Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 696291
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δυσκολη συνεννόηση, παρε με σε λίγο έχω μια δουλιτσα, μετά για έναν ανεξηγήτο λογο μιλάμε-κανονιζουμε μου το κλεινει, μετά μου κανει αναπαντητη, μετά σορρυ είχα δουλεια εντάξει ΟΚ ειχα τα κεφια μου, δεν βιαζομουν κανονιστηκε το ραντεβου 9.30 στο Βασίλη και 9.20 με παιρνει να μου πει πως... θα αργησει λιγακι. Τεσπα συναντηθήκαμε ολα ΟΚ Κουλ
Αν και σκυλι στο σεξ πολύ τρακαρισμενη οταν ειδωθήκαμε(1η φορα μαζι της) και μιλαει παααρα πολυ για ολα, τα παντα, δεν εχει ενδοιασμούς. Μπήκε για μπανιο, ηρθε με κάτι κρεμες καρύδας με άλοιψε και άρχισε ενα τσιμπουκι από αυτά τα μανιασμενα χωρις ρυθμό όμως, δεν με ενθουσιάζουν τέτοιες τεχνικες και μάλλον απόρησε που ήμουν μουγκός στο τσιμπούκι χαχα
Τη γυρισα για 69 λοιπον για να μην απορεί όπου και της αρεσα πολύ, την εβαλα για ιεραποστολικό και από τα υγρα πλατς πλουτς καβλωτικοί ήχοι και αυτη να κουνάει τη λεκανη της με δύναμη, το ζει το σεξ, το γνωριζει το άθλημα, μετά της ειπα να κάτσει από πάνω όπου χτυπιόταν σαν το χέλι αλλά τι να πω... υπερβολική στα όλα της, σαν να θέλει απλά να εντυπωσιάσει αλλά περί ορεξεως, μετά ξαναπηγαμε σε 69, σηκωθηκα τη περασα ενα νορμαλ mouthfuck και την έβαλα για ξεσκισμα στα τεσσερα, της τα έδωσα στο στομα, τα καταπιε και το ευχαριστηθηκε χαχα
Καλή στο σεξ μη λέμε μαλακιες αλλα δεν εχει off button στο σεξ πάει μονο κόφτες ούτε στην ατελείωτη πάρλα οποτε οσοι πάτε να ξερετε πως σκηνικά τύπου ξαπλώνω και αναλαμβανει, με εχει πασα και τέτοια δεν παιζουν, η γυναικα θέλει γαμησι πατόκορφα, θέλει να σε γλυψει, να τη γλυφεις, να τη βριζεις, να τη γαμάς, δεν υπαρχουν μεσες λύσεις. Τουλαχιστον αυτο μου έβγαλε.
Καλα γαμήσια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 10, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.675
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, dhmhtrhs__, sotiris vstrom650 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2019
εχει φανατικο κοινο η ανδριανα
27 Ιανουαρίου, 2019
Καλησπερα το τηλεφωνο που θα το βρουμε?
28 Ιανουαρίου, 2019
Εμένα η κριτική πάντως με έπεισε. Όταν κατέβω Αθήνα, την Αντριάννα θα πάρω
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3