Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 59 10
Call-Girls 174673
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα σας,
Διάβαζα κριτικές καιρό για την Μυρτώ και πάντα έλεγα πως πρέπει να την δοκιμάσω. Έτσι και έγινε λοιπόν.
Ευκολη συνενόηση με το γραφείο για το ραντεβού στα βόρεια. Στο δρόμο δυστυχώς έπαθα λάστιχο (κακός οιωνός) και καθυστέρησα να φτάσω με αποτέλεσμα να με ειδοποιήσουν πως η Μυρτώ έχει φτάσει και με περιμένει.
Με τα πολλά είμαι στο δωμάτιο στέλνω μνμ έρχεται μετά απο λίγα λεπτα και ανοίγω την πόρτα και βλέπω μια αρκετά μεγάλη γυναίκα (σίγουρα δεν είναι 36 όπως δηλώνει το γραφείο και μου το επιβεβαίωσε και η ίδια) και για να πω την αλήθεια ψίλο κόμπλαρα. Πρέπει να το κατάλαβε και η ίδια γιατί και εκείνη κοντοστάθηκε λίγο. Πατημένα 50 πιστεύω πως είναι ενώ εκείνη δήλωσε 47.
Περνάει παρόλα αυτά μέσα λέμε κάτι λίγα και πάει για μπάνιο. Βγαίνει και εκεί τρώω 2η ήττα καθώς η κοπέλα είναι αρκετά γυμνασμένη σε βαθμό που να χάνει την θυληκότητά της (για τα γούστα μου πάντα) και αν δεν είχε φτιάξει το στήθος της τότε πραγματικά θα ήταν ντεκαβλέ! Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες για το τι κάναμε, απλά να αναφέρω οτι είναι πολύ καλός και ευχάριστος άνθρωπος και προσπαθεί πραγματικά να ευχαριστήσει το άτομο με το οποίο είναι μαζί!!
Μεγάλο φάουλ για μένα απο το γραφείο που παραπλανεί ΤΟΣΟ πολύ για την ηλικία της, λες και δεν θα το καταλάβουμε όταν τη δούμε!
Αψογη παρόλα αυτά η Μυρτώ. Για τους μύστες που γουστάρουν τέτοια κατάσταση είμαι σίγουρος πως θα μείνουν ευχαριστημένοι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 17, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
karpouzas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
354
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, batsos, chris1955 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2018
επρεπε τοτενες να βαλις τιτλο «η γρα κοτα εχει το ζουμι» μπρε να γελαση το χιλι μας
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1