Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 8 10
Call-Girls 25765
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μην εχοντας πετυχει το ραντεβου που ηθελα, διαλεξα τη Σονια μια που το συγκεκριμενο πρακτορειο δεν ειχε και αλλη διαθεσιμη. Επισκεψη σε παραλιακο χοτελ και η κοπελα με υποδεχτηκε με ενα ωραιο χαμογελο. Λεω εδω ειμαστε θα περασουμε ωραια... αλλα μετα απο δυο τρεις κουβεντες (μου) καταλαβα πως μιλαγα μονος μου! η κοπελα δε μιλαει γρι αγγλικα ουτε ελληνικα... τελος παντων βουρ για ντουσακι οπου μετα απο παρακληση συμετειχε και η ιδια. βγαινοντας απο το ντους ψαχνω πετσετα αλλα τιποτα... μονο μια χρησιμοποιημενη ειχε να μου δωσει.. τελος παντων αρχιζει το κλαρινο. αρκετα καλη αλλα ειχα την αισθηση οτι τα πραγματα ηταν μηχανικα... δε μπορουσα βλεπετε να τη καθοδηγησω κι ολας.. τελος πρωτου γυρου με εκσπερματωση στο στομα οπου τα αφησε κα κυλισουν εξω, και πανω μου. μαλλον την ... τρομαξα γιατι δεν το περιμενε , δε καταλαβα. παντως ηρθε αμεσως με χαρτι να με καθαρισει, κατι που μου αρεσε γιατι μου θυμισε τις γκομενες μου μικρος...
μια δευτερη προσπαθεια για ανταλλαγη μερικων λεξεων ατυχησε και ετσι μπηκα κατ ευθειαν στο δευτερο γυρο αρχιζοντας με γλυψιμο στα ωραια βυζια, ειναι νεο κοριτσι και ειναι πολυ σφριγιλα αν και ειναι καπως... μακρουλα (εγω προτιμω τα κουπατα). φτανοντας κατω να γλυψω το ξυρισμενο της γατακι μου ερχεται μια οσμη, οποτε και αμεση οπισθοχωρηση γιατι ηδη το κλιμα ηταν βεβαρυμενο και δεν ηθελα να χασω τον δευτερο γυρω με ξενερωμα. αρχιζει το σφυροκοπημα στα 4 αλλα και αυτο μουγγος κινηματογραφος. αποφασισα λοιπον να χρησιμοποιησω το σιγουρο ατου της κοπελας για να τελειωσω , οπερ και εγενετω με ισπανικη.
Γενικα ενω η κοπελα μετρια εμφανισιακα (σωμα νταρντανοειδες αλλα σωζεται γιατι ειναι πολυ σφικτο και προσωπο αδιαφορο που γινεται μετριο οταν χαμογελαει -αλλα πως να το κανει αν δεν καταλαβαινει τι της λες..) δεν ειναι πολυ του γουστου μου, και η παντελης ελλειψη επικοινωνιας εκανε τη συναντηση να ειναι σχεδον αδιαφορη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.041
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού