Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 60 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 91427
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάντησα την Νάταλυ με σκοπό να εξαργυρώσω το εκπτωτικό κουπόνι που κέρδισα πριν μερικές μέρες.
Η συνάντηση κανονίστηκε εύκολα με το γραφείο. Όμως υπήρξε καθυστέρηση 30 λεπτών στην άφιξη για την οποία ειδοποιήθηκα 5 λεπτά πριν την προγραμματισμένη ώρα και ενώ τηλεφώνησα εγώ για να ενημερώσω για το δωμάτιο. Με χάλασε ότι ενώ μου είπαν για 15 λεπτά καθυστέρηση, τελικά αυτή ήταν 30 λεπτά, παρόλο που η κοπέλα ήταν στο ίδιο ξενοδοχείο, στο οποίο πήγα για να την διευκολύνω, ώστε τελειώνοντας να έρθει κατευθείαν στο δικό μου δωμάτιο. Δηλαδή πόσο θα περιμένα, αν πήγαινα σε άλλο ξενοδοχείο. Καλό θα είναι, να ενημερώνει έγκαιρα το γραφείο για καθυστερήσεις ώστε να μην περιμένουμε άδικα στο δωμάτιο, ειδικά όταν τις γνωρίζουν επειδή ο προηγούμενος πελάτης κρατά παραπάνω την κοπέλα...Θυμός
Η κοπέλα εμφανισιακά είναι διαφορετική από τις φώτο. Τα στήθη είναι κρεμασμένα και ο κώλος έχει πάρει τη κατιούσα με εμφανή κυτταρίτιδα.
Γενικά το στυλ/συμπεριφορά/υπηρεσίες της μου θύμισαν αποστειρωμένο πακέτο ξεπέτας στουντιοκόριτσων.
Αρνούταν τα φιλιά με στόμα, δεν άφηνε να της αγγίζω το κεφάλι, να βάζω δάκτυλα, να φτύνω την πούτσα και το μουνί της για να μη μπει σάλιο στο μουνί της, να ρίχνω χαστούκια στα κωλομέρια της και τραβιόταν στα τέσσερα για να μη μπαίνω βαθιά και δυνατά. Εννοείται ούτε περίπτωση για γλυφοκώλι ή γλύψιμο ποδιών....Κεφάλι σε τοίχο!
Με αυτά και αυτά την έβαλα να με τελειώσει με τσιμπούκι, στο οποίο το μόνο θετικό ήταν ότι προσπάθησε για deep throat. Απέφυγε διακρίτικα το cif, παρόλο που αναφέρεται στις υπηρεσίες της, οπότε το μετέτρεψε σε cim και τα έφτυσε στο μπάνιο.
Μετά από αυτό τον απογοητευτικό πρώτο γύρο, που δεν ήταν ούτε καν gfe, μου έπιασε την κουβέντα όπου υπέμεινα να ακούω την ξινίλα της για το πόσο ακριβή είναη η ζωή στην Ελλάδα και διάφορα άλλα που πραγματικά με έφεραν στα όρια να την διώξω στο μισάωρο.
Όμως προσπάθησα για 2ο γύρο με λίγο γλύψιμο από πλευρά μου, μήπως χαλαρώσει, αλλά τίποτα αφού όταν ξεκίνησε το τσιμπούκι μου ζούλιξε τόσο πολύ τα αρχίδια οπότε της είπα ευγενικά ότι λήγει η συνάντηση...
Πραγματικά αν δεν είχα την έκπτωση 50%, θα χτύπαγα το κεφάλι μου στον τοίχο για τα πεταμένα 130€...
Η κοπέλα τόσο από εμφάνιση όσο και από πακέτο υπηρεσιών δεν τα αξίζει με τίποτα ειδικά σε σχέση με τον ανταγωνισμό...Money Mouth
Πραγματικά στο τέλος αναρωτιόμουν τότε η Δήμητρα, η Αλέξια, η Κωνσταντίνα, η Μαρίνα που πραγματικά κάνουν/έκαναν παπάδες τι θα έπρεπε να ζητάνε...Χμμμ;

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 11, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
65€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.607
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, chris1955, old boy και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού