Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 695608
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνια ενδεικτικη. Συνάντησα ρην Αντριάννα στο bill απογευματακι μετα απο εύκολη συνεννόηση. Ειχα διαβασει πολλά καλά σχόλια και οι φωτό στο νήμα της με είχαν καυλώσει πολύ βασικός λόγος που την επέλεξα ήταν οτι κανει πρωκτικό και κουβαλάει παιχνιδια μαζί της με τιμή μόνο 100ευρω οποτε λέω ας το δοκιμάσω εδω έχω κλαψει 200ευρα με υποτίθεται μουνάρες eacort τα 100 ειναι τιμια και δεν θα με πονέσουν τόσο αν ειναι μουφα.
Χτυπάει η πόρτα και μπαίνει μέσα η αντριάννα 40αρα με σωματάρα και πρόσωπο έκφυλο για πολύ ξέσκισμα φορουσε ενα διχτυωτό κορμάκι που ήταν ανοιχτο στις βυζάρες τις (3αρια και πολυ καλά φτιαγμενα) και σκισμενες κάλτσες που οπως μου είπε τις ειχε σκίσει ο προηγουμενος. Πρωτη εντυπωση θετικότατη την εβλεπα και λεω θα την παιθανω στην πουτσα. Οντως ετσι και εγινε. Δεν κώλοσε πουθενά τι δονητες στο μουνι και τον κωλο της εχωνα τι σφαλιαρες της εδινα τι την επνιγα με την πουτσα μου αυτη καμια αντιρηση μάλιστα ήθελε πιο αγρια. Και μαλιστα μου προτείνε να ρην τραβήξω και βίντεο να με τσιμπουκωνει, τσοντα κανονική γυρισαμε. Αφου την γαμησα σε διαφορες στάσεις ο πρωτος γύρος με βρήκε να τελειωνω στο στομα της και να τα καταπινει όλα. Μπανάκι λιγη κουβεντουλα και μετα χαλαρος 2ος γυρος μονο με πιπα και να μου εξερευνει τον κωλο με το δαχτυλό της οπως της το ζήτησα.
Η γυναίκα παιδια ειναι ενα μίλφ σαν αυτα πιυ κάνουν καριερα στο brazzers αν θέλετε να τραβγξετε τσοντα και να βγάλετε οτι γουστα έχετε πρπτινετε ανεπιφύλακτα αν παλι θελετε αγαπουλες δεν θα το προτεινα.
Οπως γράφω και στον τίτλο είναι η έννοια της πουτάνας. Θα τα πουμε σύντομα καυλιαρα μουνα σε τραβήξω και οταν σου γαμαω τον κωλαρακο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 15, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
631
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dhmhtrhs__, sotiris vstrom650, spanoulis7 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2019
Που θα βρουμε τηλεφωνο??
02 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αληθεια τωρα?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2