Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τέλος της εβδομάδας και το ρολόι του κόσμου ήδη δείχνει μεσάνυχτα στην βροχερή Αθήνα.
Τέτοια ώρα και χωρίς πλάνο το να βρεις ένα κορίτσι που να απολαύσεις πραγματικά τη συνάντηση μαζί του αγγίζει τις πιθανότητες να πιάσεις το τζακποτ του τζόκερ!!!Χμμμ;

2-3 πιθανές περιπτώσεις δεν είναι διαθέσιμες την ώρα που θέλω και εντελώς τυχαία πέφτει το μάτι μου στην Kristina...Έρωτας
Στα θετικά ότι κάνει άναλ.Έρωτας Ρωτάω το γραφείο και με ευγένεια μου απαντάνε ότι θα της τηλεφωνήσουν και θα μου πουν.
Με τα πολλά, λαμβάνω θετική μεν απάντηση, αλλά για λίγο πιο αργά απ' ότι ήθελα.Εμμμμ
Η κούραση της εβδομάδας και το 13ωρο της ημέρας δε με αφήνει να μπορώ να το τραβήξω πολύ αργά.
Κάτι όμως μου λέει ότι πρέπει να τη συναντήσω! Κοιτάζω λίγο πιο προσεκτικά τις φωτογραφίες της και σχηματίζω την εντύπωση ότι όσο και να κλέβει ο σοπάς, πρέπει να είναι αστέριΈρωτας!!! Δε γαμιέται όμως... δεν πρόκειται ν' αγοράσω και διαμέρισμα. Κλείνω το ραντεβού και ζητάω να είναι έτοιμη για άναλ.Ναι!
Η αλήθεια είναι ότι το σιγουράκι ότι προσφέρεται αφαιρεί το άγχος, αλλά και η ικανοποίηση του να παίρνεις έναν κώλο που δεν προσφέρεται και καμμιά φορά δεν έχει παρθεί ποτέ, απογειώνει την απόλαυση σε πρωτόγνωρα ύψηΝτροπή!!! Τέλος πάντων!

Με πιάνω να οδηγώ προς το παραλιακό ξενοδοχείο της ακολασίας και ταυτόχρονα να τσεκάρω τις φωτογραφίες της. Ψάχνω επίσης εάν κάποιος έχει γράψει κανένα σχόλιο στο νήμα του glamouρα μιας και δεν υπάρχει ούτε φωνήεν από κριτική, αλλά κι εκεί τα αποτελέσματα μηδενικά!Εμμμμ
Μαθημένος από κασκαντεριλίκια και έχοντας εμπιστοσύνη στο ένστικτο φτάνω....
Γρήγορο παρκάρισμα, ρεσεψιόν, δωμάτιο.... μήνυμα! Γρήγορο ντουζ, με το άγχος να μην εμφανιστώ σαν το μαλάκα με την πετσέτα στην κυρία....Ντροπή Ντύσιμο αστραπή με λαμπερό κορμί που αστράφτει από καθαριότητα και... αναμονή.... και αναμονή... και αναμονή!!!Money Mouth

Με καθυστέρηση πάνω από 25 λεπτά, ακούγεται το χτύπημα στην πόρτα! Τζάμπα το τρέξιμο στο ντουζ μαλάκα!!!
Κλασσικά έτοιμος για μεταβολή εάν κάτι δε μου αρέσει από την αρχή, αλλά ταυτόχρονα και ήρεμος γιατί είχα μια ανεξήγητη σιγουριά!
Πλησιάζω την πόρτα και την ανοίγω αργά-αργά!!!

Αντικρίζω ένα ψηλόλιγνο κορίτσι με όμορφα ξανθά μαλλιά, με αδύνατες γαμπούλες πάνω σε όμορφα μπεζ ψηλά παπούτσια, ένα κοντό μαύρο φόρεμα και καμηλό παλτό!!!
Πολύ όμορφο και περιποιημένο πρόσωπο και πελώριες λαμπερές ματάρες!!! Ζεστό χαμόγελο και με όμορφη διακριτική μυρωδιά...Έρωτας
Αρχίζει να λέει κάτι στα Ρώσσικα αλλά με απίστευτη γλύκα και αισθησιασμό! Στο τρίτο της βήμα ήδη φιλιόμαστε σα να μην υπάρχει αύριο....Έρωτας
Έχει όμορφα λεπτά και άκρως περιποιημένα δάχτυλα, τα οποία τα παίρνω στο στόμα μου και το πρόσωπό της παρόλο που είναι διακριτικά πειραγμένο, χωρίς υπερβολές σε κάνει να θες να τη χαζεύεις για ώρες!!! Για μένα πολύ όμορφη, παρόλο που δεν προτιμώ τις ξανθές και τελικά φαντάζομαι ότι ηλικιακά είναι λίγο μετά τα 30. Αλλά αστέρι!!!
Επικοινωνία στα Ρωσσικά, που δε μιλάω καθόλουΜαλακία.... αλλά ο τρόπος που λέει ότι λέει είναι άκρως καβλωτικός!!!!

Τη γδύνω και αποκαλύπτεται ένα κορμί, αδύνατο με όμορφα λεπτά πόδια, λεία λευκή επιδερμίδα, λεπτή μεσούλα, υπέροχο κωλαράκι που δεν είναι ούτε στεγνό αλλά ούτε και υπερτούμπανο, με απίστευτη υφή και στήσιμο και δύο βυζιά με υπέροχη αίσθηση παρά το γέμισμά τους!Έρωτας
Οι ρόγες της γίνονται πέτρα στο στόμα μου και τα χέρια μου αναζητούν το μουνάκι της και την κωλοτρυπίδα της!
Τα φιλιά της δεν έχουν σταματημό! Βαθιά σε βαθμό που νιώθεις ότι γίνεσαι ένα μαζί της!
Μοναδική αίσθηση και επίσης υπέροχο ότι ενδιάμεσα σε κοιτάζει συνέχεια στα μάτια με τις υπέροχες ματάρες της!!!!

Δε θα μπω σε πολύ αναλυτικές λεπτομέρειες, γιατί καθώς τα φέρνω στο μυαλό μου έχω φτιαχτεί σχεδόν όσο και την ώρα που την είχα στην αγκαλιά μου!
Πεντακάθαρη και μοσχομυριστή με υπέροχα και περιποιημένα άκρα!
Μουνάκι με σκουρόχρωμα , κανονικά χειλάκια που στάζει από κάβλα!!!!
Κλειτορίδα που ανταποκρίνεται αυτόματα και την απογειώνει το να τη γλύφεις αργά και βασανιστικά!!!
Κωλοτρυπίδα, στενή, λεία και αστραφτερή χωρίς λεύκανση! Κουλουράκι λαχταριστό!!!Έρωτας
Πίπα... για να ξεχάσεις σχεδόν όσα άλλα κορίτσια έχεις πάρει στην καριέρα σου!!! Απλά δεν υπάρχει!!!Προσκύνημα
Το deepthroat και το mouthfuck δεν αρκούν για να περιγράψουν το τί έγινε...
Φτυσίματα, πνιξίματα μέχρι δακρύων και πίπωμα σε πιθανές και απίθανες στάσεις!!! ΕΥΓΕ!!!Καπέλο

Ενώ τη γάμαγα της έβαζα τρία δάχτυλα στο στόμα της και τα κατάπινε ολόκληρα μέχρι το λαρύγγι....
Κάποια στιγμή της έβαλα στο στόμα της το αρωματισμένο κόκκινο βρακάκι της και της το γέμισα με αυτό. Η τύπισσα το έσπρωχνε μέσα στο στόμα της και μου έσφιξε το χέρι μου γύρω από το λαιμό της να την "πνίγω"!!! Και πολλά άλλα τέτοια σκηνικά...
Λάτρεψε το να τη φτύνω στο πρόσωπο και τα χαστουκάκια σε κώλο, βυζιά και στα μάγουλα!!!! Το σεξ μαζί της δεν ήταν απλά άγριο, αλλά τόσο αληθινό και παθιασμένο που με ελάχιστες εξαιρέσεις έχω ξαναζήσει σε αυτόν τον βαθμό!
Κάποια στιγμή τη γάμαγα από τον κώλο όρθια μπροστά στον καθρέφτη του τοίχου και έφτυσα το είδωλό της στον καθρέφτη.... και κόλλησε το πρόσωπό της πάνω του και άρχισε να τα γλύφει, ζητώντας μου να τη γαμήσω κι άλλο....
Δεν μπορώ να γράψω όλα όσα έγιναν αλλά πραγματικά θα μου μείνουν αξέχαστα!Έρωτας
Ήταν η γκόμενα που κάνει βρώμικα σκηνικά, αλλά είναι μουνάρα, πεντακάθαρη και με αρχοντιά!!!

Ο πούτσος μου από την κάβλα ήταν έτοιμος να εκραγεί! Κάθε τόσο μου ζητούσε να τον βγάλω από μέσα της και να της τον δώσω βαθιά στο στόμα!!!
Πρέπει να χρησιμοποιήσαμε πάνω από 5-6 προφυλακτικά στη μία ώρα!!!Κατσικογάμης

Το μουνάκι της είχε υπέροχη αίσθηση και έκαιγε!!! Τιμήθηκε σε ατελείωτες στάσεις πότε με αργούς και τρυφερούς ρυθμούς και πότε με φουλ κάρφωμα που την έκανε να ουρλιάζει από κάβλα!
Το δε κωλαράκι της, πεντακάθαρο σε όλη τη διάρκεια και μπορώ να πω ότι την ξεκώλιασα κανονικά!
Γούσταρε να βλέπει στον καθρέφτη του τοίχου πως τη γαμάω και επίσης στον καθρέφτη στο ταβάνι χάζευε τον πούτσο μου να ανοίγει τον κώλο της!
Εξαιρετική ευλυγισία επίσης που έκανε κάθε στάση ακόμα πιο απολαυστική!!!!

Περίπου για 30+ λεπτά ήμουν μέσα στον κώλο της! Τι αίσθηση ήταν αυτή! Για όσους λατρεύουν την πίσω πόρτα... είναι must!!!Έρωτας

Ενώ της ξέσκιζα τον κώλο της έβαζα 2 δάχτυλα από μπροστά και μας άκουγε όλο το ξενοδοχείο!!!Ντροπή
Επίσης κάποιες φορές μαζί με τον πούτσο μου της έβαζα στην ίδια τρύπα και δάχτυλα και χτυπιόταν στο κρεβάτι!!!Χαμόγελο
Συνέχεια με κοίταζε στα μάτια και με κρατούσε με τα χέρια της!!!
Ζητούσε εκτός από το άγριο σκίσιμο βαθιά γλωσσόφιλα και δεν είπε όχι σε τίποτα απολύτως!!!
Όταν την είχα ανάσκελα και την έπαιρνα από τον κώλο γάμαγε με δύναμη το μουνί της με τα δάχτυλά της!!! Απίθανη περίπτωση!!!Έρωτας
Όσα Ρωσσικά έλεγε τα έλεγε με τέτοιο τρόπο που σε απογείωνε! Ήξερα ότι θα παιχτεί ένας μόνο γύρος και προσπαθούσα να κρατήσω όσο μπορούσα μέχρι το τελευταίο λεπτό! Δύσκολη αποστολή αλλά τα κατάφερα!!!!Ναι!

Δεν είναι κι εύκολο να έχεις ένα τόσο όμορφο κορίτσι, που είναι σα να έχει ξεπηδήσει από τα πιο σκληρά πορνό και να μη θες να χύσεις όλη την ώρα....
Κάποια στιγμή ενώ μου ρούφαγε με μαεστρία τα μπαλάκια της έσπρωξα το κεφάλι λίγο πιο κάτω αλλά δεν ακολούθησε... Στο επόμενο πίπωμα όμως, από μόνη της κατέβηκε και αφού μου άνοιξε με τα χέρια της τον κώλο με έγλυψε με τη γλώσσα της τόσο όμορφα που παραλίγο να τα χύσω όλα!!!!

Αφού πέρασε το 50λεπτο με ανελέητο σεξ και μερικές ανάπαυλες με ρομαντικό αργό ρυθμό και αγκαλίτσες και φιλάκια...
Αφού έφαγε το ξύλο της και το ξέσκισμα της στα 4 με τράβηγμα των μαλλιών και αφού στο ενδιάμεσο κρύφτηκε στην αγκαλιά μου ενώ ήμουν μέσα της κι εγώ της χάιδευα απαλά το πρόσωπο... ζήτησε να πάει για 1 λεπτό τουαλέτα!
Άκουσα το ντουζ και μετά από λίγο μπήκα γιατί ήθελα να τη δω στο δυνατό φως.....
Με κάβλωσε ακόμα πιο πολύ, γιατί ήταν όντως πολύ όμορφη!!!
Γονάτισε και μου τον πήρε στο στόμα μέσα στο μπάνιο και με κοίταζε με τις ματάρες της!!!!
Και μόλις της είπα ότι θέλω να σε γαμήσω κι άλλο... βγήκε από το μπάνιο στο δωμάτιο σαν τιγράκι στα τέσσερα και έκοβε βόλτες έτσι στο πάτωμα....
Πήγα και της τον κάρφωσα βαθιά στο στόμα... τόσο μα τόσο βαθιά.....Καπέλο
Και μετά γονάτισα πίσω της και της ξέσκισα το μουνάκι της σα να μην υπάρχει αύριο..... τι κραυγές ήταν αυτές που έβγαλε....
Κι αφού την πήρα αρκετά εκεί... σηκώθηκα όρθιος πίσω της, λύγισα τα γόνατα και με βαθύ κάθισμα από πάνω της, τον έσπρωξα όλον βαθιά στον κώλο της.
Της έπιασα με το ένα χέρι τα μαλλιά και με το άλλο την έσφιξα στο λαιμό.... της έδωσα και κατάλαβε και νομίζω ότι μας άκουσαν μέχρι και έξω από το ξενοδοχείο!!!Ντροπή
Και ενώ τη γάμαγα έτσι έσκυψε και πήρε στο στόμα της τα δάχτυλα από το πόδι μου....Προσκύνημα
Συνεχίσαμε εκεί για λίγη ώρα με πολύ έντονο ρυθμό και εκεί μου φώναξε ότι χύνει και χτυπιόταν με σπασμούς!Έρωτας
Δεν άντεξα άλλο. Σηκώθηκα και την έφερα μπροστά στον καθρέφτη!!! Της γάμησα το στόμα και άφησα να φύγουν τα πρώτα καυτά στο πρόσωπό της και μετά τον κάρφωσα στο στόμα της και της τα δωσα όλα εκεί μέσα!!!!
Τα κατάπιε και μου χαμογέλασε... κάθισε δίπλα στο κρεβάτι και εγώ την αγκάλιασα.... με κοίταζε και έγλυφε το σπέρμα μου από τα χείλη της....
Με το δάχτυλό μου άρχισα να μαζεύω όσα είχε στο πρόσωπο και της τα έδινα να τα καταπιεί... υπάκουσε και δεν άφησε σταγόνα να πάει χαμένη!!!
Τι ήταν αυτό που έγινε ρε παιδιά???Έρωτας
Τον ξαναπήρε στο στόμα και τον καθάρισε με πάθος....

Μείναμε για λίγο αγκαλιασμένοι και είχε κολλήσει πάνω μου.... Αγάπες!!!
Αφού μπήκε στο μπάνιο και έπλυνε το πρόσωπο της δεν με άφησε ούτε λεπτό... με είχε πάρει αγκαλιά, με φιλούσε, χαμογελούσε και κάτι έλεγε στα Ρώσσικα... πάντα με αυτόν τον μοναδικό γλυκό τρόπο που ενώ δεν καταλαβαίνεις τίποτα... τα νιώθεις όλα!!!
Η ώρα είχε περάσει αλλά δεν καταλάβαινε τίποτα!!!!
Τη βοήθησα τελικά να ντυθεί, της φόρεσα το καμηλό παλτουδάκι της και της υπενθύμισα να πάρει τα χρήματα που είχα αφήσει στο τραπεζάκι όση ώρα είχε μπει στο μπάνιο...
Δεν τα κοίταξε καν... τα έβαλε στην τσάντα της... με αγκάλιασε για άλλη μια φορά σφιχτά... με φίλησε ξανά και ξανά και ξανά..... και είμαι σίγουρος ότι άρχισε να ξανακαβλώνει. Κι έφυγε σαν αέρας μέσα στη νύχτα!!!
Εγώ έμεινα για λίγο μόνος προσπαθώντας να καταλάβω τι είχε γίνει!!!

Η Kristina δεν ήταν απλά η έκπληξη.... νομίζω ότι ήταν ήδη μέσα στο τοπ 10... γιατί δεν είναι μόνο ότι κάναμε πράγματα που ούτε καν είχα σκεφτεί να κάνω, αλλά βγήκαν στην πορεία (και πόσα να ξέρατε ακόμα τα οποία ούτε καν τα ανέφερα...) αλλά ήταν ταυτόχρονα πανέμορφη και πεντακάθαρη με μία μοναδική κομψότητα!!!

Σήμερα το μεσημέρι, μετά από 12 ώρες μπήκα στον πειρασμό να την ξαναδώ, αλλά κατέληξα να χύνω στο πρόσωπο το Nastya το μεσημέρι.
Σίγουρα όμως θα την ξαναδώ, γιατί μετά από αυτήν την εμπειρία, δύσκολα θα ικανοποιηθώ τόσο πολύ....
Το πιο σημαντικό βέβαια δεν είναι πως πέρασα εγώ, αλλά το γεγονός ότι πιστεύω ότι η κοπέλα θα είναι εξαιρετική σε κάθε περίπτωση, ανάλογα και με τα θέλω του κάθε πελάτη.
Εύχομαι να πέφτω μέσα και όσοι την πάρετε να έχετε μια τόσο υπέροχη και αξέχαστη εμπειρία σαν τη δικιά μου.
Από άποψη απόλαυσης και ευχαρίστησης θα τολμούσα να πω ότι ήταν ίσως πιο πάνω από εκείνη με τη Bella. Απλά με τη Bella η μαγεία ήταν ότι κανονικά δεν τον πρόσφερε!!!Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 17, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.413
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 autopluss, makkanich, chris1955 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2018
Amico, επειδή εγώ δεν πιστεύω στα θαύματα, πες μου σε ποιά ταινία τα είδες όλα αυτά, να πάω να την πάρω από το video club!
18 Δεκεμβρίου, 2018
Ναι, πιστεύουμε στα θ(α)ύματα.

φιδάκι ανάβεις το καλοκαίρι;
18 Δεκεμβρίου, 2018
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα Respect δάσκαλε!!!
18 Δεκεμβρίου, 2018
Αν τα πράγματα είναι όπως τα γράφει ο συνάδελφος καταστραφήκαμε οικονομικά...ευχαριστούμε για το κασκαντεριλίκι γιατί είναι αρκετά τα χρήματα για να το κάνει κάποιος!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 150081
18 Δεκεμβρίου, 2018
εκπληκτική περιγραφή! μία ερώτηση μόνο, το squirting δεν στο χρέωσε? όσο περίεργο μου φαίνεται που το χρεώνει άλλο τόσο περίεργο θα μου φαίνονταν να μην συνέβη στη συνάντησή σας βάσει όσων περιγράφεις
18 Δεκεμβρίου, 2018
Δεν ανέφερα ότι δεν έχει κανένα tattoo, δεν πίνει αλκοόλ, δεν καπνίζει!!!! Και φοράει σιδεράκια που όμως δεν ενοχλούν πουθενά!!!!
18 Δεκεμβρίου, 2018
Τύπε είπαμε να γράφεις κριτικές. Όχι σεξορομαντζα, όπου τα μισά από τα γραφόμενα είναι της φαντασίας σου καθαρα και μόνο...
18 Δεκεμβρίου, 2018
Και κάτι ακόμα, γιατί θα πεθάνουμε στα γέλια μαζί σου.
ΔΕΝ υπάρχει γυναίκα σε αυτό τον χώρο, που να είναι παρθένα από πίσω! ΟΎΤΕ ΜΊΑ!!!
Δεν χρειάζεται να είσαι 20+ χρόνια στο χώρο, Ελλάδα και εξωτερικό, όπως εγώ αλλά και άλλοι φιλοι εδώ μέσα, για να τι ξέρεις αυτό.
Τόσο αυτονόητο μιλάμε.
19 Δεκεμβρίου, 2018
Διασκεδάζω αφάνταστα με τα σχόλια κάτι τύπων.
Παιδιά δε θα μπορούσε να με νοιάζει λιγότερο τι πιστεύετε.
Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε!!!
Κι όποιος μπορεί, μπορεί!!!
19 Δεκεμβρίου, 2018
Τέρμα μούφα κριτική Μαλακία
B
Bon4o
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2