Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 9 10
FKK/Sauna Club 21082
Γενική Εντύπωση
 
7.0
ΤΟ μαγαζι αυτο ειναι εκα κεντρικο FKK στο κεντρο της πολης.Σαν χωρος ειναι απο τα χειροτερα μιας και δεν εχει την απλα του world η του oase.ειναι σαφως πιο περιορισμενα σε χωρο σε αυτο το κλαμπ.
Κλεισαμε σε κεντρικοτατο γνωστοτατο ξενοδοχειο δωματιο, αμαξι ειχαμε και ετσι αρχισαμε την τσαρκα.

ΤΟ μαγαζι Φαινεται αρκετα τουριστικο μιας και επειδη ειναι στο κεντρο ειναι πιο ευκολο για τους ασχετους τουριστες να πηγαινουν εκει. Γενικα ο κοσμος ηταν καπως. ειχε καθε καρυδιας καρυδι και γενικα
ενα χαμηλο επιπεδο κοσμου σε σχεση με αλλα FKK πιο επαρχιωτικα.σε καποια φαση 2 μαυροι εκαναν μακροβουτι στην εσωτερικη πισινα.φωναζαν γελαγαν και γενικα χαλαγαν καπως την ατμοσφαιρα.

Εχει αρκετους χωρους για να χαλαρωσεις , μια πισινα η οποια δεν εχει τζακουζι. τα μπαρ. δωματιο καπνιστων και διαφορα δωματια για τα περαιτερω τα οποια δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο εκτος και πληρωσεις αρκετα παραπανω για καλο δωματιο.

τιμες?Οπως σε ολα, εισοδος 60-70 ευρω, πετσετα παντοφλα κλειδι-βραχιολι στο χερι.

Ειχε μπολικο μουνι μεσα. παρα πολλα και σχεδον οτι θες. Παρα πολλες ρουμανες μα παρα πολλες. αρκετες ασιατισες και καμποσες γερμανιδες.

Γενικα δυσκολευτηκα στην αρχη. Πηρα μια κοκα κολα γιατι βαριομουν να παω να παρω λεφτα απο το πορτοφολι μιας και το αλκοολ εκει πληρωνεται εξτρα. και καθησα σε εναν τεραστιο καναπε κρεβατι που τελικα
ηταν και κουνια μπελα και αρχισα να διαλεγω.

Προσωπικα μου ετυχε κατι που δεν τυχαινει συχνα. πηρα ενα κοριτσι που ταιριαξαμε παρα μα παρα πολυ και περασα πολυ καλα. εκανε οτι ζητησα. μεχρι και πηγε να φερει κοπελα που ζητησα για τριο και μαλιστα οχι οποια να ναι αλλα ηθελε να ειναι νεα και ομορφη γιατι η κολλητη της ηταν πιο μεγαλη σε ηλικια(γυρω στα 30) και δεν ηξερε αν θα μου αρεσε...

Καταλαβα οτι στο δωματιο μενεις οση ωρα θες. η καθε κοπελα χρεωνει το μισαωρο 50 ευρω. Σε εμενα παλι ετυχε και εκατσα κανα 2ωρο με αυτα τα χρηματα.
Ο κολλητος κι αυτος πηρε ενα γερμανακι , τη σταρ του μαγαζιου. περασε καταπληκτικα και αυτος.

Στο τελος οποιος θελει ας κρατησει αυτο. βγηκα εξω στις 3 τα ξημερωματα με βροχουλα και κρυο και χοροπηδαγα απο τη χαρα μου.τα βηματα μου ηταν αναλαφρα και χορευτικα.. ειχα χαλαρωσει εκει που ημουν. ειχα περασει καλα. ενιωθα γεματος .

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Τα ντους ήταν
Αρκετά καθαρά
Τα δωμάτια ήταν
Αρκετά καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Αρκετά καθαρός

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Μέτριος

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50 ευρω

Ανακεφαλαιώνοντας...

Σύνολο γαμησιών;
4
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
6 ωρες
Pink_floyd
Μέγας
Εγγραφή:
3 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
644
Πόντοι:
4.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 TOMCRUISE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού