Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 453154
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επισκέφτηκα τον οικο αργα το Σάββατο όπου ήταν η Τζένη και αλλες δύο κοπελες. Επελεξα Τζενη σε μισάωρο γιατί εμφανισιακά είναι πολύ κοντά στα γούστα μου . Οι φωτογραφίες είναι πραγματικες αλλα τα καλα είναι μέχρι εκει. Ηρθε στο δωμάτιο ειπε απλα ενα γεια και μετα ξεκίνησε το δράμα ! ΜΗΝ αγγιζεις τα βυζια μου εχω πιρσινγκ. Μη με πιανεις εδω μη με πιανεις εκει. Θα αλλαξω σταση μου μη με ακουμπας. Την ανεχτηκα το πολύ 5-6 λεπτα που απο τα νεύρα μου της ειπα να φυγει για ξενέρωσα απίστευτα . Προσπαθησε να με βγάλει και τρελο ότι εκείνη τα κανει ολα τελεια μαλλον εγω εχω πρόβλημα ?. ΜΑΚΡΙΑ!!! Μην την πατησει κανεις αλλος λόγω εμφάνισης.
*Υ.Γ Στον οικο αυτόν πηγαινω χρονια και καθε κοπέλα ειναι πραγματικά τοπ και σε υπηρεσίες και σε εμφάνιση .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2024
Όνομα κοπέλας
Jenny
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, Johnny Red2, Tsoupakampras και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Απριλίου, 2024
Και εγώ στου Κηφισού χρόνια πάω. Από παλιά ήταν τίμια του Κηφισού (βάζω πληθυντικό γιατί και τα δυο του Κηφισού τις ίδιες κοπέλες έχουν). Την τρέχων περιοδο ίσως να δουλευουν οι καλυτερες τόσο σε εμφάνιση όσο και σε συμμετοχή σε σχέση με τα άλλα. Τώρα την συγκεκριμένη γιατί την έφεραν πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω. Είχε κακό όνομα από την προηγούμενη αλυσίδα. Μια απλή έρευνα δεν είναι δύσκολο να την κάνουν. Στο συγκεκριμένο site μόνο να μπουν να διαβάσουν κριτικές (που είμαι σίγουρος ότι το κάνουν) φτάνει!!!
review reaction 1 Johnny Red2, Hase
11 Απριλίου, 2024
Γνωστη απ τα αλλα στουντιο για τις υπηρεσιες της...απλα χρησιμοποιει την εμφανιση της για να περασεις μεσα...επιλογη της...κι εμεις δε την επιλεγουμε...
review reaction 1 Johnny Red2
11 Απριλίου, 2024
Hase όπως το λες στην εμφάνιση τους ποντάρουν όπως ότι είναι της αρπαχτης από όσους δεν γνωρίζουν.
review reaction 1 Johnny Red2, Hase
12 Απριλίου, 2024
Οσα χρόνια παω σε στούντιο αυτο δεν το εχω ξαναδει. Ειναι απλα ενοχλητική μεχρι αηδιας
review reaction 1 Johnny Red2
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4