Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315652
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακή μεσημέρι, αδεια και ζεστή η αθήνα και κατηφορίζω την Βουλιαγμένης...
Ας κάνω μια στάση λεω να τσεκάρω το νεο στουντιακι της οδου Μελαντιας 50....
Βρσκεται στο αριστερό σας χέρι , λίγο πριν συναντήσετε την εκκλησια του Αγ, Ιωαννη...
Παλια αρχοντικη μονοκατοικια , τεχνοτροπιας 1930....
πολύ μγάλος χωρος και με την ανακαίνηση, φρασκοβαμμένος , καθαρός και περιποιημενος.
Η τσατσα που μου άνοιξε την πορτα ηταν ευγενική και καθολου φορτικη, μια χαρά.
μου παρουσιασε λοιπον την Μαιρη, μια εμφανισιακως τουλαχιστον, αδιαφορη γκομενα...
σχετικά κοντή, κάπως "λαικία" στην εφανιση και το μαλλι (δεν ειναι απαραιτητα κακο αυτο).Ηλικια περιπου 30 την εκοψα, προσωπο οχι ασχημο, μαλλον αδιαφορο, σχετικά αδύνατη, φοραγε ενα σετ ωραια εσωρουχα. Απο τον στηθοδεσμο καταλαβα οτι εχει βυζαρες...ΚουλΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ!Γλώσσα
εδωσα το αντιτιμο (50 ευρω απλο προγραμα, 80 το 69, πρωκτικο δεν κανει) αι περασα σε ενα πολυ ομορφο δωματιο με τεραστιο κρεβατι, υδρομασαζ, και δικη του ξεχωριστη τουαλετα και ντουσιερα! σουπερ περιποιημενο δωματιο, σε στηλ σουιτας! εκανα μπανιο φορεσα της παντοφλες μιας χρησης και περιμενα την Μαιρη!
ξεχασα να αναφερω οτι υπαρχει και προγραμμα με υδρομασαζ (μαζι με την κοπελα) στα 12ο ευρω...
ηρθε λοιπον η Μαιρη μου πεταξε τις βυζαρες της εξω και αρχισε τα προκαταρκτικα. Μιλα παρα πολυ καλα ελληνικα και δηλωνει Σερβα....εγω μαλλον για Αλβανιδα την εκοψα παντως..
βυζαρες 4νουμερο στητες και χωρις σιλικονη, παρα πολυ καλα βυζια!
μου εκανε ενα αρκετο καλο γλυψιμο στο παπαρι , χωρις ομως να ασχοληθει καθολου με τα αρχιδια (φαουλ!Θυμός)
και στη συνεχεια ξεκινησε σεξ σε διαφορες στασεις (αυτη απο πανω, πισοκωλητο, ιεραποστολικο, στα ορθια) . Σε ολη τη διαρκεια της συνουσιας ειχε πολυ καλη συμμετοχη και αυτο που μου αρεσε πολυ (εκτος των βυζιων) ειναι πως ειναι στενομουνα...αισθανεται ωραια ο πουτσος σου οταν εισαι μεσα της, δεν ειναι πηγαδι!
Επισης εχειπολυ ωραια επιδερμιδα και πολυ σφιχτο κωλομαγουλα, κατι που μετραει οταν την εχεις στα 4 και της δεινεις χαστουκακια...
Γενικα αξιος ο μισθος της, αν και δεν ειναι καμια κουκλάρα...
Λογω ομως των βυζιων ..και του στενου μουνιου της θα την προτιμήσω ξανα!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.507
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2011
Νταξει οχι και "αδιαφορη" η εμφανιση της ρε συναγωνιστη, προσωπικα μου αρεσει παρα πολυ, και στο προσωπο και στην κορμαρα, εχω πληρωσει πολλες προγραμμα φουλ ( 60 λεπτα - 200 ευρω ) και παντα εφευγα με τις καλυτερες εντυπωσεις, για μενα η γυναικα ειναι σεξοβομβα. Ισως θα επρεπε να εισαι πιο ενεργητικος την επομενη φορα και να παιρνεις περισσοτερες πρωτοβουλιες, για να πηδηξουμε κουκλαρες επαγγελματιες παμε στο στουντιο, οχι για να μας πηδηξουν αυτες ! φιλικα παντα ;-)
S
SoFGR
12 Ιουλίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το θεμα εμφανισης ειναι σε μεγαλο βαθμό υποκειμενικο, δηλ αυτο που σου αρεσει και σε εξιταρει μπορει να μην αρεσει σε εμενα...εσυ τωρα κόλησες γιατι την είπα "αδιαφορη" στην εμφάνιση την εν λόφω ιερόδουλή?ωραια λοιπόν αν την πώ "σεξοβομβα , Τζενιφερ Ανιστον" κτλ θα είσαι ευχαριστήμενος????
Αλλες κριτικές δεν βλέπω να έχεις....και σε ευχαριστώ για τις συμβουλες του πως πρέπει να πηδαω στα μπουρδέλα, κατι θα ξέρεις παραπάνω...χαχαχαα!

ΥΓ, την αγαπουλίαση πάντως να την προσέξεις, κράτα την σε ένα επίπεδο γιατι αν σε πάρει απο κάτω χεσε μέσα Πολυχρόνη...
12 Ιουλίου, 2011
Απλα θα προτιμουσα να ελεγες " ομορφουλα " " γλυκο προσωπακι" κλπ, ok το δεχομαι οτι σε ενα βαθμο η ομορφια ειναι υποκειμενικη, το οτι την εκοψες για 30αρα ομως και μαλιστα αλβανιδα ειναι απαραδεκτο ! Ειπαμε οκ δεν σου γεμισε το ματι η κοπελα, αυτο ομως δεν σου δινει το δικαιωμα να γραφεις ανακριβειες γι αυτην ή οποιαδηποτε αλλη επαγγελματια, αυτο με τις πρωτοβουλιες στο ειπα γιατι ξερω πολλους που απλα πηγαινουν σε στουντιο για να τους καβαλησει η ταδε γκομενα και αυτοι να αραζουν και μην κανουν τπτ σαν λεχωνες, κριτικες δεν βλεπεις γιατι πολυ απλα δεν συνηθιζω να γραφω, η συγκεκριμενη βραδια ομως ητανε κατι που μου εχει μεινει και ετσι ειπα να γραψω την εμπειρια μου στο site, για την "αγαπουλιαση" μην ανησυχεις ξερω πολυ καλα οτι υπαρχουν ορια για ολα, δεν γενηθηκα χθες Χαμόγελο
S
SoFGR
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3