Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 176 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
*Ημερομηνία ενδεικτική

Μου είχε καρφωθεί αυτή η κοπέλα στο μυαλό και δεν θα ησύχαζα αν δεν την έβλεπα από κοντά. Δοκίμασα 3 φορές να την επισκεφθώ, αλλά η κοπέλα ήταν είτε σε πρόγραμμα 1 ώρας είτε αδιάθετη και αποχώρησε πιο νωρίς από την συγκεκριμένη ώρα της βάρδιας. Όπως και να έχει, όλα αυτά τα εξέλαβα ως ένα σημάδι από το σύμπαν να μην την συναντήσω ποτέ. Δοκίμασα και μια τελευταία φορά και εν τέλει η τύχη μου χαμογέλασε.

Εμφανισιακά η κοπέλα είναι άριστη για μένα, με petite σώμα, μικρό βυζάκι, υπέροχη κωλάρα (όχι σαν μέγεθος αλλά σαν ποιότητα), εξαίσια πόδια και πολύ γλυκό πρόσωπο. Ο αγώνας ήταν αρκετά καλός, με στοματικό πολύ μακράς διαρκείας, γλύψιμο αρχιδιών και εναλλαγή 3 στάσεων (cowgirl, doggy και ιεραποστολικό, με αυτή τη σειρά). Το τέλος με βρήκε να μου τον παίζει και ταυτόχρονα να μου χαιδεύει την κωλότρυπα Ντροπή . Σίγουρα δε μετάνιωσα τα χρήματα που έδωσα. Όσον αφορά σε ποια κατηγορία την κατατάσω, θα έλεγα κάτι ανάμεσα σε gfe και pse. Μου έβγαλε συναίσθημα, αλλά ταυτόχρονα δεν είπε όχι σε deepthroat και σε χαστουκάκια. Όπως και να έχει, όποιος επιλέξει την Katy, δεν θα το μετανιώσει! Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2020
Όνομα κοπέλας
Katy
Mpratan
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
9.539
Πόντοι:
3.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Saint*, kaavlas, Διαγραμμένο μέλος 188458 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2020
Αξιόλογη και στανταρντάκι μου.
Όμορφη, ευχάριστη και περιποιητική. Έρωτας
L
LionDuke
17 Ιανουαρίου, 2020
σε σταση 69 την εχει παρει κανεις εγω εχω περασει με απλο προγραμμα και ηταν καλη για τα 15 λεπτα. Δεν ξερω αν αξιζει για μεγαλυτερο προγραμμα
V
VaggosBarbarousis
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2