Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όλοι εμείς οι θαμώνες του νήματος της χαριεστατης κυρίας Χατζη βλέπουμε συχνά το αίτημα: " Κωλο Χατζή θα δούμε;" Πλην του κώλου Χατζή εμένα όμως μου άρεσαν και τα βυζιά Γι'αυτό ήμουν περίεργος να δω τι βελτίωση επήλθε με την επέμβαση που έκανε. Έτσι μόλις πληροφορήθηκα ότι η Ελένη έρχεται στη Θεσσαλονίκη δεν δίστασα στιγμή. Ζητησα ραντεβού στο ίδιο μέρος την ίδια ώρα, όπως συνηθίζουμε κάθε φορά που ανεβαίνει.  Αυτό κι έγινε . Μάλιστα μου ήρθε και 30 λεπτά νωρίτερα. Μετά τα καλοσωρίσματα έγιναν τα αποκαλυπτήρια. Έβγαλε την μπλούζα της και μου φανέρωσε , επειδή δεν φορούσε σουτιέν, δύο υπέροχα στρογγυλά, στητα βυζιά. Λίγο μικρότερα απ' ότ,ι θυμάμαι. Μιλάμε για στήθος που λίγες 20αρες έχουν. Βέβαια υπάρχει μια διαφορά χρωματισμού της επιδερμίδας στα σημεία των τομών. Αλλά σύμφωνα με δήλωση της "καλλιτέχνιδας" που τα φιλοτέχνησε με το χρόνο δε θα υπάρχει. Θα σβήσει και δε θα υπάρχει κάτι που να φανερώνει την επέμβαση και η αγαπητή μας κυρία Χατζή θα έχει ένα υπέροχο στητό νεανικό στήθος. Όπως ήταν φυσικό το οπτικό ερέθισμα είχε επακόλουθο την έναρξη του παιχνιδιού. Φιλιά, αγκαλιές,χάδια εκατέρωθεν. Μου πρόσφερε ένα ερεθιστηκότατο στοματικό με κάπως πιο έντονη χρήση γλώσσας, κάπως διαφορετικό απ' τις άλλες φορές. Λέτε να έχουμε κάποια επιρροή απ' τις νέες γνωριμίες στο sugarbabes; Με τη σειρά μου ανταπέδωσα υποθέτω επάξια . Βέβαια περιποιήθηκα και το κουλουράκι που το πεθύμησα και της άρεσε όπως ομολόγησε. Με τελείωσε στοματικά και ήταν υπέροχα. Πάντα είναι υπέροχα με την Ελένη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 03, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
koumanidas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
5.010
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dimgreek, batsos, panagos7 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού