Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 63 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 151883
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πάντοτε είχα ενα ερωτηματικό για το τι μπορεί να εισπράξει κανείς σε ένα μισάωρο incallΧμμμ;, παρόλο που έχω στάξει ουκ ολίγα 100άρικα σε στούντιο για μισάωρα αλλά μόνο με στανταράκια πάντα που ξέρω πως θα παίξουμε....Έρωτας
Ο Μπαρούχος που συνήθως χτυπάει 30λεπτα ραντεβού με έβαζε πάντα σε σκέψειςΧμμμ;....Αλλά δεν είχα επιχειρήσει ποτέ!!!
Επίσης έχοντας πάρει το τελευταίο δίμηνο αρκετά αματούρια (η αλήθεια είναι ότι το τέλος του 18 με πήγε γαμάτα ενώ η αρχή του 19 με γάμησε) για τα οποία αργότερα εμφανίστηκαν μέτριες προς κακές κριτικές, ενώ εγώ πέρασα σούπερ και εξαργύρωσα και τις γνωστές οπισθογραφημένες επιταγές..... δεν ήξερα τι να σκεφτώ!!!!Money Mouth
Και επιπλέον έχω και την ιδιοτροπία να ρισκάρω την τύχη μου εκεί που άλλοι θάβουν πολλές φορές.... όπως πχ όταν ζήτησα από την κυρία του Γκλαμ να δω την Gaby (που είχε φάει τρελλό θάψιμο και κράξιμο, αλλά ήταν μουνάρα) κι εκείνη με παρακαλούσε να μην την δω γιατί "Είναι ότι χειρότερο έχουμε δει ποτέ από συμπεριφορά" ... και τελικά δε δέχτηκε να μου κλείσει ραντεβού μαζί της ποτέ και θα μείνω με την απορία....Ναι!
Έχοντας λοιπόν όλα αυτά κατά νου και μετά την κριτική του αγαπητού Jim για την Kelly (του οποίου τα σχόλια εκτιμώ καθώς και το ότι αφιερώνει χρόνο να γράψειΠροσκύνημα) μου κόλλησε σα βδέλλα να τη δοκιμάσω.Ναι!
Η αλήθεια είναι ότι από την πρώτη μέρα που ανέβηκε στο σάιτ τη γούσταραΈρωτας και είχα προσπαθήσει να τη δω αλλά δεν ταίριαζαν ποτέ οι ώρες μας!Κεφάλι σε τοίχο!
Τελικά έκλεισα ραντεβού πριν μερικές μέρες (το οποίο ανέμενα με λαχτάρα) και 90 λεπτά πριν ακυρώθηκε αφού έλαβα μήνυμα ότι δεν είναι καλά ξαφνικά η κοπέλα. Συμβαίνουν αυτά και στα καλύτερα μουνιά! Οπς, σπίτια ήθελα να πω!!! Και η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ σπαστική περίπτωση αυτή!!!Κεφάλι σε τοίχο!
Λόγω της ακύρωσης και της αδυναμίας εύρεσης άμεσης και ικανοποιητικής εναλλακτικής, κατέληξα στο ξενοδοχείο απέναντι από το Πάρκο να καρφώνω ένα καυλοράπανο που δε χόρταινε πουτσα με τίποτα!!!
Έπιασε τόπο το 200άρι...Καπέλο
Δεν έχει καρτέλα εδώ, Betty τη λένε!!!Ματάκι
Σήμερα το απόγευμα εμφανίστηκε ένα παράθυρο μιας ώρας και ρώτησα εαν είναι διαθέσιμη για incall η νεαρά!!!! Ως εκ θαύματος έλαβα θετική απάντηση. Έρωτας
Σε 20 λεπτά πάρκαρα έξω από το ξενοδοχείο στη Συγγρού (αναβαθμισμένη επιλογή.... στο παλιό μπουρδελο δεν είχα μπει ποτέ, παρά μόνο μια φορά που έπαιξε τρελλός έρωτας με ένα αστέρι και πήγα να το φορτώσω για να το πάρω σπίτι. Πολύ χάλια χώροςΜαλακία).
Η μαλακια ήταν ότι με το που κατέβηκα από το κάρο ενα τηλεφώνημα μου κουτσούρεψε την ώρα στη μέση.Κεφάλι σε τοίχο!
Ρώτησα το γραφείο εαν μπορώ να ανέβω για μισάωρο και ευγενέστατα απάντησαν βεβαίως και με ενημέρωσαν για τα 10 γιούρια έκπτωση στο incall.Καπέλο
Λέω "δε γαμιέται, ο Βασίλας το χει σύστημα το μισάωρο, ότι βγει".....
Μπήκα άνετος, χαιρέτισα τα άτομα της receptionΚαπέλο με άνεση παλιού πελάτη που μένει συχνά στο ξενοδοχείο και ανέβηκα με τη μία... Στο Δαίδαλο του πρώτου ορόφου κατάφερα να βρώ το δωμάτιο....
Σκεφτόμουν ότι η τακτική θα είναι 10-15 λεπτά σπάσιμο πάγου.... και άντε κανα 10λεπτο το πολύ 15 γαμησι....Κουλ
Χτυπάω την πόρτα και ακούω τακούνια να πλησιάζουν...
Πόσο τεράστια κάβλα είναι αυτό το σκηνικό!!!!Έρωτας
Ανοίγει η πόρτα και εμφανίζεται ένα γλύκισμα!!!Έρωτας
Λαμπερά μικρά ματάκια, ζωγραφιστή μυτούλα και χειλάκια, μεταξένια επιδερμίδα, με μακιγιάζ που ήταν σα να μην υπήρχε.... ολόισια μακριά μαλλιά (με μερικά πρόσθετα) και όμορφο χαμόγελο!!!
Ακριβώς ότι βλέπετε στις φωτογραφίες!Έρωτας
Σε 1 λεπτό η γλώσσα της είναι στο στόμα μου και το χέρι της στον πούτσο μου πάνω από το παντελόνι.
Φορούσε ένα Μπορντό κομπινεζον και τίποτα άλλο.
Υπέροχη επιδερμίδα, μοσχομυριστή και έκαιγε...
Πολύ καλοφτιαγμένο βυζακι με τραγανές ρόγες... μεσοΰλα, θηλυκή λεκάνη, όμορφο κωλαράκι αλλά οχι τούμπανο και καλοσχηματισμένα πόδια...
Λουκουμάκι από τα λίγα....Έρωτας
Απίστευτα θετική διάθεση και κάβλα....
Συνοπτικά παίξανε:
Βαθιά γλωσσόφιλα όλο πάθος και χωρίς σταματημό.
Γλύψιμο της κωλοτρυπίδας της, το οποίο γούσταρε τρελά μέχρι που άνοιξε διάπλατα.
Γλύψιμο κλειτορίδας με ταυτόχρονα δάχτυλα που την απογείωσε και έχυσε με σπασμούς και κραυγές!
Πίπα για Όσκαρ με απόλυτη υπακοή και βαθύ dt μέχρι δακρύων... Απόλυτη υπακοή και υποταγή!!!
Κοίταγμα συνεχώς στα μάτια και dirty talk...Ντροπή
Δυνατό και βαθύ σκίσιμο σε πολλές στάσεις...
Και πολλά πολλά αλλα που δεν είχα φανταστεί ποτέ ότι μπορούν να χωρέσουν σε ένα μισάωρο!!!
Στο πείραγμα της πίσω πόρτας ενώ έβαζε δάχτυλο στο νινακι της και μουγκριζε από την κάβλα....Έρωτας
Έβριζα που δε μπορούσα να μείνω ένα δίωρο τουλάστιχον!!! Γαμώ τη γκαντεμιά μου!!!Κεφάλι σε τοίχο!
Είχα σκοπό να κατακτήσω το κάστρο, αλλά ενώ σφυροκοπουσα αλύπητα το νινάκι της με εκείνη ξαπλωμένη στο πλάι κι εμένα από πίσω της, άρχισε να φωνάζει δυνατά και να χύνει με σπασμούς....
Δεν άντεξα ο άνθρωπος και ταυτόχρονα έχυσα μέσα της...(στη στολή φυσικά)
Έτσι έμεινε ανεξοφλητο το γραμμάτιο, αλλά πιστεύω όχι για πολύ αφού θα επιδιώξω να την ξαναδώ άμεσα... και μάλιστα σίγουρα για παραπάνω ώρα!!!
Μετά το τέλος δεν έφυγε από πάνω μου σχεδόν ούτε στο ντουζ!!!Έρωτας
Θα μπορούσα να είμαι ακόμα εκεί μαζί της, αφού είναι γαμώ τα τυπάκια και μιλάει άριστα Αγγλικά!!!
Εύκολα θα την έβλεπα κάθε μέρα αφού για μένα είναι πολύ γλυκιά και είχα μια υπέροχη εμπειρία.
Έκανε ότι της ζήτησα και με εξέπληξε ευχάριστα με την όμορφη "τρέλα" της!!!
Αυτό που θέλω να πω σε όποιον αποφασίσει να συναντήσει την Kelly "ξεχάστε όλα τα νορμάλ και τα γλυκανάλατα σκηνικά... " το κορίτσι δεν καβλώνει έτσι... Θέλει εντελώς άλλη προσέγγιση!!!
With Kelly... fuck outside of the box!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 06, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.413
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, jimy.m., Jack Skellington και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού