Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στοχευμένη καταδρομική στον όροφο του Λιοσίων 73 για την Μπρίτνεϊ.Οταν έφτασα στον οίκο ήταν 3 κοπέλες Οριάνα, Κατερίνα, Μπρίτνεϊ.Η Μπρίτνεϊ δεν μου γέμισε το μάτι κάτι μου μύριζε φόλα, έτσι επέλεξα Κατερίνα και έκανα την έκπληξη.Ψηλη,νταρντανα, μελαχρινή από Βενεζουέλα λέει, κωλάρα, βυζάρες, πρόσωπο ψιλοαθωο.Μου έβγαλε καλό προαίσθημα οπότε την επέλεξα.Δεν έπεσα έξω.Το κορίτσι μπήκε δωμάτιο ήρθε στο κρεβάτι και ορμηξα στις βυζάρες της.Υστερα με ξάπλωσε αυτή να κάνει προκαταρκτικά.Γλυψιματα, φιλάκια σε στήθος κλπ.Οταν έφτασε η ώρα της πίπας με ρώτησε πως και αφού είπα με ποτα την εφάρμοσε και άρχισε πνευστό.Καλη πίπα με αρκετά ντιπ, ενώ μου εγλυψε και τα αξυριστα μπαλάκια μου.Στο σεξακι παίχτηκε ιεραποστολικό με γλυψιμο στις βυζάρες της και ανταπόκριση καλή από αυτήν με κραυγουλες και φιλάκια όχι στόμα.Την πήρα και στα τέσσερα με θέα την κωλάρα της στην οποία έριξα σκαμπιλια χωρίς να διαμαρτυρηθεί.Ηταν μια καλή κατάθεση για τα δεδομένα του μαγαζιού αυτού μπορώ να πω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2019
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, mauros gatos(1), black crow και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2019
τι ηλικια την εκοψες?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1