Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα συναγωνιστες του αγοραιου ερωτα,ειπα αυτη τη φορα να δοκιμάσω μια απο τα δυνατότερα χαρτια του αγοραιου ερωτα, και του δρομου της φυλης, την γνωστη χρινστίνα.Αρκετα ατομα στο σαλονι, μεχρι να κάνει την εμφάνιση της το μωρο,τα εχουμε πει δεκαδες φορες για την εμφάνιση της και δεν χρειάζεται να ξαναπω,τα ξέρετε ολοι πλεον.Χωρις καμια σκέψη εδωσα το 20ρικο στην πολυ ευγενικη τσατσα και μπηκα για να απολαυσω αλλη μια καταθεση μου με την χριστίνα.Οταν με ειδε μεσα στο δωματιο με θυμοταν, φυσιολογικο μεν ,εφοσον ειμουν τακτικος πελάτης παλια,επεσε κατευθειαν στο κρεβατι και αρχισε να μου τριβεται, να με γλυφει και να με φιλαει με μανια, το κατεχει το gfe ειμαι και θεμα χημειας βεβαια,αρκετη ωρα τα φιλια κτλ οσπου παει κατευθειαν στον πεσμένο μου η μαλλον μετρια ανεβασμενο πουτσο φοραει αμέσως το καποτιδιο και ξεκιναει μια πολυ ομορφη πιπα, το κατεχει το εχουμε πει απειρες φορες, ωραιο στοματικο χωρις δοντια.
Αλλαζουμε λοιπον , καναμε συνολικα 3 στάσεις, μια ιεραποστολικη οπου εκει γουστάρει τρελα, μια στα 4 οπου αν την σφυροκοπήσεις δυνατα ουρλιάζει και ακουγεται μεχρι το σαλονι, και μια στα πλαγια οπου μαρέσει εμενα, και στης τρεις στάσεις ειχε αψογη συμμετοχη με ομορφα βογγητα , γουσταρει να γαμιέται ,ειναι γενημένη η κοπέλα για αυτο και την παω. Η χριστινα ειναι μια τιμια επιλογη οπου τιμαει τα λεφτα της,ειναι μια αξιολογη περιπτωση για εναν επαγελματια του χωρου και αξιζει .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού