Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επιστροφή στην βάση ψαχνοντας για ενα καλο πατουσάκι καθως χωρισα πριν κανα μηνα και ξεμειναμε απο ποδια. Μετα απο ευκολο παρκαρισμα στην φυλής (δεν ειχε πολυ κοσμο και πολλα απο τα αγαπημενα μας φώτα ηταν σβηστα...) και στριβοντας στην φωκαίας , αφου ειχα κανει την γνωστη βολτα του 15λεπτου, αποφασησα να τιμησω την αννα στο 27α .Η Αννα ενα ομορφο λεπτό κοριτσι απο την βουλγαρία με ισια μαύρα μαλια!. εδωσα το παραβολο και μπήκα εχοντας ενημερωσει οτι ενδιαφέρομαι μονο για ποδολαγνεια. Η κοπέλα ήρθε σχεδον αμέσως και αφου μ έδωσε ενα πεταχτό φιλι έκατσε μαζί μ στο κρεβάτι.Της ειπα για τι ενδιαφέρομαι και κατευθείαν μου εβαλε με μεγάλη χαρά τα πατουσάκια της στο πρόσωπο! Εχει υπεροχά καθαρά και καλοσχηματισμένα πατουσάκια οποτε δεν αργησα να γινω πύραυλος. Καθως εγλειφα τα μαλακά της πατουσία ,την άκουγα να κάνει σιγανούς ηχους απολαυσης (ισως και fake αλλα δεν σε χαλάνε) και οχι ουρλιαχτά (οπως σε μια αλλη περιπτωση που αν πέρναγες απο εξω θα νόμιζες οτι μεσα γινεται παρτουζα με αραπηδες) και γενικά έδειχνε να το απολαμβάνει! με πολυ καλη συμμετοχή καθώς δεν σε άφηνε να τα κάνεις ολα μονος σου αλλα προσπαθουσε να σε τερματισει οσο δεν πάει! (οχι με την κακη έννοια, δεν βιαζόταν καθόλου!) Καθώς την ενημέρωσα οτι ήμουν κουρασμενος απο δουλειά και δεν θα ήθελα κατι παραπάνω, της ζήτησα να γυρίσει στα 4 για να τελειωσω πανω στα πατουσάκια της. Γύρισε με μεγαλη χαρά και εγω επιτέλους έκανα μια γιγαντιαια κατάθεση, που αν ηταν σε τράπεζα θα είχαν βάλει άτομα απο την σδοε να ερευνήσουν το πόθεν εσχες μου. αφου την ευχαριστησα για την υπέροχη εμπειρία , πιάσαμε λίγο την κουβέντα και διαπίστωσα οτι ειναι ενα παρα πολυ γλυκό κορίτσι , με πολυ όρεξη για αυτο που κανει!
Φυσικά και θα ξαναπάω καθως για το συγκεκριμενο άθλημα δύσκολα βρίσκεις κάτι που αξίζει τοσο πολύ στο 20αρικο (γνώμη μου)
Η τσατσά πολυ ευγενική και όχι επιθετική

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Morty love Jessica, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, kopaskk και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2018
δηλαδή ρε φίλε εδωσες 20 ευρά για να τον παίξεις πανω στις πατούσες ;;;;;; ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
D
demosmet
22 Δεκεμβρίου, 2018
απο οτι μ ειπε η κοπελια χτες που ξαναπηγα , ουτε οι πρωτος ειμαι ουτε ο τελευταιος!!!(σιγα το ποσο) οποτε μακαρι να εχει και αλλους συναγωνιστες εδω να λεμε την εμπειρια μαςΓερο-μύστης
review reaction 1 Morty love Jessica
13 Αυγούστου, 2021
Φίλε μου ψάχνω και εγώ μια τέτοια που να έχει ωραία δαχτυλακια και να ασχοληθεί και λίγο πάω σε στούντιο αλλά τίποτα της προκοπής...θα δοκιμάσω όμως την Αννούλα...ξέρεις καμιά καλή να προτείνεις για τέτοιου είδους κόλπα??
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3