυρο....ξεκιναει την πιπα στη σταφιδα......χαιδευω εγω και κανω ευγενικα κινηση για δαχτυλο....δεν βαζουμε δαχτυλο λεει.....
οκ
η πιπα της ηταν μεν ωραια αλλα εγλειφε μονο το κεφαλι..δεν εβαζε ουτε τον μισο μεσα.....1μιση περιπου λεπτο..μετα ηρθε απο πανω...αποτυχια...κοιτοντας με με αγελαδισιο βλεμμα σα να λεει αφου με βλεπεις πως ειμαι τι ηρθες να με γαμησεις.....η συνεχεια γνωστη....ιεραποστολικο κ τελειωμα με το ζορι....αφανταστη ξενερα η εβε...δεν το περιμενα...ψηλα ο αμανες γνωμη μου....ουτε να την χαιδεψω δεν αφηνε.....δεν πειραζει υπαρχουν κ αλλου πορτοκαλιες.......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
24
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού