Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βλέποντας τις διάφορες κοπέλες του Glamour τράβηξα χειρόφρενο στην Kristina … Η πρώτη σκέψη ήρθε σαν ποιηματάκι: ξανθό μουνί τρελό γαμήσι, την ψάχνω στο σάιντ και βλέπω ένα σωρό κριτικές που την εξυμνούν για την ομορφιά της, την διάθεση για σεξ, για το πόσο καλά περάσανε μαζί της και δεν με αφήσανε περιθώρια αμφισβήτησης μιας και μου γυάλισε σαν γυναίκα …
Το ραντεβού έκλεισε σχετικά εύκολα για νωρίς το απόγευμα σε δικό μου ξενοδοχείο.. Ήρθε στην ώρα της φορώντας ένα στενό μαύρο φόρεμα ελαφριά βαμμένη και φούλ ορεξάτη … Από συνεννόηση να είναι καλά ο μεταφραστή και οι φίλοι που γράψανε τις προηγούμενες κριτικές και πήγα διαβασμένος… Αν και είναι ευχάριστη στην παρέα της δεν χάσαμε χρόνο σε περιττές κουβέντες και πήγε σχεδόν αμέσως για ντουζάκι…
Με το που βγήκε το πρώτο που γεύτηκα ήταν τα φιλιά της που τα δίνει αβέρτα και με γλώσσα… Η πίπα της είναι μία από τις καλύτερες που μου έχουνε κάνει, με ρουφήγματα , σάλια, γλείψιμο στα αρχίδια και πάρσιμο μέχρι τον λαιμό…
Είχανε δίκαιο η προλαλήσαντες για την Kristina όσων αφορά τις επιδώσεις της και την διάθεσή της για σεξ… Με δική της πρωτοβουλία ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε με λίγο μασαζάκι και στην συνέχεια πίπα που όπως είπα ήταν από τις καλύτερες που μου έχουν κάνει… Στο σεξ τα δίνει όλα και δεν κάνει πίσω πουθενά, ακολουθεί σε όλους τους ρυθμούς και δεν με άφησε να χαλαρώσω στιγμή μέχρι που τελείωσα και έπεσα αποκαμωμένος στο κρεβάτι…
Το ραντεβού μου με την Kristina θα μου μείνει αξέχαστο ήταν ένα από τα καλύτερα και σίγουρα θα την ξαναπάρω όταν θα ξαναέρθει, είχα δύο στανταράκια και τώρα γίνανε τρία… Αυτά από εμένα φίλοι μου για την Kristina και … και καλά γαμήσια !!!...
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 26, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, THV, Alex.Xen. και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2019
Ο τίτλος φίλε μου είναι όλα τα λεφτά !..
Θα την έχω στα υπόψιν μου όταν ξανα έρθει...
Καπέλο
M
mugsans
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1