Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όταν γραφονται τοσο ωραιες κριτικες όπως αυτές του smirni και του προφεσορα και εννοω ωραιες οχι μονο για τη μινελα αλλα και ωραιες σαν περιγραφη ,σαν αισθηση,λες και εισαι και εσυ μεσα στο δωματιο και παρακολουθεις δεν μπορεις να μην επιχειρησεις να συναντησεις τη μινελα.Παρολο που την ειχα δει αρκετες φορες η καρδια μου αρχισε να χτυπαει πιο δυνατα μετα τη πρωτη κριτικη του προφεσορα ενώ με του smirni δεν υπηρχαν πια αλλοι ενδοιασμοι.Γιατι δεν εμπαινα πιο πριν? Η κοπελα εχει ένα παραξενο σωμα,κοντα ποδια,μεγαλο περιεργο προσωπο που στην αρχη νομιζεις ότι είναι mlf ενώ μετα διαπιστωνεις ότι είναι σαφως πιο μικρη,πισινος δεν φαινεται να πολυυπαρχει,και μονο το στηθος που διαγραφεται σου δινει ελπιδες προοπτικης.Και όμως όλα αυτά τα αντικειμενικα και απολυτως λογικα εξανεμιζονται όταν ξαπλωσει στο κρεβατι μαζι σου.Εκει διαπιστωνεις ότι εχει μια φοβερη επιδερμιδα,το στηθος είναι μεγαλο αλλα πεσμενο όμως η αυρα του κορμιου της βγαζει ένα αισθησιασμο και μια θηλυκοτητα που δεν το περιμενα.Το στηθος της δε ,δεν το αφησα σε ησυχια ολο το διαστημα που ημουν μαζι της καθως η αφη ,η αισθηση και η γευση ηταν καταπληκτικη.Παρολο που ειχα σκοπο να παω με ανεβασμενες στροφες ένα χαλαρο μπανιο μια ωρα πριν μ εκανε να εχω τη διαθεση για το τελειως αντιθετο.Στα προκαταρκτικα πολύ γρηγορα με τα χαδια,τα φιλια στο στηθος και το γλυψιμο από μερους της μ εκαναν τουρμπο αμεσως και στο ιεραποστολικο πηγα με πολύ αργες στροφες,τελειως αντιθετα απ ότι το σκεφτομουν.Παρολ αυτά μου αρεσε γιατι ειχα την ευκαιρια να τη γευτω καπως περισσοτερο.Μειον ότι δεν πηρα το 100% αυτου που ηθελα,περιμενα στη συμμμετοχη αυτό το κατι παραπανω που θα εκανε τη συναντηση τελεια,όμως για πρωτη φορα και με δεδομενη τη καβλα που ειχε συσσωρευτει στο μυαλο μου για να παρω τη συγκεκριμενη ειμαι ευχαριστημενος και θα χαρακτηριζα τη συναντηση πετυχημενη.Τελος στα πλαγια μετα από αρκετα λεπτα συνολικα παραμονης στο δωματιο, χωρις ν ακουσω το παραμικρο για τον χρονο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Μινέλα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού